Şimdi Ara

İHLAS AURA CLEANMAX VE DİGER SAGLIK ROBOTLARI HAKINDA GÖRÜŞLERİNİZ ACİİİİLLL GEREKLİ!!! (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
592
Cevap
5
Favori
462.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bende üç süpürge sistemide var karcher libella dyson karcher in sadece buhar makinası diğer temizlik makinalarının temizleyemediği yerlerde kullanıyoruz mesela fırının içindeki yağların temizlenmesi için libella yı sadece halı yıkaması olarak kullanıyoruz halıları yıkadıktan sonra deterjan kalıntılarını buhar makinasıyla alıyoruz dyson la hergün toz temizliği yapılıyor şunu söylemek istiyorum astım alerji gibi evde hayvan varsa dyson bu konuda tartişmasız liderdir hiçbir süpürgeyle karşılaştırılamaz 500 tane dyson a ait patentti vardır eksi tarafı pahalıdır gürültülü çalışır ama astım ve alerjisi olanlar için tercil edilecek birinci makinadır 3 sene ön cesine kadar toza karşı hanımda kızımda ve oğlunda toza karşı alerjileri vardı dyson dik modelini aldım çok şükür 3 senedir alerji rahatsızlığı olmadı yalnız dik modeli tavsiye etmiyorum çok kullanışlı değil astım ve alerjisi olanlar sulu sistem süpürgede kullana bilirler biz libellayı toz için kullanmadık o bakımdan o konuda bilgi veremeyeceğim birşey dikkatimi çekti çokları her süpürgeyi kullanmış gibi yorum yapmakta buda çoğu kişinin aklını karıştırmakta lütfen ünvan almak için yorum yapmayın sağlığı ilgilendiren konu olduğu için yorum yapmak zorunda hissettim kendimi arkadaşlar süpürgeleri sınıflara ayırın fakat markaları kötülemeyin ipin ucu kaçıyor mesela isim vermiyceğim dyson süpürgesi için torba ve filitresinin ne kadar dayanacağından emin olmayan bir arkadaş yorum yapmış dyson da torba yok filtreler değişmiyor ve makinanın ömrü kadar filtreninde ömrü var onun için unvan almak için yorum yapmayın diyorum herkese iyi günler

• bazı arkadaşlar fiyatın çok yüksek olduğunu söylüyorlar. piyasadaki diğer ucuz seçenekleri değerlendirmemizi tavsiye ediyorlar.

2 yıl önce vestelin şık görünümlü tozu suya alan mavi bi makinesini yaklaşık 300 liraya almıştık. şu anda çöpe atılabilecek bi durumda ve şimdiye kadar da hiç tatmin edici bi sonuç alamadık. 2 kere hortumu yırtıldı ve artık bantlayarak kullanıyoruz. tekeri kırıldı değiştirdik. çekiş gücü şu anda yok denecek kadar az. en son servis geldiğinde bu sorun için filitreyi değiştirmiş ama değişen bişey yok. adamlar da bıkmış olacak ki servis artık süpürge için eve gelmiyoruz diyo :-) vestele yakışmadı bu. benim gözümde güvenilir bi firma değil artık.

geçen hafta ihlastan bi arkadaş tanıtıma geldi. hatta satın almadığımız halde, ertesi gün geri almak üzere makineyi bize bıraktı :-) uzun süre kullanmadan yorum yapmak çok doğru olmasa da, yukarıda bahsettiğim makineye göre çok daha kaliteli olduğu kesin. teknoloji de farklı tabi. bi süre sonra almayı düşünüyorum. son yorumlardan anladığım ve çevremden duyduğum kadarıyla da çok problemli bi makine değil.

demem o ki, fiyat konusunda eleştri yaparken, yıllardır çöpe atılan paralarımızı da göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyorum. bana verilen fiyat 1400 lira civarı ve belirli kredi kartlarına vade farkı olmadan 10 taksit yapıyolar. bana mantıklı geldi. çok fazla da seçeneğimiz yok zaten. daha kaliteli bişey almak istesem fiyat da yükseliyo normal olarak...

