Şimdi Ara

İç-Dış Parazit İlacı Nerden Bulunur ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
1
Favori
38.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Malum veterinerlerde iç-dış parazit fiyatları biraz fazla bu yüzden dışardan alıp kendim uygulamak istiyorum. Bu ilaçları nerden bulabilirim ? İnternet üzerinden yada İzmir'de bildiğiniz yerler var mı ve hangi markayı önerirsiniz ?

• maalesef bende bir bilgi edinemedim. ilaç depoları sadece veterinerlere satış yapıyormuş.istanbulda bie eczanede buldum. oda veterinerdeki oygulama fiyatına veriyor. maalesef bu arkadaşlara mahkumuz. bilgi edinirsiniz inşallah da bizim de işimize yarar :)
  • sahibinden.com sitesinde dış parazit ense damlasını görmüştüm. 5 adet sanırım 40 TL idi. Sizin eczaneden aldığınız fiyat nedir?
  • İzmir de ne kadar ücret talep ediyorlar.Bursa'da 20-50 tl arası değişiyor talep ettikleri fiyat.Bildiğim kadarıyla bireysel olarak eczaneden alınmıyor veterinerlere satış yapıyorlar sadece ilaç depolarından alınıyor onlarda minumum 20tl istiyor.
  • arkadaşım ilacı alıp köpeğe kendin yaparsan sıkıntı olabilir tavsiye etmem işi bilen kişilere bırakmak lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ah su soyguncu veterinerler. Allah onlari bildigi gibi yapsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Serdar kullanıcısına yanıt
    Çok yakışıksız bir cümle olmuş.Fahiş fiyat isteyenleri eleştirmenizi anlıyorum da en zor bölümlerden birini hazırlıkla beraber 6 yıl okuyup iş hayatına atılanlara haksızlık ediyorsunuz.Genel olarak açılan kliniklerin müşteri sayısını biliyor musunuz?Her gün kaç tane vatandaş sahipsiz kedi-köpek getiriyor.Sırf canlı salığı için ücret almadan kaç tanesine bakılıyor?Bunların masraflarını kendi cebinden ödüyor.Emin olun 1 tane sahipli hayvan geliyorsa 3-4 tane sahipsiz canlı getiriliyor.İçinde olmadığınız,bilmediğiniz konu hakkında yargısız infazda bulunmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: buzgibilimonata

Çok yakışıksız bir cümle olmuş.Fahiş fiyat isteyenleri eleştirmenizi anlıyorum da en zor bölümlerden birini hazırlıkla beraber 6 yıl okuyup iş hayatına atılanlara haksızlık ediyorsunuz.Genel olarak açılan kliniklerin müşteri sayısını biliyor musunuz?Her gün kaç tane vatandaş sahipsiz kedi-köpek getiriyor.Sırf canlı salığı için ücret almadan kaç tanesine bakılıyor?Bunların masraflarını kendi cebinden ödüyor.Emin olun 1 tane sahipli hayvan geliyorsa 3-4 tane sahipsiz canlı getiriliyor.İçinde olmadığınız,bilmediğiniz konu hakkında yargısız infazda bulunmayın.

Mesajdaki ironiyi kacirmissiniz sevgili meslektasim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serdar

quote:

Orijinalden alıntı: buzgibilimonata

Mesajdaki ironiyi kacirmissiniz sevgili meslektasim.

Tekrar okuyunca fark ettim.Başarılar dilerim iyi günler.

• varmı alabilceğimiz internet sitesi
  • Serdar kullanıcısına yanıt
    merhaba. meslegınıze sıgınarak sıze danısıyorum. benım bebegım de bi golden.2 gun once aldım. 2 bucuk aylık ama gercekten cok hırcın.ellerımı sureklı ısırıyor.dıs kasınma ısırıgı gıbı degıl bazı ısırıkları. sınırlenınce yapıyor. bazen dokundugumda bıle hırlıyor. sureklı sevıyorum mamasını elımle yedırıyorum ama yıne hırlıyıp saldırıyor bazen. bunu nasıl engelleyebılırım? yardımcı olabılıcek mısınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedef akyol

merhaba. meslegınıze sıgınarak sıze danısıyorum. benım bebegım de bi golden.2 gun once aldım. 2 bucuk aylık ama gercekten cok hırcın.ellerımı sureklı ısırıyor.dıs kasınma ısırıgı gıbı degıl bazı ısırıkları. sınırlenınce yapıyor. bazen dokundugumda bıle hırlıyor. sureklı sevıyorum mamasını elımle yedırıyorum ama yıne hırlıyıp saldırıyor bazen. bunu nasıl engelleyebılırım? yardımcı olabılıcek mısınız

Yavru köpekler oyun oynarken ne kadar isiracagini tam kestiremeyebilirler. Hirlamasi da hircinligindan degil, oyun isteginden ileri geliyordur. Böyle bir davranista bulundugunda onunla ilgilenmeyi kesip dikkate almaz gibi davranmaniz gerekir. Kesinlikle vurarak ya da bagirarak tepki göstermeyin, ne demek istediginizi anlamayacagi gibi sizden korkmaya baslayacaktir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serdar

quote:

Orijinalden alıntı: sedef akyol

Yavru köpekler oyun oynarken ne kadar isiracagini tam kestiremeyebilirler. Hirlamasi da hircinligindan degil, oyun isteginden ileri geliyordur. Böyle bir davranista bulundugunda onunla ilgilenmeyi kesip dikkate almaz gibi davranmaniz gerekir. Kesinlikle vurarak ya da bagirarak tepki göstermeyin, ne demek istediginizi anlamayacagi gibi sizden korkmaya baslayacaktir.

tesekkurler.anlıyorum. dogru bı cevap edınebılmek ıcın sıze danıstım. arastırmalarımda hep saldırı davranısından bıran once men edılmelıdır yazıyodu.tamam ama ben kopegımın bu davranısını anlayabılıyorum. agrasıf tavırlar sergılıyor. oyun ıcın hırladıgında da anlıyorum saldırganlastıgında da. yatarken bıle sınırlenıp bazen hırlıyo bu yasında dıs gosterıyo elımı kapmaya calısıyo. artık o anlarında ılgılenmıcem ozaman. umarım bu sekılde devam edıp boyle buyumez .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.