Şimdi Ara

İDMAN TV BİSS KEY İSTEYEN [GİR]24 EYLÜL [YENİ*] TÜM UYDULAR (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
359
Cevap
16
Favori
212.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar az tv ve rah e rafdada verecek

az tv için biss key girip izleyebilirsiniz.
  • Arkadaşlar wiztech x9 mini hd uydu alıcım var 1926 yazıp biss menüsünü görmeme ragmen kanal adı ve yanındaki pıd degerlerını değiştiremiyorum ve maçları izleyemiyorum varmı çözümünü bilen?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: peer16401

DOSTLARIM MAÇI Rah-E FARDA şifresiz verecek BİSS keyle uğraşmayın AzTV verecek ve maç saatinde bazı uydularda açılmayacak...

Kardeş bu rah e dediğiniz nedir hangi uyduda nerenin kanalı biraz bilgi verebilir midiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: cloudy_tr

quote:

DOSTLARIM MAÇI Rah-E FARDA şifresiz verecek BİSS keyle uğraşmayın AzTV verecek ve maç saatinde bazı uydularda açılmayacak...

Kardeş bu rah e dediğiniz nedir hangi uyduda nerenin kanalı biraz bilgi verebilir midiniz?

Rah-e Farda bazı uydularda Tandberg olarak görünüyor. Bir de öyle bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: macrinius

quote:

quote:

rah-e-fard diye yumatu uydu alıcımda buldum. ama kanal çok kaliteli görüntü vermiyor bu mu kardeşim? şu an maç var

• Selam,
    az tv görüntüsü var. Maç yayınında mı şifre girecekler? Yani her türlü biss key girmek mi gerekir? Nextstar ye-7500 ci.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: macrinius

quote:

quote:

rah-e-fard diye yumatu uydu alıcımda buldum. ama kanal çok kaliteli görüntü vermiyor bu mu kardeşim? şu an maç var

Evet kardeşim rah-e farda nın görüntü kalitesi maalesef böyle

• quote:

Orijinalden alıntı: onurkou

Selam,
    az tv görüntüsü var. Maç yayınında mı şifre girecekler? Yani her türlü biss key girmek mi gerekir? Nextstar ye-7500 ci.

Maç saatinde şifre girer. Biss key girmen gerekir.
  • Hiremco f2 gold yok :(((
  • bende digiline dg-8500 fta uydu alıcısı var biss key girme bölümünü bulamadım bir türlü yardımcı olur musunuz acil
  • Arkadaşlar,
    nextstar ye-7500 ci uydu alıcımızda biss keyin yazıldığı menüde, provider 2 hane key 2 hane ve key data bölümü 16 hane. Internet ortamında verilen tüm bilgilerde provider 6 hane, key 2 hane ve key data 16 hane görünüyor. Ben nasıl bir kombinasyon yapmalıyım?
    Teşekkürler.
  • idman keyi girince şifre kırılıyor ama ntv spor gidiyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: trakya22

idman keyi girince şifre kırılıyor ama ntv spor gidiyor ?

Bu Problemi Yaşayan Arkadaşlar Yeni Bir Tane Sayfa Açsınlar Sayfadan Kastım Örnek (Favori Kanallar) Gİbi, Oraya Şifre Gireceğiniz Kanalları Ekleyip Diğer Kanallara Ellememiş Olursunuz.
  • azspace ıdman tv bıss varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d0t0p -- 26 Şubat 2014; 21:42:39 >
  • d0t0p kullanıcısına yanıt
    azerbeycan kanl-alları uydu değiştirdi kendilerine ait azerbeycan uydusuna taşındılar eğer arama motorunda araştırısa 1tane lnb ile tekrar o yayınlara ulaşabilirsiniz @d0t0p
  • Uzun yıllar sonra şifre değişti

Yeni şifre: 10 01 10 21 10 01 70 81 , sid(hex) isteyen uydu alıcılar için ise 000B

şimdi efendim sorun şu, bazı uydu alıcıları(next wawe, yumatu wifi ) yeni şifreyi kabul edip , açıyor
    bazı uydu alıcıları (adını unttugum mini, forumda tavsiye edilen her gün küfrettiğim süpermax dragon adlı ne üdüğü belirsiz marka) tövbe billah açmıyor

bu iki dangoz uydu alıcısına atmadıgım yazılım, yapmadığım şey kalmadı cık açmıyor

anlıyacagınız cepten para çıkarttı idman tv .

sebebi nedir , neden bazı cihazlar biss'i açarken, bazıları açmaz günlerdi soruya cevap bulamıyorum
    herkes mi ip tv'ye geçti?

neyse deneyen olursa ve açılırsa idman tv hangi cihaz oldugunu yazarsa sevinirim
  • Violet Evergarden kullanıcısına yanıt
    Next 18000 HD CX de geçen hafta şifreyi yazdım açılmadıydı bi baktım 11174 ama kanal 11175 bir de idman azerbayca sonunda n yok oysa kanalda sonunda n var idi 11175 yapıp sonuna n yi ekledim kanal isminin şık diye açıldı. 18500 de aynı sistem bunla onlarda da açılır diye düşünüyorum. Bayılıyorum Next in yazılım desteklerine. En son yazılımı yüklü şu an zaten kendi de veriyor şifreleri hazır dosyayı. Ama henüz vermedi idmanın yeni şifre desteğini hala 18.12.2019 tarihli emu key dosyaları mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Disection -- 24 Ocak 2020; 0:12:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Disection

Next 18000 HD CX de geçen hafta şifreyi yazdım açılmadıydı bi baktım 11174 ama kanal 11175 bir de idman azerbayca sonunda n yok oysa kanalda sonunda n var idi 11175 yapıp sonuna n yi ekledim kanal isminin şık diye açıldı. 18500 de aynı sistem bunla onlarda da açılır diye düşünüyorum. Bayılıyorum Next in yazılım desteklerine. En son yazılımı yüklü şu an zaten kendi de veriyor şifreleri hazır dosyayı. Ama henüz vermedi idmanın yeni şifre desteğini hala 18.12.2019 tarihli emu key dosyaları mevcut.
    Yok hocam özellikle dikkat ettim frekans falan hepsi tamamen doğru ama yok acmiyor.

Tam premier lig maçı varken ,biss açmayan uydu alıcısı başka zaman çalışsa ne olur diyerekten (tabi enteresan küfürler eşliğinde) param parça ettim ,hazır yaptığım lehim , dönüştürme yazılımı vs emeğim çöp oldu birtek buna yanıyorum.

https://m.n11.com/android-akilli-tv-box-wishbox-uydu-alici-P394147213

Şu cihazi gözüme kestirdim , görüntü kalitesi oldukça iyiymiş , android KitKat tabanlı . Forumlarda çok az bilgi var bütçem bu civarlarda

Tavsiye verebilir misiniz

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.