Şimdi Ara

İĞNEYİ BİRAZ KENDİMİZE BATIRALIM ....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bildiğiniz kadarıyla yabancıların neden bize düşman oldukları bizleri kendilerine neden düşman belledikleri hakkında fazla bir bilgimiz yok neden birbirimize düşmanız neden bize hakaret ediyorlar küçük görüyorlar hakkındada,ben iğneyi biraz kendimize batıralım diyorum geçenlerde birisiyle karşılaştım adam grant name e antiturk fln yazmış tutamadım kendimi sordum niye böyle birşey yazdın diye bende türküm dedim neden türklere düşman olduğunuzu söylermisin dedim birde o kişi kadın çıktı kadın gayet mantıklı konuştu bende gerçekten görüşlerine katılıyordum kadın türklerin sürekli küfür edip bot kullandıklarını söyledi sürekli bizlere küfür ediyorlar fln dedi bende gerçekten baya bir düşündüm baya mantıklı konuşuyordu ve şunu söylemek gerekirse bu forumdaki insanların %98 i hergün globalle yapılan küfürleşmelerden rahatsızdır buna eminim bu olayı arkadaşlar küçük görmeyin gerçekten çok önemli bir konu sonuçta bu olay türklerin yurtdışındaki imajını ilgilendiriyor yani yurtdışında bu oyunu oynayan birçok kişi türkleri kötü hilebaz,sahtekar olarak görmekteler bende baya uğraştım çok güzel muhabbet ettik ve grant name değiştirdi ve hertürkün küfürbaz,hileci olmadığı bana söyledi ve ben gerçekten mutlu oldum bunu itiraf edelim herkez biliyor hertürlü hile,bot,küfürbazlık türklerde ben burda kendimize çeki düzen vermeyi globallden küfürleşmemeyi özel olayları pm den halledilmesini istiyorum sonuçta bu işi iki kişi üç kişi yapıyor 70 milyonun imajı sarsılıyor onun için kendinize çeki düzen verin globalden küfürleşmeler,hile,hackerlık olayları gerçekten boş işlerdir bu oyunu güzel dürüst birşekilde oynamaya davet ediyorum herkezi

• xianda TRINITY die biri var globalde 2 dakika geçmeden küfür ediyor. ayrıca nickimde TR yazısını görenlerde başlıyor sövmeye.

quote:

Arkadaşlar bildiğiniz kadarıyla yabancıların neden bize düşman oldukları bizleri kendilerine neden düşman belledikleri hakkında fazla bir bilgimiz

bence yabancıların niye bize düşman oldukları belli. Türkler İstanbulu eline geçirdi, avrupaya girdi, onları yerlerinden kovdu. hem bize küfür edenlerin yarısı hristiyan yarısı israilli. onlarla tarihler boyunca savaştık, eski düşmandan dost olmaz

edit: herkezi değil herkesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Albay Hardal -- 21 Mayıs 2007; 15:20:24 >

• Bunu boşyere aramızda tartışmayalım bence onlara da sormak lazım
  • ya kardeşim sen oarada çaki kesiyon tiefin biri geliyo seni yatırıyo sen orada taba basıyon giant kesiyon sos.jade fln çıkıyo tabın bitmesin die bi iki çaki daha kesiyon herifler geliyo alıyo hpesini gelde küfür etme
  • bakin igne bize yillardir batiyor zaten ama sunu dusunun bir kere osmanli tarihini dusunun hangi ulke bizi sevdi bu gune kadar ?

oyunda tek bot kullanan turkler degil ve bunn bir lestesi verilmisti 1. sirada baska bir ulke vardi simdi hatirlayamadim adamlar bizi sevmiyorlar. buna bir kulp uydurmak istiyorlar durduk yere laf atmamak icin ve bahaneleride bu oluyor bot ve kufur.

osmanli dev. gecmiste butun dunyayi sarsmis bir devlerttir vebu yuzden butun devletler bizi sevmez aslinda bunun nedeni bizi cekememeleri bugune kadar hangi dev. bir avuc askerle canakkale savasi gibi bir savastan sag cikabilirdi ..

igneyi artik kendinize batirma vakti coktan gecti sorun bizde degil onlarda

su acidan dusunun nefret ettiginiz ve butun dunyaninda sizinle ayni fikirde oldugu birisi var ve durduk yere laf atarsanir siz haksiz olursunuz . her firsatini buldugunuzda onlara karsi bir hareket gerceklestirmezmiydiniz ?

her hatayi kendimizde aradigimiz icin bu haldeyiz artik birazda hatayi onlarda aramaya baslayin yabancilarda bot kullaniyor ama birbirlerine hic kiziyorlarmi bize yaptiklarini baskalarina yapiolarmi at gozlugunu cikarin kafanizdan ve bir de dunyaya oyle bakin ....

