Şimdi Ara

IEXPLORE ve Muzik dosyalari sorunum var...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son 5 gundur dikkatimi cekti işlemlerde IEXPLORE.EXE System olarak calisiyor... ilk baslarda dogaldır dedim neyse.. sonra internet hizinda ve bazi internetle alakali programlarda aksaklık oldu ... Mesela bir siteye girmeye calistigimda sanki internet yokmus gibi sayfa goruntulenemiyor hatası vermeye basladi... Bende işlemlerden System de calisan IEXPLORE.EXE yi kapatınca hersey normale dondu fakat yeniden kendini aciyor... Trojen mi yedim,Virus mu yedim, yada Windows u yeniden kurmam mı gerekiyor

-Bununla beraber Bugunde Ne Media player den, nede Winamp dan muzik dosyasi acamıyorum bu hata karsima cikiyor... 2 si arasinda bir alaka varmıdır... yada 2 si icin ayrı ayrı ne yapmam gerekiyor.. Yardımlarınız icin simdiden tesekkur ederim.

(Format son care olarak dusunuyorum)

iexplorer.exe goruntusu linki:

http://img258.imageshack.us/img258/4361/iexplore1sj5.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------

winamp goruntusu:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dungeonking -- 14 Ocak 2008; 17:29:43 >

• ses driver ını tekrar yükle ve tekrar winamp yükle
  • evet sorun ses driverında ! system geri yükleme yap yada driveri yeniden yukle !
  • Tamam onu hallettim Tesekkurler de.. Simdi yine IEXPLORER.EXE de sorun var.. system dekini kapatmadan hicbir site acilmiyor yada yavas aciliyor
  • Firefox.+%20 hız artışı. Buradan indirebilirsin

Bencede Sistemine zararlı bulaşmış olabilir.
  • Tamam mp3 sorunu ondan mis. Fakat . System de calisan IEXPLORER.EXE yi bana aciklayabilcek biri varmi.. onu kapatmadan internet hizi duzelmiyor... ve %99 calisiyor pc yi kastiriyor... Bu neden dir... ? silmek gerekiyorsa nasil silip yok etcem?

imageshack.us da link verdim işlemler goruntusu link de mevcut ilk yazimda..
  • Xp explorer üstüne kurulu bi işletim sistemi program siler gibi silmen mümkin değil onarabilirsin ama programların çalışmaz hale gelir. yeni bi kurulum yapman daha iyi olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.