Şimdi Ara

Identity V [ÇIKTI] ~ --> Dev Rehber <-- (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
8.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar ben beğendim oyunu, bir kaç gündür oynuyorum çok bariz bir lagla fazla karşılaşmadım, nadiren ufak tefek laglar oluyor o da oynatmayacak cinsten değildi ama o sorunda yakın zamanda düzelir umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enesozerv -- 21 Kasım 2018; 13:12:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rehber çok güzel olmuş elinize sağlık ancak bir sürü yeni şey geldi rehberi güncellerseniz sevinirim.

• Oyun dizüstü/masaüstü bilgisayarlar için de çıkmış ancak maalesef ping sorunu çok bariz hissettiriyor kendini o versiyonunda, mobilde bu kadar değil. Bir umut denedik şansımızı fakat shift+delete kaçınılmaz

Neyse bu ara oyunun konsepti hoşuma gittiği için sardım yine, bakalım ne kadar gidecek. Aslında gayet iyi oyun ancak konu içerisinde de denildiği gibi ping sorunu keyif kaçırıyor

Oyun indirime sunulduğu günlerde oynamıştım biraz bir sebepten bırakmıştım, şimdi ise envai çeşit şey eklenmiş, hangi karakterler başlangıç seviyesindekiler için ideal hangileri ileri seviye için daha etkili bilmiyorum, bir hevesle fotoğrafçı avcıyı aldım ancak bayağı bir pratik yapmak istiyormuş. Geri dönecekler varsa youtube'tan biraz araştırma yapmanızı öneririm özellikle karakterler hakkında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazmayı_Severim -- 1 Mayıs 2020; 17:55:56 >

• Yaklaşık iki haftadır süren bir etkinlikleri var yeni gördüm desem yeri, etkinliğin adı "Antropos Ropes" eğer yanlış görmediysem 4 ya da 5 bölümden oluşuyor etkinlik bölüm bölüm ilerledikçe açılıyor sonra ki kategori (ya da gün limiti mevcut öyle ki bir hafta içinde tamamlanması gerektiği gibi) ve her bölümden puanlar topluyorsunuz, belirli puanlara ulaştıkça ödüller veriliyor. 100 puana ulaştığınızda kalıcı A sınıfı kostüm (a tier skin) açabiliyorsunuz verdiği ödülle

Bu etkinlik için geç mi kaldım henüz bilmiyorum sürekli oynadığım zamanlarda kovaladığım bir kostüm vardı şimdi onu alabilmek için bir şansım oldu değerlendireyim istedim, varsa sizin de böyle bir takıntınız oyuna göz atmakta fayda var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazmayı_Severim -- 6 Temmuz 2020; 13:1:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazmayı_Severim

Yaklaşık iki haftadır süren bir etkinlikleri var yeni gördüm desem yeri, etkinliğin adı "Antropos Ropes" eğer yanlış görmediysem 4 ya da 5 bölümden oluşuyor etkinlik bölüm bölüm ilerledikçe açılıyor sonra ki kategori (ya da gün limiti mevcut öyle ki bir hafta içinde tamamlanması gerektiği gibi) ve her bölümden puanlar topluyorsunuz, belirli puanlara ulaştıkça ödüller veriliyor. 100 puana ulaştığınızda kalıcı A sınıfı kostüm (a tier skin) açabiliyorsunuz verdiği ödülle

Bu etkinlik için geç mi kaldım henüz bilmiyorum sürekli oynadığım zamanlarda kovaladığım bir kostüm vardı şimdi onu alabilmek için bir şansım oldu değerlendireyim istedim, varsa sizin de böyle bir takıntınız oyuna göz atmakta fayda var
    Lag olmasaydi hala oynuyor olurdum malesef europe sunucusu yoktu. Su an ne durumda hala 150+ ping mi veriyor bize yoksa europe sunucusu getirmisler mi? (Hic sanmiyorum ama)

• IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt
    Maalesef lag halen daha mevcut, gördüğüm en düşük ping/ms değeri 60 küsürdü ancak o da saniyelik desem yeri istikrarlı değildi ve dediğin gibi çoğunlukta 150+ ping değeriyle maçları oynuyorum. Konsepti sevdiğim için devam ediyorum o da ara ara. Bir karakterde ustalaşıp rank maçlarına başlayacağım ama ping bunun önünde ki en büyük engel o yüzden şu an normal maçlarla ustalaşmaya çalışıyorum
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.