• 1 AY önce kadar bir gavur guildinde ezik adama 40+ kervan götürürken yardım ettim adam 69+ olmus kervan götürüyodum geldi yardım etti benim ingilizce konusamama ve türk olmama rağmen belki de hepsi öyle değildir
  • quote:

Orjinalden alıntı: Devilish_AngeL

bakin igne bize yillardir batiyor zaten ama sunu dusunun bir kere osmanli tarihini dusunun hangi ulke bizi sevdi bu gune kadar ?

oyunda tek bot kullanan turkler degil ve bunn bir lestesi verilmisti 1. sirada baska bir ulke vardi simdi hatirlayamadim adamlar bizi sevmiyorlar. buna bir kulp uydurmak istiyorlar durduk yere laf atmamak icin ve bahaneleride bu oluyor bot ve kufur.

osmanli dev. gecmiste butun dunyayi sarsmis bir devlerttir vebu yuzden butun devletler bizi sevmez aslinda bunun nedeni bizi cekememeleri bugune kadar hangi dev. bir avuc askerle canakkale savasi gibi bir savastan sag cikabilirdi ..

igneyi artik kendinize batirma vakti coktan gecti sorun bizde degil onlarda

su acidan dusunun nefret ettiginiz ve butun dunyaninda sizinle ayni fikirde oldugu birisi var ve durduk yere laf atarsanir siz haksiz olursunuz . her firsatini buldugunuzda onlara karsi bir hareket gerceklestirmezmiydiniz ?

her hatayi kendimizde aradigimiz icin bu haldeyiz artik birazda hatayi onlarda aramaya baslayin yabancilarda bot kullaniyor ama birbirlerine hic kiziyorlarmi bize yaptiklarini baskalarina yapiolarmi at gozlugunu cikarin kafanizdan ve bir de dunyaya oyle bakin ....

KESİNLİKLE KATILIYORUM YAZICAKTIM BUNLARIDA GENE BİR POLEMİK OLUŞMASIN DEDİK SAOL İÇİMDEKİLERİ YAZMIŞIN

• quote:

Orjinalden alıntı: WOGEL24

Arkadaşlar bildiğiniz kadarıyla yabancıların neden bize düşman oldukları bizleri kendilerine neden düşman belledikleri hakkında fazla bir bilgimiz yok neden birbirimize düşmanız neden bize hakaret ediyorlar küçük görüyorlar hakkındada,ben iğneyi biraz kendimize batıralım diyorum geçenlerde birisiyle karşılaştım adam grant name e antiturk fln yazmış tutamadım kendimi sordum niye böyle birşey yazdın diye bende türküm dedim neden türklere düşman olduğunuzu söylermisin dedim birde o kişi kadın çıktı kadın gayet mantıklı konuştu bende gerçekten görüşlerine katılıyordum kadın türklerin sürekli küfür edip bot kullandıklarını söyledi sürekli bizlere küfür ediyorlar fln dedi bende gerçekten baya bir düşündüm baya mantıklı konuşuyordu ve şunu söylemek gerekirse bu forumdaki insanların %98 i hergün globalle yapılan küfürleşmelerden rahatsızdır buna eminim bu olayı arkadaşlar küçük görmeyin gerçekten çok önemli bir konu sonuçta bu olay türklerin yurtdışındaki imajını ilgilendiriyor yani yurtdışında bu oyunu oynayan birçok kişi türkleri kötü hilebaz,sahtekar olarak görmekteler bende baya uğraştım çok güzel muhabbet ettik ve grant name değiştirdi ve hertürkün küfürbaz,hileci olmadığı bana söyledi ve ben gerçekten mutlu oldum bunu itiraf edelim herkez biliyor hertürlü hile,bot,küfürbazlık türklerde ben burda kendimize çeki düzen vermeyi globallden küfürleşmemeyi özel olayları pm den halledilmesini istiyorum sonuçta bu işi iki kişi üç kişi yapıyor 70 milyonun imajı sarsılıyor onun için kendinize çeki düzen verin globalden küfürleşmeler,hile,hackerlık olayları gerçekten boş işlerdir bu oyunu güzel dürüst birşekilde oynamaya davet ediyorum herkezi

