Şimdi Ara

İBİZA, CORSA Sizce Hangisi? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ibiza kasa olarak daha yeni bir araç hem de yedek parça servis ağı şusu busu daha fazla olan bir araç, opel in vw grubu bir araçtan daha iyi yedek parça ve servis ağına sahip olduğunu iddia edenlerin hangi kafayı yaşadıklarını gerçekten çok merak ediyorum

ayrıca ibiza nın bu motoru lpg ye de uyumlu bir motor, opel değil, ha ahım şahım bir sıkıntı da çıkarmaz tabi opel, ayrıca ibiza ufak dokunuşlarla çok hoş bir araca da dönüşebiliyor, 1.3 cdti motorlu olanı almadıktan sonra ben olsam corsa almazdım

punto da tercih edilesi araçlardan ama corsa da punto da alınacaksa 1.3 dizeli tercih edilmeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaSaTuRa. -- 23 Ocak 2015; 20:07:48 >
  • Şu corsa nın nesini beğenirler anlamıyorum bayan arabası gibi, ibiza daha spor ve ucuz motoruda daha iyi ve serviside.
    Hertürlü ibiza

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaSaTuRa.

ibiza kasa olarak daha yeni bir araç hem de yedek parça servis ağı şusu busu daha fazla olan bir araç, opel in vw grubu bir araçtan daha iyi yedek parça ve servis ağına sahip olduğunu iddia edenlerin hangi kafayı yaşadıklarını gerçekten çok merak ediyorum

ayrıca ibiza nın bu motoru lpg ye de uyumlu bir motor, opel değil, ha ahım şahım bir sıkıntı da çıkarmaz tabi opel, ayrıca ibiza ufak dokunuşlarla çok hoş bir araca da dönüşebiliyor, 1.3 cdti motorlu olanı almadıktan sonra ben olsam corsa almazdım

punto da tercih edilesi araçlardan ama corsa da punto da alınacaksa 1.3 dizeli tercih edilmeli

Teşekkür ederim yorumunuz için. İbizanın biraz daha dolu olanlarının ikinci ellerini araştırmaya başladım. Sıfıra yakın temiz daha dolu bir ibiza bulmaya çalışıyorum şuanlık. Aksi taktirde ibizanın linkteki aracını değilde 2015 model 0 ını almayı düşünüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Biraz ekleyip yeni i20 alınabilir gibi geliyor bana. İkisinden de iyi görünüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: egelidost

Biraz ekleyip yeni i20 alınabilir gibi geliyor bana. İkisinden de iyi görünüyor.

Yeni i20 yi inceledim. Fişek gibi Fakat bütçeyi dahada yukarıya çekmem şuanlık mümkün değil gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.