• arkadaşlar ben mühendisim. 2 kızım var küçük. bu konuda kafayı yemiş biri olarak en sonunda filterqueen sistemini aldım. hem hava temizleyici hemde süpürgesini.1500 2000 ytl yi gözden çıkaracaklar için alternatiftir. ama ne alırsanız alın emiş gücü ne dikkat edin dandik markalar emiş gücünden söz etmezler sadece yaktığı elektrikten sözederler. benimki 950 watt ama 2,16 mss (metre su sütunu) emiş gücü var. bu birimi kullanan tek markaya rastladım. google a 2,16 mss yazarsanız görürsünüz. diğer dikkate değer makineler airwatt diye bir birim kullanıyorlar.ama literatürde böyle bir birime rastlamadım ben.

Ayrıca medical II sınıf bu cihazların yanında hepa ev kullanıcıları için amatör bir standarttır.hepa yanılmıyorsam 0,3 mcrona kadar filitreler. AMa bu alet 0,1 micron hassasiyetinde bu da şu demek bütün hastalık yapan mikroplarların çoğu malesef 0,1 0,3 micron arası büyüklüktedir.Eğer bu makinayı alamazsanız dyson iyi çözümdür bence (ben dyson alacakken olayı abarttım)

bir diğer konu sulu sistem pek düşünmeyin bence su herşeyi filitre etseydi nargile diye bir şey olmazdı. artı her süpürüşte suyu boşaltmazsanız koku yapar veya dökülebilir

• fda onaylı bulabildiğim tek cihaz bu arada

http://www.filterqueentr.com/Temizlik_Robotu.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: atillaserin

o dediğin şartlarda ben tam 3 ay çalıştım.3 ay boyunca hiç bir kapıdan geri dönmedim üstelik demoların hepsini ofis ayarladı kendi çevreme hiiiç girmedim en sonunda baktım olmuyo bıraktım işim yok çevreme süpürge mi satacaktım.

quote:

Orijinalden alıntı: FRAPS

Bende birara tanıtım için 1 hafta ihlasda çalışmıştım.Eğitim filan verdiler.İşe başladık oradakilere sordum ben bunu kime tanıtıp satacağım dedim.Adres verin gidip tanıtmını yapayım dedim. Bana demezler mi ilk önce ailene ve akrabalarına satacaksın diye Zaten o gün işi bıraktım.

Soru :Taş çatlasa 500 ytl edecek bir ürünü çevreme 1500-2000 ytl ye satıp prim alırsam, kar mı etmiş yoksa zarar mı etmiş olurum ?

arkadasım kusura bakma senı kınıyorum cok yanlıs dusunuyorsun bıze ablamın arkısı geldı ve cok super bırsey marka adını kırletıyorsunuz sacma sacma konusmalar ıle vede ıhlasta calısanlar cok guleryuzlu kısıler senın gıbılerı almazlar bence ıhlasa bence kovmuslardır senı :D:D:D

ben de seni kınıyorum arkadaşım, 2 mesajın var ikisi de bu süpürgeyle ilgili artı ablanın arkisi de bu işin içinde, bu durumda beni kınaman gayet doğal, ha dikkat edersen ben süpürgeyle ilgili yorum yapmadım ya da markayla ilgili yani benim markayı felan kötülediğim yok. ben çalışma sistemleriyle ilgili yorum yaptım dedim ki bu süpürgeyi pazarlayanların ihlasla alakaları yok, en azından ben çalışırken yoktu. çalıştığımız ofisin vergi levhasında bambaşka bir isim vardı (... pazarlama) diye. zaten bizim ofisteki hiçbir pazarlamacıda ihlas tanıtım kartı felan da yoktu. ablanın arkisine de bi sor bakalım sana orjinal iglas tanıtım kartını göstersin. ayrıca kovulmadım ben bıraktım dostum. çalışma mantıkları hiç adil değildi. 1 milyara sattığımız bir süpürgeden 150 milyon pirim alırdık ama sattımız ürünün tüm taksitleri bitene katana kadar bizim sorumluluğumuzdaydı yani adam ödemese battın. şöyle bir hesap yapalım. %10 pirim aldığını düşünürsek bu işten ekmek yiyebilmen için ayda minimum 10 adet satman lazım bu süpürgeden. ayda 10 süpürge satarsan yılda 120 süpürge yapar. 120 süpürge de bir süpürge ne kadar şu an bilmiyorum ama 1500 tl olsa 1500X120=180.000 TL eder. arkadaşım kusura bakma da ben sırtımda 180.000 tl borçla uyuyamam, o kazandığım parayı da rahat rahat yiyemem. ayrıca 180. 000 tl'lik senede imza atacak olduktan sonra bu kadar parayla giderim kendi işimi kurarım. ben bunu anlatmaya çalıştım yoksa bana ne süpürgeden robottan markadan. ha bir de merak etme ben de güler yüzlüydüm. zaten dikkat edersen gittiğim hiçbir evin kapısından dönmedim bu üç ay içerisinde. madem tanıdığın var bu işi yapan o sana açıklasın peşpeşe 40 demoya gidip hiçbirinden geri dönmemek ne demek ama tahminim sen de anlıyorsundur ne demek istediğimi.

