Şimdi Ara

Ibanez GRX?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yaklaşık 7-8 hafta önce internet üzerinden "Ibanez GRX55-wh" isimli bir elektro gitar sipariş ettim fakat Ibanez'in resmi sitesinde GRX isimli bir seri yok. Aynı zamanda gitar bana gelince sap bölümünde akor bölümünde "Ibanez GİO" yazıyordu. Elektro gitardan anlayan arkadaşlar yardım etsin- Şimdi benim aldığım gitar çakma mı?

• Görsellere Ibanez GRX yazıp baktım resimlerde de GIO yazıyor
  • Geçmiş olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gitar orjinal sadece üretimi durdu.Bu arada gio seri adı nerdeyse tüm ibanez elektro gitarlarda yazar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Systemsiz S kullanıcısına yanıt
    Yanlış bilgi vermeyelim. Gio yazısı sadece Ibanez'in düşük seviye olan yeni Gio'serisi gitarlarında yazar. Sanırım arkadaş hiç araştırmadan, aceleyle almış. Gio serisi gitarları önerecek bir insan bile bulamazsın bu forumda. Bulabilirse Gio olmayanlardan alsın.
  • gio nerdeyse tüm ibanezlerde falan yazmaz. nerden okuyup öğreniyosunuz böyle saçmalıkları hayret edilesi bi durum... gio serisi ibanezleri toplasan tüm ibanez modellrinin %5i dahi etmez...

Ibanezin GRG170, GRX55, GAX70, GSA60 vs. gibi G ile başlayan tüm modelleri Gio'dur. Örneğin GRG, Gio RG demektir. Ibanez RG serisinin en ucuz Gio versionu anlamına gelir. GRX, Gio RX demektir ibanez RX modellerinin en ucuz gio verisonudur vs. vs. vs. Sonuçta Gio serisi ibanezin en düşük modelleridir ama hepside başlangıç seviyesinde sorun çıkarmayan ideal modellerdir...

http://www.ibanez.co.jp/products/eg_page15.php?year=2015&area_id=6&cat_id=1&series_id=9&data_id=211&color=CL01

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 23 Nisan 2016; 17:14:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Systemsiz

Gitar orjinal sadece üretimi durdu.Bu arada gio seri adı nerdeyse tüm ibanez elektro gitarlarda yazar.

gece gece güldüm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.