Şimdi Ara

İDM İLR DOSYA İNDİRİRKEN MODEM KAPANIP AÇILINCA DEVAM ETMİYOR

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Seçtiğiniz mesajın linkini aşağıdaki kutudan kopyalayabilirsiniz.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=60368391

--------------------------------------------------------------------------------

MRB ARKADAŞLAR BAHSetTİĞİM PROGRAMI KULLANAN varmıdır ,

letitbit adlı siteye premium olarak üyeyim film indirme başlıyorum diyelim 2 saat kalıyor indirmesine neti komşuyla ortak kullanıyoruz tABİ komşunun cocuğu modemi açıp kapatıyor yanlışlıkla cocuk küçük bakıyorum idm kaldığı yerden devam etmiyor bunun sebebi modemimin tekrar farklı bir ip almasımıdır

bunu nAsıl çözebiliriz

yani idm ile bir dosya indirirken modem kapatılıp açılsa bile net gelince idm tekrar devam etsin istiyorum normalde ben indirirken indirmeyi iptal etsem modem kapanıp açılmadığı sürece tekrar devam et diyince devam ediyor ama modem açılıp kapanınca malesef indirme yarıda kalıyor ve ben işteyken pc film indiriyor sanıyorum ama indirme modem açılıp kapandığı için kesiliyor ve pc boşuna çalışıyor Paylaş:

• FlashGet programını kullanabilirsin
  • Bunun nedeni ip değişimi olabilir bazı siteler indirme işlemi yarıda kesilirse tekrar indirmeyi desteklemiyor.
  • Öncelikle sitenin desteklemesi lazım.Eğer destekliyorsa idmı açtığında yarıda kalan indirme işlemine sağ tıkla "indirme adresini yenile" seçeneğini seç ve daha sonra tekrar o linkten dosyayı indir.İndirme adresindeki dosyayı otomatik doğrulayacaktır idm daha sonra kaldığı yerden devam edecektir.
  • aynı sorunu yasıyorum bende mesela turbobitten 5 partlı dosya indiricem 1. partı indirmeye baslayıp durdurup modeme reset atıyorum 2. partı baslatıyorum 1 e devam dediğimde devam etmiyor 1. partı sıfırdan yüklemeye yöneliyor tabi 2. partı indirdiğim için o anda 2 saat bekleyin uyarısını alıyorum idm kullanıyorum bu arada buna çözümü olan varmıdır acaba şimdiden teşekkür ederim
  • kimsemi bilmiyor arkadaslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • diplomasıolanamele D kullanıcısına yanıt
    2012 konusunu niye hortlattin yav. Yeni konu acsana.

• yeni konu acarak forumda kirlilik yapmaktansa eski konudan devam ettim

• diplomasıolanamele D kullanıcısına yanıt
    xxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huhuq -- 17 Mayıs 2020; 9:41:40 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.