• sevencity arkadaşım filterqoeen 1500,2000 tl olarak nerede satılıyor bilgilendirirsen memnun olurum çünkü ben tanıtımı8nı gördüm ve 3200 dolardan bahsettiler 24 ay vade yaparız dediler fiyat çok abartılı geldi bana ayrıca makinayla alakalı bilgi vereyim filterqueen çok kaliteli malzeme ve işçilik gördüm çekiş gücü süpürgeler içersinde en iyisi eksi tarafi fiyat çok yüksek filitreler 4 ayda bir değişir olması iki filtre mevcut birtanesi 1 senede değişiyor esas 01 nikrona kadar tozu tutan filtresi ameliyat hanede kullanılan agız filtresi 4 ayda bir değişiyor diğer filtrenin görevi tüm kokuları absorve ediyor aslında çok iyi bir makina amerikada yaşayanlar için alına bilecek bir makina bilgilerimi paylaşmak istedim herkese iyi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: nurettin1961

sevencity arkadaşım filterqoeen 1500,2000 tl olarak nerede satılıyor bilgilendirirsen memnun olurum çünkü ben tanıtımı8nı gördüm ve 3200 dolardan bahsettiler 24 ay vade yaparız dediler fiyat çok abartılı geldi bana ayrıca makinayla alakalı bilgi vereyim filterqueen çok kaliteli malzeme ve işçilik gördüm çekiş gücü süpürgeler içersinde en iyisi eksi tarafi fiyat çok yüksek filitreler 4 ayda bir değişir olması iki filtre mevcut birtanesi 1 senede değişiyor esas 01 nikrona kadar tozu tutan filtresi ameliyat hanede kullanılan agız filtresi 4 ayda bir değişiyor diğer filtrenin görevi tüm kokuları absorve ediyor aslında çok iyi bir makina amerikada yaşayanlar için alına bilecek bir makina bilgilerimi paylaşmak istedim herkese iyi günler

Yanlış anlaşılma için kusura bakmayın 2000 ytl yi gözden çıkaran için bir alternatiftir demek istemiştim.benim maddi durumum elvermeyince taksitleri uzatmıştık. Zaten yazımda bir araba bile alınabilir demiştim. filterqueen gerçekten iyi bir sistem dün eşim makarnayı yakmış bütün ev kokmuş. defnder ı çalıştırdım koku kalmadı. 1800 tl sulu makinaya verdikten sonra ben bu aleti aldığıma pişman değilim. eskiden çocuklar dışarı çıkmadan süpürge çalıştırmazdım. şimdi beraber temizlik yapıyorum. Ben prensip olarak memnun kaldığım cihazı tesiye ettiğim gibi şikayetim olanı da söylerim. lütfen elbirliği yapıp eksileri de anlatalım.
    örneğin bu alet çok iyi hava üflüyor kompresörü aratmıyor.klavyeye hava bastım tuşların arasından çok fena pislikler çıktı.kalorifer peteklerinden dünyanın tozu çıktı ama alet mevcut havayı devridaim ederken bütün tozu yuttu. Bu özelliği ile alet boya da yapıyormuş ek bir aparatı var. Fakat püskürtme aparatı nın çok verimli olmayacağını düşünüyorum. Ama boya yapacağım zaman profosyonel boya tabancası takmayı düşünebilirim tabi. Filitre sorunu lmayan delfin varmış inceledim. 3050 euro hava temizleyici yok fiyat farkıyla 100 yıllık filtremi alırım heralde. birde sulu sistem olması bana uymaz. Ayrıca yılda bir değişin carbon filtre takılmasada olur. Onuda zamanı gelince düşüneceğim.ama bu makinanın filitreleri sayesinde fda onaylı hava temizleyicinin filtre ömrünü uzatmış oluyorum.
    Böyle bir makina almayı hayal bile edemezdim dyson alacaktım aslında ama kısmet oldu. Dediğim gibi medical sınıf olması beni bağladı.

