Şimdi Ara

Identity V [ÇIKTI] ~ --> Dev Rehber <-- (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
8.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam şunları müsait olunca kısaca açıklayabilir misiniz? Çeviri yapıyorum ama tam özelliği anlaşılmıyor. En iyisi hangisi vs.

Identity V [ÇIKTI] ~ --> Dev Rehber <--

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İlk mesajı şimdi güncelledim, detaylı olarak artık herşey mevcut. Bahsettiğin yeteneklerde bulunuyor bakabilirsin ^^
  • IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt
    Helal olsun üstad bu nasıl rehberdir böyle
    Teşekkürler. Biraz öğrenince beraber oynayabiliriz uyarsa size de :)

• Uygun hocam, oyun içi nickim: IcyTeaLemon
  • Android-Ios crossplatform özelliği olacak mı? Android için resmi çıkış tarihi nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zeiden kullanıcısına yanıt
    Olucak, kesin bi tarih yok, 15 temmuzu geçmeyecek dediler sadece. Muhtemelen 4-5 gün sonra çıkar
  • Arkadaşlar bu oyun online değil mi? Baştaki görevler gibi olan kısım çok sıktı. Kısaca amacı ney ki onun anlamadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çerkes kullanıcısına yanıt
    Baştaki hikaye kısmı, çok uzun sürmüyor zaten. Tutorial kısmında da oyunu biraz öğreniyorsunuz

• Hocam sizce smiley face alayım mı yoksa the ripper için para mı biriktireyim ? Hangisi daha zevklidir-iyidir

• Dün the ripper bedavaydı denedin mi bilmiyorum ama ben baya denedim. Ama ondan önce smiley face almıştım zaten. İkisini de bol bol denedim dün, şöyle açıklayayım;

Smiley Face - Aşırı güçlü bir hunter, modifiyeleri sayesinde çok güçleniyor, özellikle sınırsız bir şekilde ileriye doğru koşma modifiyesi çok iyi. Fakat en büyük sorunu pinge bakması. Yani pingin yüksekse bu karakteri kontrol etmek inanılmaz zorlaşıyor. Şuan oynadığımız sunucu NA-EU sunucusu aslında NA sunucusu. EU yu öylesine koymuşlar, server tamamen North Amerikada ve saatide aynı şekilde öyle. Amerikalılarda 40ms varken bizde 200 ms var. Ben smiley face oynarken açıkcası zorlanıyorum ama kazandığım da oluyor. O dash yeteneği var ya, ileriye doğru hızlıca koşma. O şekilde koşarken, ping yüzünden karakter sürekli geriye atıyor kendisini haliyle çok smooth bir oynanış yapılamıyor. Dönüşlerde keskin olmuyor, sen döndürüyorsun kamerayı, o 1 saniye sonra dönüyor ping yüzünden. EU sunucusu açıcaklar tahminim bu yönde,sanırım Android ile birlikte açılacak ama mecbur açılması gerekiyor bence, EU sunucusu açıldığı zaman kesinlikle Smiley Face diyorum.

the Ripper - Yeteneği pasif fakat avantajı çok büyük. Yetenek açıldığı zaman karakter gizleniyor ve hareket hızı kazanıyor, birisini kovalarken kaçması çok inanılmaz zorlaşıyor. Ayrıca birisi eğer olduğu yerde uzun süre gizleniyorsa etrafında sis oluşuyor. Sen o sisi gördüğün zaman anlıyorsun orda birisinin olduğunu. Ayrıca sisin içerisindeysen yeteneğin cooldownı devreye girmiyor sürekli invis ve hareket hızı kazanıyorsun. Gerçekten harika, 1 kere kaybetmedim the Ripper ile. Ping yüksek olsa da oynanılabiliyor. Ama benim tercihim yine de Smiley Face den yana.

EU ne zaman açılır cidden bilmiyorum, sen bilirsin. Jack seni hayal kırıklığına uğratmaz onu alabilirsin. Smiley Face zaten ucuz, EU çıktığında da smiley alırsın.

İnşallah EU çıktığı zaman şuanki hesabımızı geçirebiliriz, yeniden başlamamız gerekirse kan çıkar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IcyTea Lemon -- 8 Temmuz 2018; 10:46:21 >
    Dün baya oynadım ama hiç görmedim, nasıl bedavaydı? Her gün bir karakter ücretsiz felan mı oluyor, keşke deneseydim :(

Rankingde üst sıradakilere baktım genelde smiley face ile oynuyorlar. Ucuz diye mi yoksa daha iyi diye mi bilmiyorum. Bi de muhtemelen güncellemelerle yeni karakterler geç gelir, bahsettiğimiz 2 avcıyı da alırım sanırım.

