Şimdi Ara

İddaa Kod Şikesi (2015 Güncel)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
16.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. İddaa'da yok olmaz demeyin. Kod şikeleri vardır. Denenmiştir. %90 Başarılı sonuç alındı. Youtube de video çektim sizde yararlanın. Ama öncelikle bu videoyu izleyin. :https://www.youtube.com/watch?v=B1cdx3IXSgM

Sonra Bunu - Kod Şikesi Videosu:http://www.youtube.com/watch?v=ZMgHkxA5DyA

• Oran şikesi nedir yaw?İddaa maç sonuçlarını nerden bilicek Allah aşkına..Şike olayına bu kadar düşmeyin.
  • Kardeşim yalan olsa paylaşmam. Başarılı sonuçlar elde ettim. Paylaştım. İnanmak zorunda değilsin.
  • şike değil bu istatislik gibi denebilir..

örnek aynı oran açılan maçları bulup hernekadar yuzde 90 olmasada aynı oranları tarayın yaklasık aynı sonuçlarla bıtebılır...

benımde dıkkatımı çektımtı

iy1ms1 2,95 gelıyor arada bır
  • 1,95 ve 1.75 favorimdir hep :D
  • saçma sapan işlerle uğraşmayın oran şikesi de nedir?

siz dünyada sadece iddaa şirketi mi var sanıyonuz?
    iddaanın misal herhangi bir maçta 2.5 üstüne 1.75 verdiği maça çoğu yurtdışı sitesi 2.20 lere kadar verdiği olmuştur kaç kez aynı maça

siz ne oran şikesinden bahsediyonuz? yıl olacak 2015 hala aynı muhabbetler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiesto188 -- 1 Aralık 2014; 16:05:49 >
  • saçma sapan iş değil bu hocam bu sadece iddaaki oranlar göz onune alınarak iddanın verdıgı oranlar ıle ıstatıslık yapmak ...

sen baska sırketlerın oranını karıştırma sadece ıddanın verdıgı oranlar ıle ıstatıslıkyapıyoruz
  • Beş tanesini rastgele kontrol ettim, üçü fiyasko... aldırış etmeyin, zararlı çıkarsınız...
  • Komik.
  • Bizim türk iddasında şike yapacak adam yok.

Şikeyi flashscore.com takip et anlarsın.
  • Are u kola ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnanmayanlar yorum atmasın. Konuyu kötülemeye çalışmayın. Burda bişey biliyoruzda paylaşıyoruz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.