• sevsncity arkadaşım ben filterqueen in çok mükemmel olduğunu belirttim eksi olarak filtrelerin değiştirilmesi olayını söylerken aslında alacak olanların bir risk taşıdığını belirtmek istedim çünkü böyle yüksek fiyattan satılan mallar yeterince satış yapamazlarsa türkiyeye getirmeye bilirler makinayı alanlarda filtre bulma konusunda sıkıntıya düşebilirler onun için alacak olanlar bunuda düşünmeleri lazım torbasız kuru sistem olarak filterqueen ve dyson bana göre tartışmasız lider konumundalar sulu sisteme göre çok fazla artıları var alacak olanlar bunu göz önünde bulundursunlar herkese kolay gelsin
  • quote:

sevsncity arkadaşım ben filterqueen in çok mükemmel olduğunu belirttim eksi olarak filtrelerin değiştirilmesi olayını söylerken aslında alacak olanların bir risk taşıdığını belirtmek istedim çünkü böyle yüksek fiyattan satılan mallar yeterince satış yapamazlarsa türkiyeye getirmeye bilirler makinayı alanlarda filtre bulma konusunda sıkıntıya düşebilirler onun için alacak olanlar bunuda düşünmeleri lazım torbasız kuru sistem olarak filterqueen ve dyson bana göre tartışmasız lider konumundalar sulu sisteme göre çok fazla artıları var alacak olanlar bunu göz önünde bulundursunlar herkese kolay gelsin

nurettin arkadaşım bu endişende çok haklısın.iddalı kouşmamak için ditrubutor firmaya bu konuda e-mail attım çünkü ömür boyu motor garantisi var.servis garantisi de öyledir heralde.bu markanın bildiğim kadarıyla bütün ülkelerde satışı var.böyle bir htimal olduğunu sanmıorum ama şu an enkötüsünü düşündüm ve en kötü ihtimalle getirtirim heralde.ama bu fabrika 1928 den beri satıyor bu aleti< hatta yotube da eski model videoları bile var.bu mantıkla buzdolabının şahı amana markasınıda almamak lazım. bu arada kurutma makinası kullanıyormusunuz.arçelik 2761 modeli çok uygunmuş diye duydum kararsızım.alakasız oldu ama...

• sevencity arkadaşım her ihtimale karşi yedek filtre bulundurursan iyi olur gibime geliyor yanılmıyorsam 12 adet filtre 55 tl idi stok yapmakta zarar yok s filterqueen i güle güle kullanın bende dyson kullanıyorum bende dyson dan memnunum kurutma makinasına gelince ben bosh ekologic7 wtw86560 kurutma makinasını kullanıyorum son derece memnunum artı olarak a sınıfından yüzde kırık daha enerji tasarruflu fakat fiyat olarak biraz pahalı kurutma makinasında a enerji olmasında fayda var ben arçeliğin kurutma makinasını tavsiye edemeyeceğim diğer çıkardığı makinalar iyi kurutma makinasını tavsiye edemem ben çok araştırıp bosh markasıda karar kıldım kesinlikle tavsiye ediyorum şimdilik hoşçakal
  • quote:

sevencity arkadaşım her ihtimale karşi yedek filtre bulundurursan iyi olur gibime geliyor yanılmıyorsam 12 adet filtre 55 tl idi stok yapmakta zarar yok s filterqueen i güle güle kullanın bende dyson kullanıyorum bende dyson dan memnunum kurutma makinasına gelince ben bosh ekologic7 wtw86560 kurutma makinasını kullanıyorum son derece memnunum artı olarak a sınıfından yüzde kırık daha enerji tasarruflu fakat fiyat olarak biraz pahalı kurutma makinasında a enerji olmasında fayda var ben arçeliğin kurutma makinasını tavsiye edemeyeceğim diğer çıkardığı makinalar iyi kurutma makinasını tavsiye edemem ben çok araştırıp bosh markasıda karar kıldım kesinlikle tavsiye ediyorum şimdilik hoşçakal

tavsiyene teşekkürler stok yapacağım. Kurutma konusunda hesap yaptım en iyi ile en kötü arasında 10 yılda 670 tl enerji tasarrufu var.o yüzden 1000 tl fazla vermemeye karar verdim.pek çevreci bir karar olmadı ama.... iyi çalışmalar.

