Şimdi Ara

İBB Başkanı SN. Ekrem Imamoğlu'nun Ailesine Yapılan Saldırı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hikmet Oğuz Başel isimli insanlıktan nasibini almamış ve onun ile aynı tacizde bulunan Kerim Bayıcı isimli bu şahıslar facebook üzerinden Ekrem İMAMOĞLUNUN Küçük kızına ve eşine ahlaksız saldırıda bulunmuşlar üstelik bunları ( İsmet İnönü ) diye hesap üzerinden yapıyorlar.

İBB Başkanı  SN. Ekrem Imamoğlu'nun Ailesine Yapılan Saldırı

Öte yandan, yine Hikmet Oğuz Beşel’e ait olduğu iddia edilen hesaplardan birinde de Selahattin Demirtaş ve ailesinin hedef alındığı ortaya çıktı. “Cahil filozof” isimli twitter hesabından yapılan çirkin paylaşımın altında “Hikmet Beşel” imzası yer alırken, Demirtaş ve ailesine yönelik de hakaret edildiği görüldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuerkraider -- 29 Ağustos 2019; 2:54:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İşte mesela bunu yapan adamı alıp idam etseler ben hiç ses etmem idam kanununa bile gerek yok kanunsuz olarak etseler bile ses etmem.

Bu bu gün İmamoğlunun karısına kızına halleniyorsa yarın öbür gün sokakta gördüğü kadına kıza da hallenir.

Bunu direkt dünyadan sileceksin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

İşte mesela bunu yapan adamı alıp idam etseler ben hiç ses etmem idam kanununa bile gerek yok kanunsuz olarak etseler bile ses etmem.

Bu bu gün İmamoğlunun karısına kızına halleniyorsa yarın öbür gün sokakta gördüğü kadına kıza da hallenir.

Siyaset çatışması yaparsın eyvallah başka partinin düşüncesini sevmezsin ona da eyvallah ama bir insanın namusuna, ailesine eşine ve daha 9 yaşındaki kızına dil uzatmak kabul edilemez tuttuğu parti sözde dininde imanında ama bunlarda yok öyle bir şey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

İşte mesela bunu yapan adamı alıp idam etseler ben hiç ses etmem idam kanununa bile gerek yok kanunsuz olarak etseler bile ses etmem.

Solcumusun bilmiyorum öyleysen ilk defa soldan idamı isteyen birini görüyorum. İnsan seviciler yüzünden çekmediğimiz kalmayacak böyle giderse. Çözüm değil deniliyor deneyelim ondan sonra görelim çözüm mü değil mi. 1 kişiyi idam etsinler tecavüz oranı azalacak mı görelim. Ulan madem çözüm olmayacak hapse neden atıyorlar ölmekten korkmayan adam hapisten mi korkuyormuş. Bal gibide önüne geçer ama niyeyse inkar ediyorlar. Asker o zaman niçin gidip sınırda terörist diye milleti bombalıyorda yakalayıp yargılamıyor. Gerçi Kılıçdaroğlu buna da karşı çıkmıştı. Onları bombalamayın idamda gelirse bizi de idam ederler suçsuz yere. He oldu böyle kendimizi kandıralım devam edelim çok iyi her şey çok güzel olacak. Hadım cezası vardı bir ara hani onu yaptılar mı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Varmoiztur

Solcumusun bilmiyorum öyleysen ilk defa soldan idamı isteyen birini görüyorum. İnsan seviciler yüzünden çekmediğimiz kalmayacak böyle giderse. Çözüm değil deniliyor deneyelim ondan sonra görelim çözüm mü değil mi. 1 kişiyi idam etsinler tecavüz oranı azalacak mı görelim. Ulan madem çözüm olmayacak hapse neden atıyorlar ölmekten korkmayan adam hapisten mi korkuyormuş. Bal gibide önüne geçer ama niyeyse inkar ediyorlar. Asker o zaman niçin gidip sınırda terörist diye milleti bombalıyorda yakalayıp yargılamıyor. Gerçi Kılıçdaroğlu buna da karşı çıkmıştı. Onları bombalamayın idamda gelirse bizi de idam ederler suçsuz yere. He oldu böyle kendimizi kandıralım devam edelim çok iyi her şey çok güzel olacak. Hadım cezası vardı bir ara hani onu yaptılar mı.

Alıntıları Göster
    Ben Liberal muhafazakarım. Sağ görüşte varsayılıyorum.

İdam ile alakalı olarak ise.. Yani Türkiye de bu konu biraz tehlikeli ama böyle insanlarında istisnai olarak asılması gerektiğini düşünüyorum.

Öyle iğne ile elektrikle filan idam caydırıcı değil.

Bayağı bildiğin taksim meydanında dar ağacını kurup asacaksın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.