Şimdi Ara

İçimi dökmek istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anlatmak istediğim her şeyi anlatacağım nasıl birileri var acaba konuscam bitecek var mı daha önce yapan böyle bir sey

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Içinizi mi dökmek istiyorsunuz? Aslında forumlar bunun için uygundu ama maalesef forum kültürü bitti.saçma sapan insanlar gelip saçma sapan şeyler yazarak daha çok can sıkabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlata bilirsin arada nadir olsada troller çıkar onları boşver
    Zaten insanlar bu tarz anonim yerlerde içlerini döküyor

• Evet o yüzden buraya yazmak istemiyorum

• Kayzer0 kullanıcısına yanıt
    Evet öyleydi ama malesef kültür farkı olmaya başladı artık. Samimi yer bilsem baya uzun yazicam yada konusucam

• İstiyorsanız yazabilirsiniz bana yorum yapabileceğim bir şeyse yorumumu yaparım

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8E2986D96 -- 23 Kasım 2020; 15:30:0 >
  • Ne gibi şeyler var seni bıktıran

• 3-4 senedir yeni bir hayatım oldu başka şehirde geldiğimden beri ne bir sevgili ne bir dostum oldu insan yalnız başına olunca içine atıyor surekli bu yüzden konuşacak biirlerini aramıştım

• Özel mesaj ile telefon veya facebook atarsanız konuşabiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BigCLawRex B kullanıcısına yanıt
    Attım mesaj eyvallah

• Anladım :( yalnızlık gerçekten çok zor biliyorum.dostluk,aşk falan da şans işi oldu resmen :( umarım gönlünüze göre olur.ama insanların çoğunun kötü insanlar olduğunu da aklımıZdan çıkarmamak lazım.böyle insanlarla ilişki kurmaktansa yalnız kalmak daha iyidir.kalbimize dokunmayan insanlar bize mutluluk getirmez aksine daha kötü etkilerler
    Zaten insan kendi kendine yetebilmeli diye düşünüyorum.

• Aynı dusuncedeyiz evet o yüzden yalnızım aslında menfaatci insanlar çıkıyor hep yalnız kalmak kendime yetmek iyi ama bazen insan derdini dinleyecek insan arıyor normal konuşacak insanlar var ama sağlam güvenilir insan bulup her şeyi anlatabilmek istiyor insan ya

• Anlıyorum :(( ben de insanların beni üzeceğini bilsem de yalnız kalmak istemiyorum pek.içimde saçma bir sevilme isteği var çok berbat bir şey.zamanı boş geçirince daha fazla üzüldüğümü fark ediyorum.zamanı güzel değerlendirmek çok iyi geliyor.zaten insanlardan umudumu da baya kestim artık.

• Üzüldüm hocam arkadaş edinmek iyi bir huy değil ama insanın arkadaşı olması lazım en azından sırrını tutabilecek kadar

• kendime inancım yok. bilinçaltım darmadağın. daha neler neler..

• Yaz dostum bana özelden

• İnsanın doğduğu şehirden başka yerde yaşaması çok zor benimde başımda öyle bir durum var ve kolay arakdaş olamıyor insan

• Haklısınız.özellikle zor zamanlarda gerçekten destek olacak bir insan olsa iyi olurdu ama maalesef yok :(

• aLastis kullanıcısına yanıt
    Doğduğum sehiri sevdiğim söylenemez ama evet ordan ayrıldıktan sonra yıllar geçti ve arkadaşlarım da orda kaldı aramız sogudu mecburen

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.