Şimdi Ara

iett veritabanı hacklenmiş :D (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
2
Favori
6.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • küfür yok argo yok...eğlence olmuş işte niye takılıyorsunuz bu kadar..ayrıca derdi olanında 1 sn lik bile olsa yüzüne bir tebessüm gelmiştir bu sayede..böyle yapınca ne milli ne dini değerler öldü...sıkıntı yapmayın bu kadar...

ha gerekli mi değil ama yapmasıda bişeyi etkilemiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzil -- 12 Ekim 2013; 1:25:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Gerekli birşey mi peki bu? Ben gereksiz dememin de sebebini açıkladım. Ama sen gelmişsin otomatik olarak hemen "koyun" yakıştırması yapıyorsun. Ben dolaylı yoldan hükümet yada onun yanlısı bir kişiyi - kurumu savunuyor olabilirim ama sadece görüşümü dile getirme hakkımı kullanıyorum. Ayrıca hükümet yanlısı ya da karşıtı olsun fikrim kiminle uyuşuyorsa uyuşsun ben, bana doğru geleni söylemekten çekinmem.

Bende lafi dolandirmadan soyledim.Dolandirsamiydim ona mi takildin sen ? Savundugun seyin bugun ki adi budur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haha bende gördüm :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gereksiz ama komik
  • quote:

ne kadar gereksiz insanlar var yahu. o otobuslere binbir turlu derdi dusuncesi olan insan biniyor. duragi kacirma vs cok yaşanmıştır. komik olan bir yani yok

Gayet de komik, o ekran olmasan ineceği durağı farkedemeyen inmesin zaten, illa böyle konulara duyarlı mesajlar atıp aykırılık yapacaksınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1. si güzelmiş

• 'Durak yok yola devam !' çok iyi olmuş..
  • @HAAltuntas
    Ne oldu niye sildin yorumunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BÜYÜK KONUŞAN ADAM

ADAM GİDİP KOYSA NOLUR ACABA

• quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: Albert Camus

@HAAltuntas
    Ne oldu niye sildin yorumunu?

Büyüyünce anlarsın demiştim ama baktım büyükmüşsün...anlam veremedim neden beni samimiyetsiz olarak gördüğüne. son derece insancıl baktım olaya. Kendi arabasıyla yola çıkan bir kişiden daha yoğun, dalgın olan kişiler biniyor o otobüslere.
  • oha.

• gerçekse bile dün niye denk gelmedim ya:D
  • Dün gece otobüse binmeyip yürümeyi tercih ettiğim için mutluyum. Milletin anasına bacısına sövmekten kendimi sakınmışım.
  • hahaha bu ne ya
  • quote:

ne kadar gereksiz insanlar var yahu. o otobuslere binbir turlu derdi dusuncesi olan insan biniyor. duragi kacirma vs cok yaşanmıştır. komik olan bir yani yok

+9999

• Çok iyi
  • Bazı kesimleri rahatsız etmiş o söz. Belli neyden rahatsız oldukları aslında ama neyse. Konu başka şeylere kaymasın. Bende gördüm dün işten dönerken gayet de güldürdü otobüsteki herkesi.
  • quote:

:D :D :D

O zaman olay büyürdü.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.