Şimdi Ara

İBB'den tüm çalışanlarına 27 bin lira promosyon (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Ben de banka müşteriye veriyor diye biliyorum. Arkadaş başlıkta İBB'nin çalışanlarına yerine İBB'den çalışanlarına yazınca ikinci bir promosyon mu veriyor sandım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konudaki aktroll ü öyle böyle değil sağlam tokatlamışsınız, tebrik ederim arkadaşlar  

• Haberin içeriğinden pek anlaşılmıyor. Ancak 27 bin lira konusunu banka banka gezen polis memurlarından biliyorum. Bu belediyecilerin maaşları polisle neredeyse aynı. Yoksa belediyenin kasasından hepsine 27 bin vereceğini hiç sanmam.

• Promosyonu banka veriyor Eko nun AKP nin projelere çökmesine alışmıştık yine de banka nın hizmetine de çökmesini beklemiyordum :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 1000 USD aylık maaş almadıktan sonra ne yapayım 27 bin tl yi?

• 27 normal bir rakam yalnız, 40 olaydı o zaman derdik ki Eko farkı helal olsun. Neyse hayırlısı olsun.

• nForcer N kullanıcısına yanıt

EGM nin promosyon parasına sağlam çöktüler. 300 bin memurun görev yaptığı kurumda 27 bin sakız parası. 3-4 bin personeli olan thy, devlet hastaneleri, üniversite gibi kurumlar bile 40-50 bin civarında promosyon aldılar aylar önce. Bakalım bizim jandarma ne alacak.

• Bildiğim kadarıyla özel sektörde bu promosyondan yararlanıyor ama çoğu patron maalesef işçiye vermek yerine cebine atıyor.

• Atını Öpen Kovboy A kullanıcısına yanıt

Belediyeden maaşa bağlı bankamatik memurlarına az bile yaptı. Geçti artık devlete çökme döneminiz.

• Hala şu ak kafaları engellemeyip tartışanlar var. Engelle geç. forumu okurken bir tane bile ak kafaya denk gelmiyorum hepsi engelli. Bas engeli, yap kendine bir kahve, keyifle gez forumda.

• 10 bin akp li işten çıkarıldı ve fazla adama gerek yok denildi ama 40bin işe alındı!!! Üstelik bu promosyonun muhatabı ilgili bankalarcada açıklandı. Yani hizmete çökme yüzsüzlüğü şimdide kendini promosyonu biz aldırdık yüzsüzlüğüne terfi ettirdi. Cahil olmakta bir tercih, saygı duymak lazım.

• someone74 kullanıcısına yanıt

Laf anlamayıp duruyorsunuz, yalan dolanı bilerek savunuyorsunuz. Kızmasanız sizin hakkınızda bol bol tanım yapılacak.

• Eko buna damı çökmüş  

• someone74 kullanıcısına yanıt

10bin akp li işten çıkarıldı akpli olduklarını nereden biliyorsunuz? Bu yazdığınız Akpli olarak iş sahibi oldular demek değil midir?

benim bildiğim bizzat akp li çalışan var hemde akpliyim diye bağırıyor facebookundaki paylaşımları yeter lakin hala çalışıyor madem onu neden çıkarmadılar gözden mi kaçmış? Çalıştığı için olabilir mi? Bu zamana kadar Belediyeye girme şartı akp miydi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FF980A2B3 -- 4 Ekim 2022; 23:20:26 >
  • Cevabı çok basit. Kadrolu adamı işten çıkarmak o kadar da kolay değildir ama bu oran çok çok az. Ayrıca her çalışanın istediği partiye üye olma özgürlüğü vardır. Yani ideolojik kafanın özlenen zamanlarda olduğunun aksine günümüzde tek parti, açık oy, gizli tasnif gibi yöntemler demokrasi diye yutturulamadığı için ak koyun kara koyun belli zaten. Partilerde birbirlerinin üye numaralarını zaten paylaşıyolar bu da gizli değil. 2002-2018 arası partililere göre işe alma zaten olmuyordu. Aksini iddia eden tayfa diyet ödemek adına hevalcikleri bile güzellemekten çekinmiyor. Asıl utanmazlık ''belediyede çok fazla aadam çalııyor gereksizleri çıkaracağız'' diyerek belli bir parti kadrosunu %90 boşaltıp kendi tayfasından 30 bin kişi daha işe almaktır. Kim kimin ekmeğiyle ve emeğiyle oynuyorsa iki cihanda burnundan gelmesi dileğiyle.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.