Şimdi Ara

ibiza hakkında çoook acil tavsiye ye ihtiyacım var sizce??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar çoookk acil fikre ihtiyacım var.http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-piyasanin-en-temizi-seat-ibiza-signo-44-binde-50115904/detay/ almayı düşünüyorum araç servis bakımlı ilk sahibi bayan ön tamponu çarpmış servis boyamış kaputta ufak bişi varmış servis bütün kaputu boyamış arka tamponda aynı şekilde sürtmeden boyalı onun hariicinde araç servis kayıtlıymış herşey orjinal diyor 18.500 bıraktı sizce iyimi yoksa biraz daha beklemelimiyim????
    birde bu arabanın yakıt sarfiyatı konusunda net bir bilgi bulamadım nekadar yakıt harcar km'de????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkmurat35 -- 22 Mayıs 2011; 23:02:50 >

• önü orjinal durmuyor daha ağır birşey olmadğından emin iseniz:
    km çok iyi
    diri duruyor
    motor iyi
    lastikler iyi gözüküyor
    boya gösteriş yerinde
    iç mekan yıpranmamış
    fiyat biraz pahalı
    Onuda temizliğine sayarım derseniz uygun uzun yıllar götürecek bir araç.
  • fiyat pahalı derken bayadır araştırıyorum da pekte yok zaten ibiza piyasada.fiyat nekdar üzerindedir sizce piyasanın?
    buarada hızlı cevap için ayrıca teşekkürler.
  • ne demek hocam forum demek yardım bilgi paylaşımı demek. aşırı üzerinde değil 1000 lira civarı ancak onuda temizliğine ve km sine sayarsınız olur biter. mutlaka expertiz yaptırın hatta ilk etapta kendinizde bakın araç kendini belli eder, içinize sindiyse alın ve sizi uzun yıllar ve yollar taşısın.
  • Ben fiyatı yüksek buldum kilometreyide inandırıcı bulmadım , adam 32 binde aracı almış lastikleri sıfırlamış lpg takmış şimdi satıyo bana pek mantıklı gelmedi,, arkadaşım daha yeni 2002 model alfa 156 yı 16 300 e sattı ki harika bir araç sizin araçla hiçbir konuda mukayese kabul etmez ,,,
  • zaten tüm kayıtları faturaları duruyormuş birde ben sokucam servise expertiz için daha tam karar veremedim hala dediğiniz gibi 1000 lirayı da ben lpg dönüşümüne vede km' düşük olmasına sayıyorum.hocam görüşünüz için çok teşekkürler ancak hala karar veremedim keşke duyarlı yardım sever birileri daha yorum yapsa...
  • 3 hafta önce,177 binde sol ön çamurluğu değişmiş 2-3 parça lokal boyalı olanı 16.000 e aldık.temizi 17.500-18.000 arası eder
  • evet fiyatı iyi temizliğine göre. bence km güzel. göstergelerden ve döşemelerden orjinal gibi duruyror. araç diri. tek şart expertiz. nispeten tutulan bir araç sayılır.
  • fikrinize saygı duyuyorum her aravcın bana kalırsa bi piyasası vardır ve satıcı bi ögretmen konuşmaları bana samimi geldi tabikide doğru olmayabilir dediğiniz gibi bunu baktırmadan anlamayız ama satma sebebide sıfır km yeni daha büyük bir araba almak saygılar...
    quote:

Orijinalden alıntı: serty23

Ben fiyatı yüksek buldum kilometreyide inandırıcı bulmadım , adam 32 binde aracı almış lastikleri sıfırlamış lpg takmış şimdi satıyo bana pek mantıklı gelmedi,, arkadaşım daha yeni 2002 model alfa 156 yı 16 300 e sattı ki harika bir araç sizin araçla hiçbir konuda mukayese kabul etmez ,,,
  • Signo olan modeller 2003 ve 2004 olanlardır ve en üst versiyondur.CC bile var.1.4 100 bg'dir.2004 model Stella olanlar 75 bgdir.

Arka diz mesafesinin dar oluşundan başka olumsuzluğu yoktur.LPG varsa yakıt konusunda sizi üzeceğini sanmam.
  • yani bunu derken fiyat normal mi demek istiyorsunuz yüksek mi birde lpg dönüşümü için masrafta yapmıcam
    quote:

Orijinalden alıntı: freeman6161

3 hafta önce,177 binde sol ön çamurluğu değişmiş 2-3 parça lokal boyalı olanı 16.000 e aldık.temizi 17.500-18.000 arası eder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkmurat35 -- 22 Mayıs 2011; 23:34:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M-A-S

Signo olan modeller 2003 ve 2004 olanlardır ve en üst versiyondur.CC bile var.1.4 100 bg'dir.2004 model Stella olanlar 75 bgdir.

Arka diz mesafesinin dar oluşundan başka olumsuzluğu yoktur.LPG varsa yakıt konusunda sizi üzeceğini sanmam.

aaydınlatıcı bilgiler için teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkmurat35 -- 22 Mayıs 2011; 23:34:34 >
  • arkadaşlar beklesem daha temizi uygun fiyatlısı denk gelirmi sizce yoksa "kaçırma al" mı diyosunuz???
  • az önce aradım galerici arkadaşı 19.000 son olur dedi vede üzerinde lpg yok bi türlü karar veremedim bekleyeyimmi sonuç ta hiç acelem yok yada alayımmı??
  • Aracı 18.500e almaya çalışın lpg dönüşümünüde siz yaparsınız. İlk aracın ön tampon, kaput arka tampon boyalı olması pek normal gelmedi bana. He eğer baktırdığınızda bir sorun yoksa lpgli vs. olması daha avantajlı sizin için.
  • 2004 model megane 2 1.4 HB ler yazın yaklaşık bu fiyata idi.
    Bence ii düşün.
  • dostum biz aynı model aynı donanıma 16 lira verdik.eğer 19 lira verecek olsaydık şöyle birşey alırdık

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-hatasiz-orjinal-2006-fiat-grande-punto-1-3-multijet-active-49905842/detay/
  • quote:

Orijinalden alıntı: freeman6161

dostum biz aynı model aynı donanıma 16 lira verdik.eğer 19 lira verecek olsaydık şöyle birşey alırdık

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-hatasiz-orjinal-2006-fiat-grande-punto-1-3-multijet-active-49905842/detay/

peki km kaçtaydı acaba??
  • araba 18750tl ye satılmış hayırlısı değilmiş saygılar...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.