Şimdi Ara

Igloo buzluk çanta 188 TL (vatan) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
8.494
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • cantayı sıcak fırsatlarda görüp araştırma yaparak hb üzerinden 189 fiyatlı iken çek ve gune özel indirim ile 149 tl aldım.içine iki buz aküsü ve 1 adet donmuş 500 ml su koyarak, balkonda 24 saat beklettim.fermuar kenarındaki hava alma boşlugundan gıda termometresini sokarak 24 saat sonra iç ısıyı 16 derece olarak ölçtüm.cisimler halen soğuk buz halindeki su şişesinin %15 i hala buz kütlesi şeklinde idi.

hava durumu gece 12 gündüz 24 C şeklinde idi.

tecrübelerim bu şekilde.

https://www.hepsiburada.com/igloo-13216-frozen-bez-buzluk-30-lt-p-OUT90A13216FROZEN?magaza=Ocean%20Marine%20Outlet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dede06 -- 26 Nisan 2021; 17:43:43 >

• Trendyolda 153 lira. Daha ucuza alabilirdim ama almıyorum. İhtiyacı olan baksın.

Bir kaç kötü yorum vazgeçirdi beni. Yoksa düşünmüştüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 27 Nisan 2021; 15:3:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hey Jude. kullanıcısına yanıt

Cevap için teşekkürler, yanıtınızı geç gördüm. Lisanslı üretim ise çakma/sahte diyemem. Ancak geçmiş tatsız tecrübelerim (Bianchi ve Peugeot bisikletler, Türkiye'de süt oranı yurt dışından düşük olan dondurmalar vb.) beni sadece Türkiye pazarına özel üretilen ürünlere karşı mesafeli tutuyor. (Bu ürün yüksek kalite ile üretilmiş olabilir gözümle görmedim, yani bu çanta özelinde yazmıyorum)

• Bunlara bu para verilirmi. Bunu yerine gidin gündoğdu firmasından peynir alın . Straforlu özel ambalajında ve içinde jel akü ile geliyor.

Bunlardan en az 1 kademe daha iyidir. Sebebi ise strafor özel balıkçı kasası straforu gibi. Kasa ve kapak mülemmel oturuyor. Be bu sayede ısı köprüsü oluşmadığından , kaçakta minimum oluyor.

içindeki buz aküsünüde buzlukta dondur içine koy. ohh mis gibi.

bedavaya buzluk.

Bu aletler ürünü şık yapacağız diye strafor vs yi plastik ile kapladıklarından , hep ısı köprüleri kalır. Buda ısı kaybı demek.

Aynı miktarda buz aküsü ve içeceği aynı derece seviyesinde bir bu alete birde bahsettiğim balıkçı kasası kapaklı strafora koysan , balıkçı kasa strafor üstün gelir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.