Şimdi Ara

İddia : iPhone 5S renk ve ekran boyutu seçenekleri sunacak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
1.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • APPLE herşeyi yapar tek yapmayacağı kapalı sistemini dışarı açmaktır.

APPLE ilk çıktığı günden beri paket sistem satar, bunu da sadece kendi müşterilerine sunar.

Üçüncü yazılım veya donanım geliştiricilere tam anlamıyla açmaz. Açarsa microsoft veya google olur. Farkı kalmaz.
  • harika.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurkαn

isterse b*k rengi olsunda duzgun olsun , telefonda yamulma desen var , yesil ekran mi dersin pembe ekran mi dersin (iPhone 5 icin konusuyorum)... suruyle hata var.. su aleti duzgun yapin artik parasinin hakkini versin

5S den umutluyum ama , 5deki hatalar 5Ste muhtemelen olmayacak... 5 almayip 5Sin cikmasini bekleyenlerdenim

Bahsettiginiz hatalarin hicbiri bende yok cok şükür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden kimse iphone daki alt ve üst boşlukların gereksiz fazlalığından bahsetmiyor. Benim hiç hoşuma gitmiyor. İphone 5 uzunluğunda, alt ve üst boşluklar ip5'dekinin yarısına çekilmiş yanlardan biraz daha genişlemiş bir iphone sizce de en ideali olmaz mı??

• Ya bende koyu Apple fanıyım ve blogum da ve sayfamda Apple haberi yapıyorum.Ama hiçbirinde İphonedan bahsaderken ipod touch resmi koymuyorum..

LÜTFEN BİRAZ DİKKAT BURASI DH SIK SIK GÜNCELLENEN HABER SİTESİ :S

• Bence yeni renk seçeneği iPod Touch 5.Nesil'lerde en çok satılan renklere göre belirlenecek. Yeni iPod Touch'ların renkli olmasının bir sebebi de piyasayı insanların renk tercihleri bakımından yoklamak olmuş olabilir. Tabi bu benim görüşüm. Ayrıca eklenecek bir renk varsa ve bu da Mavi olursa tadından yenmez.. (:

• S lerde boyut büyük ihtimal değişmeyecektir. olsa olsa arka kapaga siyah ve beyaz haricinde 1-2 renk seçeneği eklerler. kullandıgımız koruyucularda o renkleri kapatarak gökgede bırakır :)

• Biri 4" digeri 5" olarak ayni telefonu cikartirsa ve bir kac renk secenegi eklerse pazar payini gözle görülür oranda arttirir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Normsoner

ekranı 4.3 yapsınlar yeter

aynı fikirdeyim.4.3 standart olmalı.4.3ten sonrasını tek elle kontrol etmek zorlaşıyor.
    4.3inç telefon kullanan birisi olarak htc one dan etkilendim ama ekranı çok büyük ve power yuşunun yeri büyük sıkıntı.iphone ye geçmeyi istemiyorum çünkü alıştım 4.3 e ve daha küçük bir telefon kullanmam.

• Iphone 5'teki kasa sorunu(kenarların soyulması) yüzünden 4s tercih ettim. Umarım 5s ve sonrasında yeniden 4s'teki gibi kaliteli malzemeye geçilir.
    Gerçi geçmişe bakıp düz mantık kurarsak "s" modellerinin hepsinde aynı tasarım gelmişti bunda da iphone 5 tasarımı gelmesi lazım.
  • Boş haber. iPhone 6 da okur ancak bu yazılanlar.

• Hay iddianıza da size de.

• pek inandırıcı gelmedi.
  • S4 yerine 5S alabilirim lakin ekranı en az 4.5 inç olacak. :)

• sanırsam apple samsung gibi hareket ediyor .s3 ve s3 mini. parası yeten iphone 5s alır yetmeyen özellikler kırpılmış iphone 5s Mini alır.demiyorlar mıydı ekonomik iphone gelecek diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gurk?n

isterse b*k rengi olsunda duzgun olsun , telefonda yamulma desen var , yesil ekran mi dersin pembe ekran mi dersin (iPhone 5 icin konusuyorum)... suruyle hata var.. su aleti duzgun yapin artik parasinin hakkini versin 5S den umutluyum ama , 5deki hatalar 5Ste muhtemelen olmayacak... 5 almayip 5Sin cikmasini bekleyenlerdenim