+1111111111111 :D

• Global ile küfür etmek te sadece küfür edenlerin suçu yok bu oyunun GM leri bu tür olayları fark edip ceza vermeli gerekirse o ülke dillerini bilen GM lere iş verilmeli hee bu kadar parayı nerden bulcak derseniz merak etmeyin çok rahat bulurlar!!yani diyceğim şu ki cezalar ne kadar caydırıcı olursa o kadar az küfür o kadar mutlu oyuncular olur..
  • bizi tek sevenlar galiba mısırlılar ortak guild bile gordum
  • Bi kere biz onları zamanında ezdik gectik o zamandan kinleri var dusuncesinden kurtulmak gerekiyor..
    Tamam Osmanlı imparatorlugu ozellikle Sultan Süleyman Fatih Sultan ve Yavuz Selim donemlerinde olmak üzere bu yabancı toplumlar üzerinde bir egemenlik kurdu ama hepsi gecmişte kaldı.. Artı bu adamların cogunun kini falan yok bu yasananlardan bir haberler yada umurlarında degil adamlar gunu yasıyorlar. Hadi diyelimki yunanliların rusların macarların avusturyaliların ingilizlerin vs vs var almanların neden kini var? Biz ki 1. Dünya savasına onlar yüzünden girdik.. Osmanli devleti döneminde almanya diye bir ülke bile yoktu ki bize o zamandan kalan bir kinleri olsun.Bu sadece bizim kafamızda kurdugumuz bir dusunce bunların bize kini var diyerek kendi yaptıklarımızı göz ardı etmeye calisioruz..
    Konustugum bir sürü yabancı arkadas hepsinin sordugu tek bir soru var neden butun Türkler fu.k fu.k dan baska bir kelime kullanmıyorlar. Adam ben Türkiyeye tatile geldim cok guseldi hersey cok güzeldi Türkler soleydi boyle iyiydi diyor ama kafasında StupidTürks yazıyo.. Peki neden böyle yazdın dedigimde benim bu yazdıgım genel olarak Türkler için değil oyundakiler için diye cevap veriyor..
    Yani sen adamdan para istediginde vermesse fu.k pvp de yenilince fu.k guild warda yenilince fu.k yenince fu.k hatta durup dururken adama fu.k dersen adam sana da düşman olur kafasına stupidturkte yazar.. Sen nasil kendi annene kardesine küfür edilmesini istemiyorsan ortada hicbir neden yokken adama küfür etmeyeceksin..
    Ki adamları kazıklama sifrelerini calmaya calisma yalan soleme vs.vs bir sürü daha sebep var adamların nefret etmesi için.. Adamlara saygı göstermessen sevmessen onlarda sana göstermez seni sevmez.

• Yine aynı konu yine aynı muhabbet;
    Yok biz tarihte çok güçlü idik, Osmanlı zamanında onları ezdik, yok bizim tarihimizi, gücümüzü çekemiyorlar vs vs vs ...
    Komik olmayın arkadaşlar.
    Şu oyunda 70+ charlar kasmış yani uzun zamandır oynayan biri olarak yediğim ks lerin neredeyse hepsini Türklerden yedim. Bana yapılan dolandırıcılık girişimlerinin tamamına yakınında Türkler başrolde idi. Ortalıkta insanlara musallat olan beni kassana! ya da 5-10-50k dilenme hadisesini icra edenlerin neredeyse tamamı Türkler idi. Hadi bunları geçelim neredeyse her serverda akşam saatlerinde prime time global yayını başlar Türkler birbirlerinin anne ve kkızkardeşlerinin hatırlarını sormaya başlarlar hemde koca koca harflerle; o halde osmanlı zamanında birbirlerimizin dedeleride mi birbirine gıcıktı da hergün ana bacı sövüyor Türkler ...
    Globalde oyundaki her millet (Biraz almanlar nadirende polonyalılar kendi dillerinde globalden yazışırlar) ingilizce yazmaya özen gösterirken -ki almanlar ve polonyalılarında genelde alım satım mesajları olur kendi dillerinde ya da guilde oyuncu alımı vs- bizim türkler "osman abi selamlar" "kamil hüso kafeye geldi mi la!" şeklinde global atan adamlar bizleriz arkadaşlar kendinizi nasıl avutuyorsunuz anlamıyorum. Bir de tutup adamlar bizi sevmiyor çünkü ... diye başlayan cümleler kurup ardına garip teoriler yazmayalım. Ben Türk olduğum halde oyundaki Türklerin büyük kısmından rahatsız isem adamlar nasıl rahatsız olmasın.

