Şimdi Ara

İDDAA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar forumda o kadar konu war hic dunya kupasından, maçlardan bahsedilmiyo...

isvicre ye 1-2 mac skoru oynamıstım 0-2 bitti

almanya ve ingiltereye ne diosunuz bu aksam??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zuhi -- 20 Haziran 2006; 16:45:23 >

• ing maçı iki takımda kendini kasmıycak o maç 0 biter almanya ise 3+ gol biter oynamak istiyosanda iy0 ms 2 oynayabilirsin bol şanslar
  • bende bugun oynadım almanya maçına 3den aşşağı olur dedim, polonyada4 ve +4-0 dedim hayırlısı bakalım
  • Almanya ya 0-1 ya da 0-2 mac skoru içime dogdu dur bakalım..

ister inanın ister inanmayın gecen maclarda brezilya 2-0 dedim....portekiz 2-0 dedim....isvicre 1-2 biter dedim gittim isvicreyi yazdım togo gol atamadı bitürlü, diğerleri tuttu yaaa

bu iddaa illet bişe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zuhi -- 20 Haziran 2006; 16:52:30 >
  • valla İsvec İngiltere macı biraz karisik,

A grubunda Almanya lider olursa İsvec de İngiltere de lider olmak icin oynarlar Almaya ile karsilaşmamak icin, yok Ekvator lider olursa o zaman ikinci olmak icin oynarlar gibi geliyor bana Almanya ile karşılaşmamak için...

düzeltme; İsveç i İsvicre yazmışım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acimakarna -- 20 Haziran 2006; 17:07:03 >
  • spor bölümüne git istediğin kadar konu vardır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: c@neer

valla İsvicre İngiltere macı biraz karisik,

A grubunda Almanya lider olursa İsvicre de İngiltere de lider olmak icin oynarlar Almaya ile karsilaşmamak icin, yok Ekvator lider olursa o zaman ikinci olmak icin oynarlar gibi geliyor bana Almanya ile karşılaşmamak için...

isviçre değil isveç
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.