Şimdi Ara

iData® [ANA KONU] (Almanya & İtalya Vize) (494. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.928
Cevap
186
Favori
769.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 492493494495496
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende ilk başvuruyu yapanlardamım 2000 küsürdü sıram 12.03.2024 de mail geldi 18 marta randevunuz atandı diye ancak kusa süre diye iptal ettim yeniden sıraya girdim bekliyorum
  • emir341907 kullanıcısına yanıt

Merhabalar, 5 martta mı kayıt bırakmıştınız?

• Merhaba,

İtalya vizesi için bir turlu randevu bulamıyorum İstanbul içerisinde randevu bulmama yardımcı olabilecek vize danismanlik sirketi tavsiyeniz varmi

• Selamlar,

İtalya'ya ailecek 2. başvurumuzu yaptık bana 4 aylık, eşim ve çocuğuma 3 aylık multi vize verildi. Acaba dilekçe vb. bir şey ile onlarında 4 aylığa uzatılmasını talep edebilir miyim ?

sonuçta gideceğimiz tarihleri kapsıyor ama 2. kez gitmek için daha uygun olacak tarihlerimiz.

bu konuda bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim.

• EmQceR kullanıcısına yanıt

Hayır talep edemezsiniz.

• Merhaba,

Yeni sistemde vize başvurusunun ilk aşaması olan konsolosluktan maili aldım. İdata üzerinden yaklaşık kaç günde randevu maili gelmektedir ve bildirim tarihi ile randevu tarihini yakın mı tutmaktadırlar? Başvuru yapanlar aydınlatabilir mi?

• yaço58 Y kullanıcısına yanıt

Başvuruyu ne zaman yapmıştınız?

• Dilara519 D kullanıcısına yanıt
    5 martta başvurmuştum
  • 5 mart sabah 11’de Almanya için başvuru doldurmama rağmen bana hala randevu maili gelmedi
  • yaço58 Y kullanıcısına yanıt
    5 martta saat kaçta başvurdunuz acaba? Ben saat 11’de doldurdum hala randevu maili gelmedi
  • EmQceR kullanıcısına yanıt

pasaport sürenizmi kısaydı acaba.pasaport bitiş tarihinden 3 ay öncesinden fazla vize vermezler.

• Merhaba. Daha önce yeşil pasaport ile Schengen bölgesine 5-6 sefer turistik-staj girişim oldu. Bordo pasaporta geçeceğim yaşım dolacağı için. Almancam var. Almanyadan 1 yıllık multi gibi uzun süreli vize alma şansım var mıdır? Yoksa daha önce hiç schengene başvurmadığım için Multi vize imkansız mı ?

• Strangerr S kullanıcısına yanıt

Multi vize mümkün ama 1 yıllık olması şüpheli.

• blacklegend kullanıcısına yanıt

yok hocam 8 yılı var hepsinin :)

neyse eylül ayında falan tekrar başvuracağım artık.

• Selamlar İtalya başvuruları ortalama kaç günde belli oluyor ?
  • atakancavdar A kullanıcısına yanıt

Başvurduğunuz ofise, seyahat tarihinize ve evrakların kontrol süresine göre değişiklik gösteriyor. Benimki 5 günde gelmişti. ama 1 ay bekleyende var.

• Arkadaşlar 27 temmuzda İtalya turu yapmak istiyoruz eşimle ama randevu dekan hak getire. Nasıl alıyorsunuz anlayamıyorum gerçekten.
  • atakangrbz kullanıcısına yanıt

Sürekli kontrol etmekten başka şans yok maalesef

• 5 martta Almaya için başvuru yapmıştım, dün akşam 8 nisan tarihi için randevu maili geldi. Başvuru yaparken 2-4 kişi seçmiştim çocuğa da başvuru yapabilmek adına. Randevuda grup başvurusu olduğuna dair hiç bir ibare yok ve tek kişilik ücret aldılar. Çocuğun pasaportunu da yanıma alsam başvuru anında sorun çıkar mı sizce? bilgisi olan var mıdır?

• macnair kullanıcısına yanıt

Üstad merhaba bende aynı durumdayım sizinle 5 mart tarihinde başvuru yaparken grup başvurusu yapmıştık fakat daha sonrasında sistemi değiştirmişler grupta başvuranların tamamı ayrıca başvuru oluşturması gerekiyormuş benim 19unda haberim oldu ekledim çocukları fakat onlara gelmedi mail. idata herbiri için ayrı ayrı mailin gelmesi ve ödemenin yapılmasının gerekli olduğunu söylüyor. Bende konsolosluğa yaptıkları hatayı düzeltmeleri konusunda mail attım henüz dönmediler.

iData® [ANA KONU] (Almanya & İtalya Vize)

• 
Sayfa: önceki 492493494495496
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.