Şimdi Ara

iData® [ANA KONU] (Almanya & İtalya Vize) (389. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: macnair Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
9.928
Cevap
186
Favori
769.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 387388389390391
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 12.12 de başvurdum hala sonuç yok maile de dönüş yapmadılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Idatadan sorguladınız mı acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet bizimle ilgili bir durum değil diyolar konsolosluğa da ulaşamıyorum defalarca aradım cevap yok

• quote:

Orijinalden alıntı: alpyil_

konsolosluk vize ve ulaşılabilirlik - diğer içerikler başlığı altında orada açılan sayfadan göndermek istediğiniz adresi seçin kısmı çıkıyor Almanya Başkonsoloğlu İstanbul Vize Bölümü'nü seçerek formu doldurdum gönderdim sonra mail adresime yanıt düştü.
    bende oradan Ankara vize bölümünden yazıp yolladım geçen hafta mal, hala cevap gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kmlbrk_

12.12 de başvurdum hala sonuç yok maile de dönüş yapmadılar
    Benimde maile cevap gelmedi, vize başvurum benimde 12 Aralıktı, hala ses yok
  • Geçen hafta gidip sordum Idata’ya Salı ya da Çarşamba gelir dediler. Nası bi çalışma şekilleri var anlamadım.Bizden sonra başvuranların sonuçları çıktı

• BrockLyn kullanıcısına yanıt
    Benim aile birleşimi vizesi. Mobil onayı yapmadığım için mesajına cevap veremedim kusura bakma.
  • kmlbrk_ K kullanıcısına yanıt
    Ankara İstanbul farklı ondan dolayı 16.12 lere cevap geliyor 12.12 ler hala bekliyor. Ankara biraz daha geç çalışıyor çünkü baktığı il sayısı çok fazla
  • bence yavaş çalışıyolar tek sorun bu

• 19 aralık gayrettepe almanya başvurum bugün idataya gelmiş sonucu yazacağım

• MErhaba ,

Konsolosluga gitsek faydası olur mu ? BEnimde ucak bileti tarihlerim yaklaştı ama halen vizem cıkmadı :(

• quote:

Orijinalden alıntı: gunerhan28

MErhaba ,

Konsolosluga gitsek faydası olur mu ? BEnimde ucak bileti tarihlerim yaklaştı ama halen vizem cıkmadı :(
    Konsolosluğa gitseniz içeri bile giremezsiniz. Kapıdaki adam göstermelik olarak isminizi telefon numaranızı e-mail adresinizi alır sonra geri dönmez. Gittiğinizle kalırsınız. :)
  • TurisÖmer T kullanıcısına yanıt
    benim de 19 aralık ticari vize ama halen ses yok, umarım vizeniz çıkmıştır.
  • gunerhan28 G kullanıcısına yanıt
    NEREDEN VE NE ZAMAN BAŞVURMUŞTUNUZ
  • 20 aralık İdata Gayrettepe'den.

Hatta trafikden dolayı randevuyu kaçırdım .SOnrasında acenta yardımı ile basvuru yaptık.

• Arkadaşlar idata ya günde kaç defa pasaport geliyor konsolosluktan bilgisi olan var mı? yanı sabah ve aksam mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alp2020

Arkadaşlar idata ya günde kaç defa pasaport geliyor konsolosluktan bilgisi olan var mı? yanı sabah ve aksam mı
    Kesin bilgi değil ama vize acentasının söylediği şu,

izmir konsolosluğa günlük ortalama 500 civarı geliyormuş.
  • Adam 12 Aralık’ta Antalya ‘dan başvuruyo bugün pasaportu geliyo. O pasaport Antalya’dan İzmir’e gitti geldi falan bi dolu süreç. Ama bizimki hala ortada yok. Konsolosluk da 1 hafta içinde çıkar diyo daha hala. Sinir olmamak elde değil

• 16.12 bugün geldi pazartesi gidip alıcam bakalım çıkmış mı? hayırlısıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kmlbrk_

Adam 12 Aralık’ta Antalya ‘dan başvuruyo bugün pasaportu geliyo. O pasaport Antalya’dan İzmir’e gitti geldi falan bi dolu süreç. Ama bizimki hala ortada yok. Konsolosluk da 1 hafta içinde çıkar diyo daha hala. Sinir olmamak elde değil
    Gidiş amacı aynı mı ?

Misal siz aile ziyareti için giderken diğer kişi iş gezisi için mi gidiyor ?
  • 
Sayfa: önceki 387388389390391
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.