• quote:

Orijinalden alıntı: atillaserin

o dediğin şartlarda ben tam 3 ay çalıştım.3 ay boyunca hiç bir kapıdan geri dönmedim üstelik demoların hepsini ofis ayarladı kendi çevreme hiiiç girmedim en sonunda baktım olmuyo bıraktım işim yok çevreme süpürge mi satacaktım.

quote:

Orijinalden alıntı: FRAPS

Bende birara tanıtım için 1 hafta ihlasda çalışmıştım.Eğitim filan verdiler.İşe başladık oradakilere sordum ben bunu kime tanıtıp satacağım dedim.Adres verin gidip tanıtmını yapayım dedim. Bana demezler mi ilk önce ailene ve akrabalarına satacaksın diye Zaten o gün işi bıraktım.

Soru :Taş çatlasa 500 ytl edecek bir ürünü çevreme 1500-2000 ytl ye satıp prim alırsam, kar mı etmiş yoksa zarar mı etmiş olurum ?

arkadasım kusura bakma senı kınıyorum cok yanlıs dusunuyorsun bıze ablamın arkısı geldı ve cok super bırsey marka adını kırletıyorsunuz sacma sacma konusmalar ıle vede ıhlasta calısanlar cok guleryuzlu kısıler senın gıbılerı almazlar bence ıhlasa bence kovmuslardır senı :D:D:D

ben de seni kınıyorum arkadaşım, 2 mesajın var ikisi de bu süpürgeyle ilgili artı ablanın arkisi de bu işin içinde, bu durumda beni kınaman gayet doğal, ha dikkat edersen ben süpürgeyle ilgili yorum yapmadım ya da markayla ilgili yani benim markayı felan kötülediğim yok. ben çalışma sistemleriyle ilgili yorum yaptım dedim ki bu süpürgeyi pazarlayanların ihlasla alakaları yok, en azından ben çalışırken yoktu. çalıştığımız ofisin vergi levhasında bambaşka bir isim vardı (... pazarlama) diye. zaten bizim ofisteki hiçbir pazarlamacıda ihlas tanıtım kartı felan da yoktu. ablanın arkisine de bi sor bakalım sana orjinal iglas tanıtım kartını göstersin. ayrıca kovulmadım ben bıraktım dostum. çalışma mantıkları hiç adil değildi. 1 milyara sattığımız bir süpürgeden 150 milyon pirim alırdık ama sattımız ürünün tüm taksitleri bitene katana kadar bizim sorumluluğumuzdaydı yani adam ödemese battın. şöyle bir hesap yapalım. %10 pirim aldığını düşünürsek bu işten ekmek yiyebilmen için ayda minimum 10 adet satman lazım bu süpürgeden. ayda 10 süpürge satarsan yılda 120 süpürge yapar. 120 süpürge de bir süpürge ne kadar şu an bilmiyorum ama 1500 tl olsa 1500X120=180.000 TL eder. arkadaşım kusura bakma da ben sırtımda 180.000 tl borçla uyuyamam, o kazandığım parayı da rahat rahat yiyemem. ayrıca 180. 000 tl'lik senede imza atacak olduktan sonra bu kadar parayla giderim kendi işimi kurarım. ben bunu anlatmaya çalıştım yoksa bana ne süpürgeden robottan markadan. ha bir de merak etme ben de güler yüzlüydüm. zaten dikkat edersen gittiğim hiçbir evin kapısından dönmedim bu üç ay içerisinde. madem tanıdığın var bu işi yapan o sana açıklasın peşpeşe 40 demoya gidip hiçbirinden geri dönmemek ne demek ama tahminim sen de anlıyorsundur ne demek istediğimi.

• Aura Cleanmax temizlk robotu, Bozudlu.. ısıgı yanıyo sadece çalısmıyor Evde halıları iyi temizliyor annem memnun ama arabamı temizlerken aynı şeyi düşünmüyorum normal süpürgeler bile daha iyi çekiyor pislikleri onlardada torba yerıne su olsa onlarda suyu karartır yazık verilen paraya benm görüşüm... Satış elemanlarıda hepsi aynı ezberlemısler aynı lafları geveleyip duruyolar

