Şimdi Ara

Ideapad Gaming 3-15IMH05 Laptop Almayı Düşünenlere(7-8k Bütçeliler için.) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
8
Favori
27.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kağıt üstünde bence acer daha iyi gozukuyor.Eklediginiz lenovonun ekran karti 1650ti degil bu arada ,1650.1650ti modelini almanizi tavsiye ederim almisken.Görsellik sizin için önemli değilse acer daha iyi bir tercih.Önemliyse lenovo.
    Yani şu an i5-i-7 farki etkilemez bence sizi.Uzun vadede ihtiyac olur, olursa.Bütçeniz varken almisken i7 alabilirsiniz yine de.10kya hp omen filan da var bu arada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saldırgan Gamer kullanıcısına yanıt
    Yani normal kullanimda ve oyunda niye iş yapmasın alma amacimiz o zaten dostum.
    Pil konusunda yazmistim, iyi değil.Kisik parlaklik ayarlarinda, bi şey bagli degilken max 2-2:30 saat goturur diye dusunuyorum.
    Mouse kullanimda ve max parlaklikta 1 saat 15-20 dk filan dayanmisti.
    Pil konusuda bir beklentiniz varsa performans bilgisayari -H işlemcili- bakmayin bence.U-G işlemcili laptoplara yönelin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Magister Equitum -- 8 Eylül 2020; 1:46:15 >
  • Hocam oyun anındayken ısınma durumunu atabilir misiniz MSI Afterburner ile? Çünkü Technopat'tan bir arkadaşın kullanımında BFV'te 95 dereceye kadar çıkmış sıcaklık.
  • Magister Equitum kullanıcısına yanıt
    Peki hocam bu ram operasyonu sonrası garanti durumu nasıl oluyor?

harici monitörde bak gözükecek mi?
  • Ürünü satın aldım arkadaşlar büyük ihtimal yarın gelecek inşallah sıkıntısız gelir.

Harici olarak hepsiburada kampanya ile mouselarda indirim yapıyormuş onu şimdi gördüm sanıyorum ki artık indirim yaptırma şansım kalmadı bilgisi olan varsa yazabilirse iyi olur.
  • Terraneo kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam, bulemiyorum.Şu sıralar oyun oynamiyorum pek, oyun oynasam bile laptopu zorlayacak oyunlar oynsmiyorum.Youtubeda sıcaklik analizleri daha cok yardimci olur size.

• ercanerten kullanıcısına yanıt
    Ürüne işlem yaparken zarar vermediğin sürece upgradeler garanti dışı bırakmıyor hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Magister Equitum

Doğrudur hocam, bulemiyorum.Şu sıralar oyun oynamiyorum pek, oyun oynasam bile laptopu zorlayacak oyunlar oynsmiyorum.Youtubeda sıcaklik analizleri daha cok yardimci olur size.
    Teşekkürler.
    hocam 7600 e lenovo ryzen 5 4600h 1650 buldum. Biraz uyguna almak istiyorum açıkçası. O yüzden fikrimi buna kaydırdım.
    Tek sıkıntı technopata youtubeda yorumlarda eli yakacak derecede ısındığını belirtmişler. Sizinki nasıl? Hala memnun musunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bouninboun

hocam 7600 e lenovo ryzen 5 4600h 1650 buldum. Biraz uyguna almak istiyorum açıkçası. O yüzden fikrimi buna kaydırdım.
    Tek sıkıntı technopata youtubeda yorumlarda eli yakacak derecede ısındığını belirtmişler. Sizinki nasıl? Hala memnun musunuz
    Mediamarkt fiyatları fazladır biraz 1-2bin fiyat oynar genelde online satış sitelerine göre.Amd Ryzen'in eşdeğerleri, intel işlemcilerden daha ucuz bildiğim kadarıyla normal şartlarda.Büyük ihtimalle online satış sitelerine gelirse Amd serisi bir tık daha uygun olacaktır diye düşünüyorum.Belki online'a 6500dan filan düşebilir bu model.
    Oldukça memnunum, bu bütçede yine olsa bu laptopu alırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Magister Equitum -- 9 Eylül 2020; 17:51:36 >
    evet mediamarkt pahalı ama başka sitelere de ne zaman gelir ki? Çok sabırsızım.
    Hocam peki tekrar alacak olsanız ryzenlı modeli mi tercih ederdiniz yoksa intel mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bouninboun -- 9 Eylül 2020; 20:4:56 >
  • bouninboun kullanıcısına yanıt
    Hocam msi afterburner daki testere bakmak lazim

• Ec jok E kullanıcısına yanıt
    Hocam max kac derecelere cikiyor paylasir misiniz

• Cihazın RAM 2933Mhz, linkteki RAM ise 3200... Sorun olmaz umarım.

• 1 1.5 saat orta ayarlarda gta 5 oynadım sıcaklık 80 85 arasında değişiyordu fps ise ortalama 120ydi en kötü 95e düşüyordu

• 2-3 saat Bannerlord oynayınca GPU 80-85; CPU da max 92 genelde 90 sınırında geziyor. Biraz fazla ısınıyor sanırım.

+8 GB RAM takviyesi de yapılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercanerten -- 12 Eylül 2020; 13:1:21 >
    Kasada çok hissettiriyor

Rami nerden aldın link atar mısın kaç 2933 MHz üstü taksak olur mu

• Ben de bu bilgisayarı almayı düşünüyorum i5 ve i7 li model arasında 1000tl fark var bu fark catia, solidworks, snx gibi programlarda değecek bir fark yaratır mı?
    Hepsiburadadan aldığımızda lenovonun kendi garantisinde mi oluyor?
    Normal kullanımda sıcaklık sımıntısı oluyor mu?
    Yanıtlarsanız sevinirim

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.