Şimdi Ara

iData® [ANA KONU] (Almanya & İtalya Vize) (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.959
Cevap
188
Favori
771.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet davetiye yolda henuz gelmedi ama ev hanimi oldugu icin vermez denildi o konuda bilgisi olan varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kcpnr K kullanıcısına yanıt
    Konsoloslugun durumu a gore degisiyor enistemde kardesine davetiye yolladi dugun icin geldi oda 1 haftalik cikmisti (kardeside ev hanimi,evli) , biraz inandirmaniz lazim sanirim bizimkiler 2/3 gunluk vize basvuru yapmisti sanirim onlar 1 hafta vermisti..

• Cok tesekkur ederim insallah bizede verirler

• bende gorustum 28-29 aralik basvurularini inceliyoruz dediler. Umarim yarina sonuclanir Biletler uygun diye aldik iznimiz sadece subat tatilinde. sunanda kisi basi 450 tl samsun hamburg biz iki kisi 500 e almistik :(

• Arkadaslar suan idata ankara ofisindeyim ogle arasi dun sonuclananlar gelmis kutulari aciyorlarmis bekleyin dediler. İns icinden cikar benimki duruma gore tekrar yazacagim.

• Basvuru tarihi 23 aralik 2016

Konsolosluga ulasma tarihi 27 aralik 2016

Bugun yani 19.01.2017 suan idata ofiste pasaportumu almayi bekliyorum.

Sistemin isleyisinden bahsediyorum. Kutu halinde ogle arasi sonuclanip gelen pasaportlari yanina alip bir arkadas bilgisayara barkod okumasi yaptiriyor. Barkodu okuttu pasaport icin aninda telefona msj vermisseniz email adresinize bilgi geliyor ve idata sorgu sayfasinda idata ofis iade seklinde gorebiliorsunuz. Sonucunu bilmesemde suan olumlu olumsuz bi cvp aldigimi ogrendim. İns vizemde olumlu ise gece 4 te ucagim var.

• quote:

Orijinalden alıntı: sahinbey6619

Basvuru tarihi 23 aralik 2016

Konsolosluga ulasma tarihi 27 aralik 2016

Bugun yani 19.01.2017 suan idata ofiste pasaportumu almayi bekliyorum.

Sistemin isleyisinden bahsediyorum. Kutu halinde ogle arasi sonuclanip gelen pasaportlari yanina alip bir arkadas bilgisayara barkod okumasi yaptiriyor. Barkodu okuttu pasaport icin aninda telefona msj vermisseniz email adresinize bilgi geliyor ve idata sorgu sayfasinda idata ofis iade seklinde gorebiliorsunuz. Sonucunu bilmesemde suan olumlu olumsuz bi cvp aldigimi ogrendim. İns vizemde olumlu ise gece 4 te ucagim var.

adiniza cok sevindim umarim olumludur. bende yarin arkadasima gonderecegim vekalet vermistim. Saat tam kacta gitmesi gerekiyor ?

• Cok sagolun vizemi aldim ben cok sukur gece ucacagim. İns darisi tum bekleyenlere. Sole soleyim secim sandigi olurya plastik o tarz bi kutuydu belki 250 300 tane vardi goz karari

• Arkadasiniz 1.30 gibi orda olsn ogle arasi geliyor konsolosluktan pasaportlar

• 30 Aralık Cuma günü, Ankara iData'dan başvurumu yaptım. Uçağım 30 Ocak Pazartesi günü. Başvuru numaram 8100**.
    Deneyimli arkadaşlar yanıt verebilir mi? Ne olur bizim vaziyet? En son hangi tarihin başvuruları geldi?
  • sahinbey6619 kullanıcısına yanıt
    Hoca, başvuru numaran kaçtı sorması ayıp?
  • quote:

Cok sagolun vizemi aldim ben cok sukur gece ucacagim. İns darisi tum bekleyenlere. Sole soleyim secim sandigi olurya plastik o tarz bi kutuydu belki 250 300 tane vardi goz karari

cok sevindim darisi bize insallah. 2 saat kadar bekleniz mi orada yoksa hemen alip ciktiniz mi kac gun talep ettiniz kac gun verdiler acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Dede_Sultan

30 Aralık Cuma günü, Ankara iData'dan başvurumu yaptım. Uçağım 30 Ocak Pazartesi günü. Başvuru numaram 8100**.
    Deneyimli arkadaşlar yanıt verebilir mi? Ne olur bizim vaziyet? En son hangi tarihin başvuruları geldi?

konsoloslukta oldugu tarihi biliyor musunuz ? arkadasin 27 aralikta konsolosluktaydi bgun teslim aldi. ona gore hesapyalabilirsiniz

• turkogluserhat5560 T kullanıcısına yanıt
    Konsolosluğa ne zaman gönderdiklerini bilmiyorum. Başvurduktan sonra hiç bakmadım. İlk deneyim olduğu için akıl edemedim.
  • Bu arada konsolosluk haftasonları çalışıyor mu? Konsolosluktan çıktı diyelim, iData'ya gelmeden süreci hızlandırmak için direkt oradan alınıyor mu?
  • 807070 numaram 23.01 basvuru 28.01 idata suan transfer ..

• Basvuru numaram 806191 di 2.30 a kadar brkledm sonra teslim aldim. Konsolosluk cuma ogleden sonrasi ve hafta sonu calismiyor. Her oglen arasi onceki gunun biten sonuclari idataya geliyor ve saat birbucukta sisteme islemeye basliyorlar. Barkodu okuttugu anda telefonunuza msj geliyor ve mailde geliyor. Vizeyi ucus tarihlerim olan 20 ocak 2 subat araligini kapsayacak sekilde vermisler. Tum sorulara cvp vermeye calistim. Atladigim bir soru varsa eger yazin tekrar cevaplarim. Anlik donemiorum kusura bakmayin daha valiz fln hazirlamamistm onlarla ugrasiyorum

• Yenc Y kullanıcısına yanıt
    Transfer derken? 20 Ocak öğlen mi iData'ya gelecek?
  • quote:

Basvuru numaram 806191 di 2.30 a kadar brkledm sonra teslim aldim. Konsolosluk cuma ogleden sonrasi ve hafta sonu calismiyor. Her oglen arasi onceki gunun biten sonuclari idataya geliyor ve saat birbucukta sisteme islemeye basliyorlar. Barkodu okuttugu anda telefonunuza msj geliyor ve mailde geliyor. Vizeyi ucus tarihlerim olan 20 ocak 2 subat araligini kapsayacak sekilde vermisler. Tum sorulara cvp vermeye calistim. Atladigim bir soru varsa eger yazin tekrar cevaplarim. Anlik donemiorum kusura bakmayin daha valiz fln hazirlamamistm onlarla ugrasiyorum

Günde kaç numara ilerliyor dersiniz?
  • sahinbey6619 kullanıcısına yanıt
    cok sevindim darisi bize insallah. 2 saat kadar bekleniz mi orada yoksa hemen alip ciktiniz mi kac gun talep ettiniz kac gun verdiler acaba
  • 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.