Şimdi Ara

Icloud kirdirmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bende bir tane iphone 6s var icloud kilitli faturasi yok nerden actirttabilirim varmi tavsiye edebiliceginiz bir yer ?

• Çilingir çağır
  • quote:

Orijinalden alıntı: turuncum

Çilingir çağır

Hocam, gece gece kahkaha attırdın bana
  • @turuncum hocamın demek istediği böyle birşey imkansız.
  • Apple Store'a git yardımcı olurlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blastium

Apple Store'a git yardımcı olurlar

Nereye yardımcı olurlar? O nasıl oluyormuş? Ben de yarın bi iPhone çalıp gideyim faturam yok diyeyim yardımcı olsunlar.
  • Hiçbir şekilde yapamazsın.
  • icloud kilitlinin başka anlamı var mı çalıntı hariç varsa mantıklısını açıklasın bir arkadaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Font_Drakula

icloud kilitlinin başka anlamı var mı çalıntı hariç varsa mantıklısını açıklasın bir arkadaş.

Başka açıklaması yok. Sıkıntı varsa fatura + kutu ile beraber hallediyorlar. Fatura yok, kutu yok, şifre yok o zaman yasal olarak edinilmiş değildir zaten...
  • quote:

Orijinalden alıntı: xbreakx

quote:

icloud kilitlinin başka anlamı var mı çalıntı hariç varsa mantıklısını açıklasın bir arkadaş.

Başka açıklaması yok. Sıkıntı varsa fatura + kutu ile beraber hallediyorlar. Fatura yok, kutu yok, şifre yok o zaman yasal olarak edinilmiş değildir zaten...

2. el alsan bile ya sıfırlanmış almalı veya aldığın adam söylemeli. son seçemek olumlu düşünelim. 2. el almış olsun 2 sene geçmiş fatura kutu kayıp olsun o zaman hiç şansı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xbreakx

quote:

Yalan yanlis cevap vermeyin. Fatura sahibi, cihazin kutusu olmadan da Apple'a basvurarak cihazini actirabilir. Burada onemli olan, cihazin faturasi bulunmali ve fatura sahibinin talebi olmali. Oteki turlu acilmasi mumkun degildir...
  • Fatura sahibi faturayi kaybetse bile satin aldigi firma o faturanin kopyasini muhasebede tuttugundan bir kopyasini alabilirsiniz. Sonra satici arkadas faturanin arkasina sattigi kisinin ve kendisinin adini soyadini telefonunu yazip islak imza atip sattigini beyan eder.

Apple cihaz kilidini acar, ancak cihazin size ait oldugunu kanitlamaniz gerekir. Ben emmioglundan aldim uzerine su kadar para verdim derseniz kusura bakmayin yardimci olamiyoruz, isterseniz buz gibi soguk su verebiliriz derler. Sonucta yasal sahipligini kanitlamadiginiz surece hirsiz muamelesi gorursunuz.
  • Adorer kullanıcısına yanıt
    Ne diye yalan yanlış bilgi veriyorsun? Bu da yetmezmiş gibi millete hakaret ediyorsun? iCloud şifresini hiçbir şekilde kırdıramazsın, nasıl yapılıyor gel bize de anlat çok merak ettim? Kıl herifmiş. Cahilce yorumlar yapmayın şuraya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

quote:

Orijinalden alıntı: Blastium

Apple Store'a git yardımcı olurlar

Nereye yardımcı olurlar? O nasıl oluyormuş? Ben de yarın bi iPhone çalıp gideyim faturam yok diyeyim yardımcı olsunlar.

Faturası olduğunu varsayarak Apple Store'a git dedim
    Yoksa iyi niyetli olduğunu düşünüyorum(!) konuyu açan arkadaşın. (bkz: ironi)
  • kardeş ucuz alacağım diye icloud kilitli telefon alıp sonra bu telefonu nasıl açtırırım diye düşünüyorsun anlaşılan. sorduğun soru etik değil çünkü icloud kilitli telefon eğer faturası senin üzerine değilse çok yüksek ihtimal çalıntı yada kayıp telefondur. tekrar söylüyorum ucuz alacağım diye mundar olmuş telefonlara, illegal yöntemlere bsşvurmayın, burada insanların size yardım etmesini hiç beklemeyin.
  • Faturasıni apple e-mail olarak gönderin 2-3 gün içinde Acarlar . Fatura yoksa masaya koyup resim cek millete dersin iPhone kullanıyorum 😂
  • Merhabalar, faturası olmayan cihazlarınızın iCloud şifre sıfırlamalarını yapıyoruz. Bu maksatla sitemizde çözümlerimiz bölümünden gerekli bilgiyi alabilir dilerseniz telefon ile irtibata geçebilirsiniz.www.applemaslak.com
  • açabilir açamazlar bilmiyorum ama ülke dolandırıcı kaynıyor.nasıl açtığınıza dair şuraya detaylı bir video atın bizde görelim nasıl yapıyorsunuz veya yapamıyorsunuz...

şu alette o icloud şifresini bilmiyorsan neyi hatırlayacaksın çok merak ediyorum

neyse genede yaptıracaksan bari yapsınlarda sonra parayı ver.hem aletten hem paradan olma bari.
  • FBI bile İsrailden bir şirkete yaptırdı, herifler bir kaç ayda anca kırdı. Bizim gibi sıradan kimseler kırdıramaz. :)
  • Arkadaşlar benim icloud sorum yok ama olduki oldu diyelim faturam ve kutum var apple ye gidip ne diyecez ki ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.