Şimdi Ara

Igloo buzluk çanta 188 TL (vatan) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
8.493
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sizin mesajınızdan sonra baktım bende, yurtdışında bu çantaya dair bir tane bilgi yok üretimden kalmış olsa bile bir yerlerde resmi, bilgisi olmalı ama yok. Muhtemel çakma ürün.

• quote:

Orijinalden alıntı: meziatto

Cevap için teşekkür ederim. Orjinal üretici sitesi derken kastettiğim igloo sitesinde ürünü göremedim. Hiç alakasız çantalar var ama bu yok. Türkiye'de ise tüm sitelerde bu ürün var ama başka igloo marka yumuşak çanta yok. Orjinal değil mi acaba diye düşündürttü, ya da Türkiye'ye özel 2. kalite ürün mü üretiyorlar. Belki de üretimden kalkmıştır sadece bilemiyorum.

ürünü fason olarak türkiye'de andoutdoor üretiyor diye biliyorum. yani attığım link resmi linkidir bir nevi.

markaların başka ülkelerde, başka ürünler üretmesi çok normal. çakma falan değil yani :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hey Jude. -- 15 Nisan 2021; 21:46:32 >
  • Bundan alan arkadaşlar çantanın fermuar bitiş yeri açıkmı acaba kontrol edebilir misiniz? Resimdeki gibi Igloo buzluk çanta 188 TL (vatan) Igloo buzluk çanta 188 TL (vatan)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Bu işin piri. Fiyatı çok tuzlu.
    https://www.decathlon.com.tr/fresh-soutucu-35l-id_8572258.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Termal çantaların her türlüsü iş görüyor. Bende 3-4 faklı boyda ve kalitede termal çanta var hepsinden de memnunum.
    O marka şu markaya dikkat etmektense boyut önemli.
    Yol için kullandığım var. Küçük bir tane plajda kullandığım var. İki de büyük piknik veya et, balık taşımalık var.
    Organ naklinde veya aşı naklinde kullanmayacaksanız günlük kullanımda her türlüsü işinizi fazlasıyla görür.

• ssmm kullanıcısına yanıt

Aynı. ilk benimde dikkatimi çekmişti. çantayı ilk pek beğenmedim ama tabanına sabah saat 9 da 4 tane buz kapsülü koydum, üzerine bir şişe dolaptan çıkarttığım soğuk içecek koydum. Akşam 9 da açtım baktım şişe dolaptan çıktığından daha soğuktu. Kapattım ertesi gün sabah 9 da baktım şişe aynı soğuklukta, buz gibiydi. Bu kadarı bana yeter deyip testi bitirdim.

• Usluco kullanıcısına yanıt

tüm fermuarları kapattım üstüne bastırdım tüm hava dışarı çıktı bu şekliyle yazın arabanın bagajında iş yapmaz iade edeceğim üretim hatası gibi geldi bana

• quote:

Orijinalden alıntı: ssmm

tüm fermuarları kapattım üstüne bastırdım tüm hava dışarı çıktı bu şekliyle yazın arabanın bagajında iş yapmaz iade edeceğim üretim hatası gibi geldi bana

Öyle üst düzey bir ürün olmadığı malzeme kalitesinden belli zaten. İşte benim ihtiyacımı görür diye kullanacağım

• ssmm kullanıcısına yanıt

Birde o açıklık normalde kapak tarafından üzerine baskı ile kapanıyor gibi. Yani kapak kapalıyken ordan hava giriş çıkışı olacağını sanmıyorum. Siz üzerine bastırınca haliyle ordan hava boşalmış.

• Detaylı resim paylaşabilecek var mı?? Tam olarak ne kadar boyutları içi vs..

• pingu81 kullanıcısına yanıt

yarın paylaşım yaparım

ısı transferini kesmek için tam izolasyon şart yoksa ısı farklılığı arttıkça ısı transferi hızlanır yani daha çabuk ısınır. o üsteki kapakta hiçbir işe yaramaz. bence bu üründe bariz tasarım hatası var

• Sipariş verip gelen var mı??

• Igloo buzluk çanta 188 TL (vatan)
    Igloo buzluk çanta 188 TL (vatan)

• pingu81 kullanıcısına yanıt

Hocam 2 gün civarı ısı kaybı olmadan malzemeyi koruyacağını düşünüyorum. Tabi şuan bahar ayı. Yazın bu süre 1 gün veya daha aşşağı düşer.Açıkçası benim için yeterli olur gibi. Yazın bakacam performansına

ben iade ettim hocam, laptop çantası gibi buzluk çanta olmaz. Bunun fermuarlarının bittiği yerde kocaman boşluk var iki tane,o delikler olduğu sürece izalasyon olmaz ve hava ısındıkça randımanı gözle görülür derecede düşer. Buzdolabının kapısınının açık olması gibi düşünün. yazın çok sıcaklarda arabanın içinde fazla bir şey beklemeyin 3-4 saat soğuk tutarsa öpün başınıza koyun fiyatıda ucuz değil kenarda dursun derseniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Usluco

Hocam 2 gün civarı ısı kaybı olmadan malzemeyi koruyacağını düşünüyorum. Tabi şuan bahar ayı. Yazın bu süre 1 gün veya daha aşşağı düşer.Açıkçası benim için yeterli olur gibi. Yazın bakacam performansına

teşekkürler sipariş verdim bende.

• Igloo buzluk çanta 188 TL (vatan)

149 lira mal etmeme rağmen işe yaramayacağı için iade ettim

• İadesi tamamlanıp para iadesi yatan var mı? Ben 13 nisanda kargoladım. 16 nisanda ulaştı gözüküyor ama vatan bize bişey gelemdi diyip oyalıyor
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.