• quote:

Orjinalden alıntı: Kharakoram

Yine aynı konu yine aynı muhabbet;
    Yok biz tarihte çok güçlü idik, Osmanlı zamanında onları ezdik, yok bizim tarihimizi, gücümüzü çekemiyorlar vs vs vs ...
    Şu oyunda 70+ charlar kasmış yani uzun zamandır oynayan biri olarak yediğim ks lerin neredeyse hepsini Türklerden yedim. Bana yapılan dolandırıcılık girişimlerinin tamamına yakınında Türkler başrolde idi. Ortalıkta insanlara musallat olan beni kassana! ya da 5-10-50k dilenme hadisesini icra edenlerin neredeyse tamamı Türkler idi. Hadi bunları geçelim neredeyse her serverda akşam saatlerinde prime time global yayını başlar Türkler birbirlerinin anne ve kkızkardeşlerinin hatırlarını sormaya başlarlar hemde koca koca harflerle; o halde osmanlı zamanında birbirlerimizin dedeleride mi birbirine gıcıktı da hergün ana bacı sövüyor Türkler ...
    Globalde oyundaki her millet (Biraz almanlar nadirende polonyalılar kendi dillerinde globalden yazışırlar) ingilizce yazmaya özen gösterirken -ki almanlar ve polonyalılarında genelde alım satım mesajları olur kendi dillerinde ya da guilde oyuncu alımı vs- bizim türkler "osman abi selamlar" "kamil hüso kafeye geldi mi la!" şeklinde global atan adamlar bizleriz arkadaşlar kendinizi nasıl avutuyorsunuz anlamıyorum. Bir de tutup adamlar bizi sevmiyor çünkü ... diye başlayan cümleler kurup ardına garip teoriler yazmayalım. Ben Türk olduğum halde oyundaki Türklerin büyük kısmından rahatsız isem adamlar nasıl rahatsız olmasın.

ßunada +1111111111111

Arkadaşım Gerçekten Haklı , ßende Ne kadar Ks yediysem ne kadar Dolandıcılığa uğradıysam hepsini Türklerden yedim nedense. Acaßa ßu oyun yaşının Gerçekten 18 - 50 yaş aralığından 10 - 15 yaş araLığına inmesinden mi kaynaklanıyor ? .

• quote:

Orjinalden alıntı: Kharakoram

Yine aynı konu yine aynı muhabbet;

adamlar hala bizden nefret ediyorlar amerika, avrupa birliği Türklerin afrika ülkelerinden farklı olmadığını söylüyor. adamlar siyasetimize, dinimize karışıyorlar.

LÜTFEN ARKADAŞLAR BİZE KÜFÜR EDENLERDEN BİZE HAYIR GELMEZ, O ANNESİNİN HALİNİ HATRINI SORANLAR İSE KÜÇÜCÜK BEBELER KAFANIZA TAKMAYIN, BİZ ÇANAKKALE YÜRÜYÜŞÜ YAPARKEN ADAMLAR PK OLUP SALDIRMADI MI??? O ADAMLARLA BİZİM İŞİMİZ YOK BIRAKIN NE HALLARİ VARSA GÖRSÜNLER

Edit:iğneyi kendine çuvaldızı* başkasınıa batır.

* Çuvaldız = çok büyük iğne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Albay Hardal -- 22 Mayıs 2007; 9:59:01 >

• Dünkü Gecen KOnusma XXX dededğim kisi elaman

XXX : Selam Abi
    MeTeCiK: SeLam da Tanıyamadm
    XXX : Abi Benim nasıl Tanımazsin
    MeTeCiK : Hmm Tanidim (aslinda taniadim ama kalbi kirilmasin diye yoksa herkes ben benim diyor)
    XXX : abi Dün Lordu kestiN tebrikler
    MeTeCiK: SaoL
    XXX : Ne itemi Cıktı abi
    MeTeCiK : 4-5 item ama Tamiri Olmayanlardan
    XXX Abi bana bana para versene Kasmaya Param yok Köpek alacagim
    MeTeCiK : Köpek mi kascak seni Potion mu alacaksın :) Hadi baska Kapıya bana boyle gunde 47539845 kisi geliyor Ben iMF miyim
    XXX: Bende snei Türk bilirdim
    MeTeCiK: ??
    XXX : Senin gibi Serefsiz Türklerin taaaaaaaaa ..... (acayip uzun kufurler)
    MeTeCiK : LAN KENDiNİ biL BiR TÜRK DiLENMEZ Bi TÜRK Küfür ETMEZ..
    XXX: s. Git l.n ............ Dİye küfürler

Aradan 10 dk sonra
    XXX : yine küfür yine küfür

Pm kapatiyorum Whisperi yazmiyorum baskaları yazıyor Sen botsun Selam verdik almyıorsun luyor cevap veriyorsuN boyle kişiksizler cıkıyor... oyun CIGRINDAN CIKTI ARTIKIN ..

