Şimdi Ara

İEXPLORER PROBLEMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar internetım 2 gundur ınanılmaz yavasladı ve nerdeyse her ınternet sayfası acıp kapatmak ıstegıdımde sayfa kapanmıyor ve asagıdakı hata kodunu verıyor. işletim sıstemım vısta kendımı format atmamak ıcın zor tutuyorum. yardım edersenız sevınırım

Sorun Olay Adı: AppHangB1
    Uygulama Adı: iexplore.exe
    Uygulama Sürümü: 7.0.6001.18000
    Uygulama Zaman Damgası: 47918f11
    Askı İmzası: d1c8
    Askı Türü: 34820
    OS Sürümü: 6.0.6001.2.1.0.768.3
    Yerel Kimlik: 1055
    Ek Askı İmzası 1: a21ebf3bfadf94fcd1f4868e0fcefa7a
    Ek Askı İmzası 2: 71f2
    Ek Askı İmzası 3: e3656f1cb28f52157786e44fd3d95d01
    Ek Askı İmzası 4: c939
    Ek Askı İmzası 5: 8e90128507e861f7ee3f65a82b0e93aa
    Ek Askı İmzası 6: 465f
    Ek Askı İmzası 7: d2e6bce1fffb1a4f48c3bcfe7a3d43ec

• KARDEŞ BYLE KÜÇÜK ŞEYLER İÇİN FORMAT ATILMAZ BAK YAPMAN GERKENLERİ YAZIYORUM SIRASIYLA
    1. İLK ÖNCE PC DE VİRÜS OLMA İHTİMALİ VAR BİR GÜZEL PC Nİ ANTİ VİRÜS PROGRAMIYLA TARAT EĞER VİRÜS ÇIKARSA İMHA ETT VE SONRA YENİDEN DENE İ.E YİNE AYNIYSA
    2.BU SEFER İ.E BİR GÜZEL SİL KALDIR TAMAMEN YENİ SÜRÜMÜNÜ İNDİRDİKTEN SONRA TABİKİ SONRA YENİ SÜRÜMÜNÜ İNDİR İSTERSEN MORZİLLADA GÜZELDİR ONUDA DEBEYEBİLİRSİN BUNLARI YAPTIKTAN SONRA OLMAZSA YİNE KONUŞURUZ DENE BAKALIM
  • kaspersky le tarattım kardes bısey cıkmadı bende mozıılayı yukledım. ama arada denıyorum ie yi gene yapıyor bazen. bir kere dun bilgisayar açılırken ie hatası verdı ve acılmadı bilgisayar.tekrar kapatıp actım duzeldı. bır dll dosyası eksık dıyodu ama bır daha yapmadı. dusunuyorum tekrar kaldırıp açmayı ie yi.
  • i.e yi komple kaldır öyle yükle morzilla yada yeni sürüm i.e yi
  • quote:

Orjinalden alıntı: cumpas

i.e yi komple kaldır öyle yükle morzilla yada yeni sürüm i.e yi

pardon ie nasıl komple kaldırılıyor ? hayır yani 15 yıldır bu sektördeyim de bir türlü göremedim

dostum ie kaldıramazsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: aslankarakoc

quote:

pardon ie nasıl komple kaldırılıyor ? hayır yani 15 yıldır bu sektördeyim de bir türlü göremedim

dostum ie kaldıramazsın

yani sil anlamında demek istemiştim arkadaş halen silmeden morzillay yuklemıs eklentılerıyle ugrasmaması ıcın ole yazdım

• quote:

Orjinalden alıntı: aslankarakoc

quote:

dostum ie kaldıramazsın

bu arada i.e komple kaldırlabilir ama eline bir şey geçmezz 15 yıl fazla bir şey öğrenememişssin

• ie 7 yi kaldırdım geri yükledim
  • quote:

Orjinalden alıntı: cimmy

ie 7 yi kaldırdım geri yükledim

kardeş i.e 8 çıktı onu yuklesene o artık eski sürüm be i.e onu update etmek ister sen baştan yükle bence
  • ok
  • Benim pc'nin de ie8 ile uyumsuzluğu var. İe7 dönüyorum o daha hızlı sonra tekrar ie8'i yüklüyorum yavaşlıyor. Gerçi Opera kullandığım için pek de önemli değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.