Bu kadar hata yok. Telenu uzun süredir kullanıyorum ve sadece fotoğraf çekerken güneş lensin ordan süzerse pembe ekran oluyor. Yeşil ekran sorunu falan yok benimkinde. Sallayınca içinden gelen bir ses var buda bütün iphone 5 lerde sarsıntıyı engellemek için kullanılıyor video modunda. Yamulma kadar saçma birşey duymadım görmedim. Telefonun kendi kendine yamulması imkansız. iPad mini de aynı şekilde. Bazı arkadaşlar ya dalga geçiyor yada üzerine yük binip yamulunca kendi kendine yamuldu diyor. Telefondaki tek hata bu elmasla parlatılan kısımların çizilmesi. Bunun dışında hiçbir hatayla karşılaşmadım. Şu kameradaki pembe sorunuda hiç rahatsız etmedi şu ana kadar. Her zaman olmuyor zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: afavar

quote:

isterse b*k rengi olsunda duzgun olsun , telefonda yamulma desen var , yesil ekran mi dersin pembe ekran mi dersin (iPhone 5 icin konusuyorum)... suruyle hata var.. su aleti duzgun yapin artik parasinin hakkini versin 5S den umutluyum ama , 5deki hatalar 5Ste muhtemelen olmayacak... 5 almayip 5Sin cikmasini bekleyenlerdenim

Bu kadar hata yok. Telenu uzun süredir kullanıyorum ve sadece fotoğraf çekerken güneş lensin ordan süzerse pembe ekran oluyor. Yeşil ekran sorunu falan yok benimkinde. Sallayınca içinden gelen bir ses var buda bütün iphone 5 lerde sarsıntıyı engellemek için kullanılıyor video modunda. Yamulma kadar saçma birşey duymadım görmedim. Telefonun kendi kendine yamulması imkansız. iPad mini de aynı şekilde. Bazı arkadaşlar ya dalga geçiyor yada üzerine yük binip yamulunca kendi kendine yamuldu diyor. Telefondaki tek hata bu elmasla parlatılan kısımların çizilmesi. Bunun dışında hiçbir hatayla karşılaşmadım. Şu kameradaki pembe sorunuda hiç rahatsız etmedi şu ana kadar. Her zaman olmuyor zaten.

cahilligin luzumu yok

daha iPhone 5 te ne sorunlar oldugunu bile bilmiyorsun saydiklarimin hepsi hatadir ve genelinde var hepsi demedim ben arada duzgun hatasizlarida var.. ayrica siyah 5tekilerin kenarlari soyuluyor al sana bir hata daha.. bu arada objektif olmak lazim iPhone 5in var diye mukemmel yapamazsin.. tarafsiz olmani isterdim bende iPhonecuyum dogrulari soylemek gerekir

• quote:

Orijinalden alıntı: Gurkαn

quote:

quote:

cahilligin luzumu yok

daha iPhone 5 te ne sorunlar oldugunu bile bilmiyorsun saydiklarimin hepsi hatadir ve genelinde var hepsi demedim ben arada duzgun hatasizlarida var.. ayrica siyah 5tekilerin kenarlari soyuluyor al sana bir hata daha.. bu arada objektif olmak lazim iPhone 5in var diye mukemmel yapamazsin.. tarafsiz olmani isterdim bende iPhonecuyum dogrulari soylemek gerekir

Bu cahillik kusura bakmayin ama sizde var gibi. Oncelikle herhangi bir darbe almamis hic bir cihazda sizin soyulma diye tabir ettiginiz sey olmaz. Ayrica bu bir soyulma degil darbe ile olusmus cizilmeler ve zedelenmelerdir. Yamilma olayi telefonun uzerine oturdugunuz veya bir yere yaslandiginiz zaman yine zorlama ile olan bir durumdur. Ayni durum baska bir cihaz da da yamulma veya kirilmaya neden olabilir. Lens meselesi tamamen sansizlik ki bu bircok projesyonel lenste dahi uygun isik yakalanamadigi zaman karsilasilan bir durumdur. Bir cihazi tutarsiz yazilar ile karalamak cok kolay ancak nedenlerini arastirdiginizda hepsi kullanici kaynakli sorunlaridir.

• quote:

quote:

Sizde olmaması ya da rahatsız olmamanız gercekleri değiştirmez ki :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hiç sanmıyorum
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.