• bu nebiçim forum arkadaşlar herkes birbiriyle kavga ediyor bu forumda kendi kullandığı makinenin iyi ve kötü yanını açıklarsa daha iyi olmazmı daha aydınlatıcı olmazmı firmaların pazarlama yeri olmuş bu forum vede ticari ahlakta kalmamış herkes birbirini kötülüyor lütfen herkes kullandığı makina hakkında yorum yapsın temizlik robotu vs alacak olan arkadaşlarında kafası karışmasın forumda amacına ulaşşın herkese kolay gelsin
  • Ankaradan Libelle Almayı Düsenen Varsa Eksiklerini Söliyebilirim Pazarlamacı Falan Degilim Hosuma Gitmiyen Durumlar Oldu Sizlerle Paylasmak İsterim
  • Bu tarz sistemlerle ilk olarak 98 senesinde tanıştık. Kuzenim Rainbow temizlik robotunun pazarlamasını yapıyordu, annem onun da telkinleriyle makinaya hayran oldu ve almak istedi. Ancak öyle bir bedel isteniyordu ki, emekli maaşıyla altından kalkabilecek gibi değildi. Ve sonrasında, taklit olduğunu ve aslı gibi olamayacağını biraz da bile bile, birkaç yıl sonra maddi kısıt nedeniyle İhlasınkini aldık. İlk zamanlar çekişi fena değildi ucuz plastik aksamının kötü izlenim vermesine karşın. Ancak, çok kısa sürede hemen sıkıntılar başgösterdi, defalarca bozuldu. Sayısız kere tamire gitti geldi. Birsürü parçası değişti. Ve her seferinde serviste kullanım hatası olduğuna ikna edilmeye çalışıldık ve garanti kapsamı dışında ücret talep edildi. Yok efendim başlık çok hassasmış, önce bölgeyi biraz temizleyecekmişiz ki kıl tüy başka pislik vs çekici kısmı tıkamasın vs vs.. Yani makine bize değil, biz makineye hizmet edecekmişiz.. Herneyse, garanti süresince memnun kalmasak da birşekilde ilgilenildi sorunlarla. Ama makine hiçbir zaman normal emiş gücünde çalışmadı ve aptal yerine konarak, bize gayet iyi çektiği, sorunun giderildiğini ifade ettiler gözümüzün önündeki ufak kağıt parçalarını çekmediğini göre göre. Birkaç sefer de parayla yaptırdık diye hatırlıyorum ama yine aynı temizlemeyen makine...Velhasıl, onca para verdikten sonra ne atabildik makineyi, ne de doğru dürüst kullanabildik... Hala da duruyor evde, içimize sinmeye sinmeye arada çalıştırıyoruz. Ağızlarından "helal" kelimesini düşürmeyen bu kurumun, vatandaşı kandırarak kul hakkına girdiği gerçeği ile, verdiğimiz onca parayı asla helal etmiyorum. Kesinlikle kimseye öneremem bu bugün git yarın gel zihniyetindeki amatör oluşumun ürününü.

Orjinali olan Rainbow'da bile görece olarak çok fazla kalite artısı olmasına karşın kuzenim potansiyel alıcıları ikna için ne tarz taktikler uyguladıklarını açıkça da anlattığından, ne satıcıların bol keseden -onca bilgisizliklerine karşın- ahkam kesmeleri ne de pozitif yorumlar fikrimi değiştiremez.

Ayrıca, satış elemanlarının çığırtkan misali buradan reklam yapıp son derece de kaba bir lisanla prim yapmaya çalışmalarını da etik bulmuyorum, buna izin verilmemeli diye düşünüyorum.

Bu forumu yeni bir süpürge arayışı neticesinde buldum ve üye oldum, bu başlığı görünce de yazmak istedim...
    Herkese bilinçli alışverişler,
    zaman ayırıp kaliteli yorumlarını paylaşanlara da teşekkürler, çok yararlanıyorum bu paylaşımdan kendi adıma...

• ihlas pazarlamada çalışıyorum ihlas temizlik robotu tanıtımı ve satışı yapıyorum ilgilenenlerden cevap bekliyorum 0535 712 30 30
  • aura cleanmax temizlik robotu ücretsiz tanıtım görmek isteyenlere evlerinde ücretsiz tanıtım yapılır.

turkmenaktas_@hotmail.com

tel : 0535 712 30 30
  • ihlas pazarlamada çalışıyorum
    aura cleanmax temizlik robotu ücretsiz tanıtım görmek isteyenlere evlerinde ücretsiz tanıtım yapılır. her türlü bilgi desdek yardımcı olmak isterim

• aura cleanmax temizlik robotu ücretsiz tanıtım görmek isteyenlere evlerinde ücretsiz tanıtım yapılır.

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.