Şimdi Ara

IBAN NUMARASINDAN BANKA BİLGİSİ ÖĞRENME. WWW.E-IBAN.COM (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
4
Favori
155.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: canalanplt

ıban is invalid diyor bu ne demek ?

Girdiğiniz IBAN numarası hatalı demek..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eline sağlık hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IraArel

Eline sağlık hocam.

Sağolun..

• Hey Dude! H kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    EFT'lerde banka veya şube yazılmasına gerek olmadığını, sadece IBAN'ın yazılmasının yeterli olduğunu banka müdürü ile teyit ettim.

NoT: "Tabi çalışılan bankanın gereksiz bilgi depolama gibi bir işgüzarlığı varsa bilemem!.." diye eklendi.
  • denedim hakkaten de çalışıyor. banka bilgileri iyi çıkıyor da insan daha fazla bilgi bekleme beklentisine giriyor. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: frimaynd

Merhaba,
    EFT'lerde banka veya şube yazılmasına gerek olmadığını, sadece IBAN'ın yazılmasının yeterli olduğunu banka müdürü ile teyit ettim.

NoT: "Tabi çalışılan bankanın gereksiz bilgi depolama gibi bir işgüzarlığı varsa bilemem!.." diye eklendi.

Haklısınız birçok bankada sadece IBAN bilgisi girilerek havale veya EFT yapılabiliyor. Fakat kimi zaman kullandığınız ibanın hangi bankaya ait olduğu bilgisine de ihtiyacınız olabilir. Birde öncelikle bir kişiden telefon yolu ile veya e-mail ile iban bilgisi alırken bunu siteye yazdığınızda anında yazdığınız kodun doğru veya yanlış olduğunu görebilirsiniz. Sonradan geri dönüp şu rakam hatalı eksik olmuş fazla olmuş gibi sıkıntıları da ortadan kaldırmış olursunuz.
  • İşime yaradı, teşekkürler
  • Ellerine sağlık hocam. Faydalı bir site. Heleki iş gereği hergün girmiş olduğum için güzel oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lostplanetp

Ellerine sağlık hocam. Faydalı bir site. Heleki iş gereği hergün girmiş olduğum için güzel oldu.

Çok sevindim. Faydalı oluyor ise ne mutlu.

• konuyla çok alakalı değil ama bir yere para yollamam lazım. elimde banka ismi ve hesap numarası var sadece. eft yapıcam, ekstra olarak şube ismi isteniyor benden. hangi şube olduğunu nasıl öğrenebilirim. teşekkürler şimdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Storm Spirit

konuyla çok alakalı değil ama bir yere para yollamam lazım. elimde banka ismi ve hesap numarası var sadece. eft yapıcam, ekstra olarak şube ismi isteniyor benden. hangi şube olduğunu nasıl öğrenebilirim. teşekkürler şimdiden

Sadece hesap numarası ile para gönderecekseniz şube ismi de gereklidir. Bu durumda ya IBAN 'ı öğrenmeniz gerekiyor veya eksik olan şube ismini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gareysar -- 11 Aralık 2014; 17:24:33 >
  • Elinize sağlık
  • doğru iban girmeme rağmen böyle bir iban yok diyor bilgineze ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yituk

doğru iban girmeme rağmen böyle bir iban yok diyor bilgineze ...

İbani paylasirsaniz kontrol edelim. İki yildir ilk sizden duyuyorum boyle bir seyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gareysar

Birde arkadaşlar, siteden faydalanan arkadaşlar bir "Allah razı olsun" cümlesini esirgemesinler.. Naçizane başka bir isteğim yok..

Allah razı olsun. Sormak istediğim bir soru var müsaitseniz özel mesaj ile bana ulaşabilir misiniz? İyi akşamlarınız olsun.
  • Hocam teşekkürler. Şube bilgisi de yer alırsa çok daha güzel olur. Aşağıda bir örneği var.

http://hesapno.com/blog/tag/ibandan-sube-kodu/
  • quote:

Orijinalden alıntı: gareysar

Birde arkadaşlar, siteden faydalanan arkadaşlar bir "Allah razı olsun" cümlesini esirgemesinler.. Naçizane başka bir isteğim yok..

Hakikaten Allah razı olsun, teşekkür ediyorum çok.
  • Teşekkür ederim.ellerinize sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: l0stc0ntr0l

Hakikaten Allah razı olsun, teşekkür ediyorum çok.

quote:

Orijinalden alıntı: Karaca0244

Teşekkür ederim.ellerinize sağlık

Sizlerden de Allah razı olsun.. Çok teşekkür ederim güzel temennileriniz için..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gareysar -- 18 Şubat 2015; 13:03:18 >
  • Teşekkürler. Faydalı bir site...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.