Bence na-eu diye birleştirme sebeplerinden biri de yeni hesap açma gerekmemesi içindir. Oyun eu ya çıkmış, yeniden açtırmaz yani inşallah

• Smiley face çok güçlü gerçekten. Çinde ekstra 3 tane yeni avcı var. Spider, Geisha ve Kraken tarzı bi eleman.

Spider ağ üretiyor, 1000 galiba ağ ile bayılttığı savaşçıyı olduğu yerde ağlarla örüyor. Sandalye işlevi görüyor.

Geisha ağır op. Olduğu yerde uçup etrafa bakınabiliyor, gördüğü kişilere hızlı bi şekilde iniyor. Yerde iken bile yapabiliyor bunu, birisini gördün mü üzerinde sembol çıktığı gibi basıyorsun ona doğru charge atiyor hemen dibinde beliriyorsun.

Kraken tarzı yaratık pek popüler değil ne olduğunu pek bilmiyorum.

Bu 3 yeni avcılara rağmen en çok yine Smiley Face oynuyorlar. Gerçekten çok iyi ama düşük ping çok şart.

Savaşçılarda, kör kızı bekliyor herkes. Çinde en çok kullanılan karakter şuan. Yeteneğiyle avcının yerini görebiliyor ve bunu takım arkadaşlarına da gösterebiliyor. Makineleri çözme hızı da %30. Çok hızlı bi şekilde çözüp kaçıyorlar. O bize geldiği zaman avcı olarak işimiz baya zorlaşacak
    Her gün bi tane karakter ücretsiz oluyor sanırım, şu an smiley face ücretsiz. 2 oyun attım, hell ember a göre baya iyi ama tam da dediğiniz gibi oluyor, geriye atıyor. Buna rağmen kolay kazanılıyor.
    Yanlış hatırlamıyorsam 4 ay felan oldu çine çıkalı, bize hemen getirmezler heralde ya. Yeni karakterler çıkana kadar avcıda smiley face ve the ripper, survivorda doctor, gardner, thief iş görür sanırım

• Evet öyle, her gün 1 tane hem survivor hem hunter ücretsiz oluyor fakat ranked da kullanılmıyor bunlar tabi. Dediğin gibi daha çok var o karkaterlerin gelmesine, eğer çin'i takip edeceklerse sıradaki hunter spider olucak, yeni bir harita gelecek kilise tarzı bi yer. Bir de kör kız gelecek fakat kör kız aynı amerikan futbolcusu eleman gibi xxx gün sonra satışa çıkacaktır yazıcak. Ve bu süre baya bir uzun olacak.
    Bilgiler için çok teşekkürler hocam

• eu sunucusu açılmayacakmış, sanırım bırakacağım ben oyunu. 230ms ile oynanmıyor, özellikle yetenekli oyunculara ve lagsız oyunculara karşı büyük dezavantaj oluyor. Sözde 1.numaralı mobil oyun şirketinin yaptığına bak. Adam kovalarken 350lere çıkıyor ms.
    Öyle bi saçmalık yapmazlar heralde ya. Nerde gördünüz açılmayacak diye?
    Bu pingle oynanmıyor ki doğru düzgün. Ruleste felan var eu sunucu, açılır bence

• Community manager'a sordum, o da gidip takıma sordu. Sadece EU sunucusu açılmayacak, NA-EU sunucusunda oynayacak 2 tarafta demişler. Ama gel gör ki EU-NA değil o sunucu direkt olarak NA. Bu oyun global'da tutmaz. Android 2 gün sonra geliyor, EU hep lagdan şikayet edecek, millet bırakıp gidecek. Buraya yazıyorum.
    Tabikide. Şu oyuna yazık ederler. Saçmalık resmen. Koskoca avrupaya server açamayacaksan çoğu kişi de oynamaz bi süre sonra, ben de dahil. Umarım açarlar

• Identity V [ÇIKTI] ~ --> Dev Rehber <--

Kötü ingilizcemle sordum, adamlar cidden açmayacak. Boşa oynuyoruz resmen. Koskoca avrupa kıtasına server açmıyor adamlar. Şu oyuna yazık ettiler ona yanıyorum

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.