• Arkadaşlar boşuna yok osmanlıdır yok atatürkdü karıştırmayın bu bir oyun bizden çoğusunu tek nefret etme sebeei aramdızdaki bebelerin ortalıkta para diye dolanması , çoğu kişinin gün boyunca küfretmesi vesaire vesaire hep belli şeyler bence oyuna ülkenin durumunu karıştırmak yanlış bişe.

Bu bir oyun kendinize gelin!
  • quote:

Orjinalden alıntı: nightdeath

Arkadaşlar boşuna yok osmanlıdır yok atatürkdü karıştırmayın bu bir oyun bizden çoğusunu tek nefret etme sebeei aramdızdaki bebelerin ortalıkta para diye dolanması , çoğu kişinin gün boyunca küfretmesi vesaire vesaire hep belli şeyler bence oyuna ülkenin durumunu karıştırmak yanlış bişe.

Bu bir oyun kendinize gelin!

Bu bir oyun güzel soyluyorsunda adamların arasında hic bir bilgisi olmayanları var ve belki de ilk kez bir Türkle muhattap oluyorlar..
    Ve bu Türk onlardan önce para dileniyor sonra yalakalik yapiyor (dili dondugunce) sonra para alamayınca basiyor küfürü..
    Adam senin ülkenin insanlarını bu sekilde tanıyor.. Ondan sonra kafasına suckTürks, StupidTürks,Fu.kTürks yazıo..

• Bende onu diyorum zaten bize oyundaki düşmanlıkları ordan geliyor başka yerden değil gidip te osmanlıyı veya atatürkü karıştıranlara lafım benim.
  • Sürekli meydana gelen bir örnek daha vereyim siz anlayın sorun kimde;
    Artık kendisine ks mi yapılıyor, dolandırılıyor mu ne oldu ise yabancının biri çıkıyor globalden "Fu.ck all Turks" türevi bir mesaj atıyor ondan sonra Türkler dilleri döndüğünce yabancılara ana bacı onlarca küfür içeren globalle karşılık veriyorlar olay burada başlıyor işte ..
    Eğer bir yabancı çıkıp yapmayın bu sadece bir oyundur, eğlenmenize bakın, ırkçılık yapmayın diye bir msg attığı anda yabancılar haklısın diyip susuyorlar..
    Ancak bir Türk çıkıpta Türklere yapmayın arkadaşlar ayıptır küfretmeyin diye global atarsa tüm sülalesine yönelik yediği küfürler bir yana birde vatan hainliği!!, ecnebi yalakalığı!! ile suçlanıyor ..

Bizler tarihimiz ile övünüp medeniyet konusunda, ahlak konusunda, insanlık konusunda hep yabancılardan üstün olduğumuzu hatta birçok şeyi onlara bizim öğrettiğimiz söyleyip kendimizi avutuyoruz sanırım. Ya da sadece geçmişte yaşıyoruz. Adamlar bize ahlak ve medeniyet dersi veriyor bu bir oyunda olsa, üzücü olan bu..
    Asıl üzücü olanda Türkler ve Türklük aşağılanıyor sürekli, bu bir oyunda olsa..

Arada ki terbiye, ahlak ve medeniyet farkı maalesef böyle.

Diyebilirsiniz ki bebe bunlar takmayın. Maalesef bu kadar basit değil sizler bu olanlara göz yumuyorsanız, sağınızdaki solunuzdaki bu olumsuzlukları yapıyor ve siz ses çıkarmıyorsanız, bu tipleri dışlamıyorsanız, SİZ DE SORUMLUSUNUZ!!!

• bu oLayın oyunla bır ıLgısı yok.yabancıLarın hepsıde oyLe degıL.Ama bazıLarı var kafaLarında uzun zamandan berı TurkLere yanı bıze karsı bı dusmanLık var bu heryerde karsımıza cıkıyor.en basıt ornegı .show tvdekı yarısma programında turkLer yunanLılar yunanLıLardan adamın birisi TurkLere dusmandı bunu ne yapsakta degıstıremeyız.Ama biraz daha dıkkatLı oLmak bızım ıcın daha onemLı.bu oyunda dıkkat edıLse bazı seyLer daha ıyı oLmaz.MisaL adam sana ks mı yapıo bırak yapsın nereye kadar yapacak ki eninde sonunda bırakcak bi yerde .bu olay boyLe dewam eder
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.