Şimdi Ara

İDMAN TV BİSS KEY İSTEYEN [GİR]24 EYLÜL [YENİ*] TÜM UYDULAR (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
358
Cevap
16
Favori
212.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün o 34 le başlayan key kırmadı idman tvnin şifresini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 10965 H 12800 frekanslarını aratıyorum atvint aztv medeniyet ve içtimai tv çıkıyor ama idman tv kanalını bulamıyor uydu alıcı nedeni ne oabilir şifreli kanalları datara diyorum şifreli bile olsa bulması gerekmiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bullfighter

arkadaşlar 10965 H 12800 frekanslarını aratıyorum atvint aztv medeniyet ve içtimai tv çıkıyor ama idman tv kanalını bulamıyor uydu alıcı nedeni ne oabilir şifreli kanalları datara diyorum şifreli bile olsa bulması gerekmiyor mu?

Atv int yazana bak idman tvdir o

• akiwa 2025 hd için nasıl girilir bis tarif edebilecek arkadaş varmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnyt2011

quote:

arkadaşlar 10965 H 12800 frekanslarını aratıyorum atvint aztv medeniyet ve içtimai tv çıkıyor ama idman tv kanalını bulamıyor uydu alıcı nedeni ne oabilir şifreli kanalları datara diyorum şifreli bile olsa bulması gerekmiyor mu?

tvden atv int e bakıyorum nettende idman tv canlı izlliyorum yayınlar birbirini tutmuyor (http://www.idmantv.az/canli/idman-canli.htm)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cnyt2011

quote:

tvden atv int e bakıyorum nettende idman tv canlı izlliyorum yayınlar birbirini tutmuyor (http://www.idmantv.az/canli/idman-canli.htm)

Yanlış anladın dostum logosunda idman tv yazmıyorsa o değildir

• Teledünya conax dan izleyebilen varmı
  • Provider'e ne yazicaz ?

• botech 7200fta modeli için bu bol 345'li kod kısmının ününe ne yazmam gerekiyor. 001FFF 01 mi?
  • Ben de görüntü var ama ses gelmiyor, siz de sıkıntı var mı arkadaşlar?
  • mesajım bulunsun maçta bakarım yine
  • iyi akşamlar;

bu uydu konusunda neredeyse 0 bilgiye sahibim cihazım "sunny at 14000" 1 saattir araştırıyorum anca biss girebilmeyi çözebildiim. Bu cihaz için bu biss'ler güncel mi? Ayrıca görüntü kalitesi biraz düşük herkeste böyle mi?
  • Merhaba arkadaşlar bugun galatasaray cluj maçını izleyeceğim lütfen yardım edin modelim sunny at 9030 fta biss keyi lazım ve ben biss keye nasıl girilecek bilmiyorum lütfen yardım edin çok fanatik gs liyim bu maçı kaçırmamam lazım lütfen bilen varsa söylesin şimödiden herkese teşekkürelr arkadaşlar
  • atv int yazıyor bende de
  • quote:

Orijinalden alıntı: gael

atv int yazıyor bende de

atv int kanalına bak bende de öyleydi. yer değişmiş sanırım.
  • Beyler uydu modelini söylesem biss keyi söyleseniz maçı izliyo muyuz yani ? Öyleyse çok iyiymiş.Bizim uydu aciko gibi bir şey modeline bakayım da söyliyeyim. Bir de şifreyi nasıl gireceğimi birisi anlatırsa çok iyi olur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih.kewell

Merhaba arkadaşlar bugun galatasaray cluj maçını izleyeceğim lütfen yardım edin modelim sunny at 9030 fta biss keyi lazım ve ben biss keye nasıl girilecek bilmiyorum lütfen yardım edin çok fanatik gs liyim bu maçı kaçırmamam lazım lütfen bilen varsa söylesin şimödiden herkese teşekkürelr arkadaşlar

Arkadaşlar lütfen yardı meden yok mu sunny at 9030 için biss e girmek için sarı kırmızı menü ye basmak lazım diyor yapıyyoru mama açılmıyor :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kabulet1kere

quote:

Orijinalden alıntı: gael

atv int yazıyor bende de

atv int kanalına bak bende de öyleydi. yer değişmiş sanırım.

eyvallah dediğin gibi,ama kanalın şifresini kırıp kırmadığımızı anlıyamıyoruz sanırım şuanda güreş maçı var ve izleniyor
  • bende de aynı model uydu var ve kanal şuan açık. Yakın zamanda uyduyu yeniden taradın mı? ben öyle yapmıştım...
  • idman tv d martta kaçıncı kanalda ?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.