Şimdi Ara

iATKOS S3V2 KURULUM YENİ VİDEOLAR EKLENDİ !! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
682
Cevap
1
Favori
44.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MwaM

quote:

Orijinalden alıntı: CESAJANS

quote:

kakewalk ile kurulum yapıcam bu akşam benim anakart ile %100 uyumlu imiş denicem çünkü bu sistemle arada bir gri perde alıyorum :/

Koyduğum 3. ve 4. bölümleri izledinmi? Senin anakartın custom DSDT.aml dosyasını oluşturabilirsin

izledim hocam hatta denedim birebir aynısını ama perde olayı hala devam ediyor :S

Ekran kartın için ne yükledin peki?

Al bunu dene : GTX 275 10.6.X Kext

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CESAJANS -- 19 Şubat 2011; 20:44:22 >

• Sata ahci sorununa bi çözümmm

• @CESAJANS

hocam dsdt auto pacther kext.com dan indiriyorum ancak zipten çıkdığım zaman bir sürü hata veriyor anlamadım. eğer sendede aynı dosya varsa bi yere uplarmısın.
  • quote:

@CESAJANS

hocam dsdt auto pacther kext.com dan indiriyorum ancak zipten çıkdığım zaman bir sürü hata veriyor anlamadım. eğer sendede aynı dosya varsa bi yere uplarmısın.

Tıkla indir..Burda patcher editor var programı videoda gördüğün gibi aç çalıştır hadi kolay geleDSDT patcher download etmeyi unutma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi head-breaking -- 20 Şubat 2011; 0:30:06 >

• açıyorum dediğin şekilde ama pencere geliyor ancak başka bişi olmuyor :)
  • quote:

açıyorum dediğin şekilde ama pencere geliyor ancak başka bişi olmuyor :)

Programı indirdin mi? Sonra çalıştırdın pencere geldi? bi masaüstü resmini çekip koyarsan yardımcı olmaya çalışırım.. Hobaaaaa bu program java istiyor en üst versiyonu yüklüyse çalışıyor...Java update yap.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi head-breaking -- 20 Şubat 2011; 0:47:27 >
  • Bu söylediğiniz sorunların hiç birine rastlamadım? Ne javası arkadaşlar?
  • quote:

Bu söylediğiniz sorunların hiç birine rastlamadım? Ne javası arkadaşlar?

Bizim indirdiğimiz DSDT editör bozuk o zaman..Sağlamı yükle hocam bizde alıp kullanalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: head-breaking

quote:

Bu söylediğiniz sorunların hiç birine rastlamadım? Ne javası arkadaşlar?

Bizim indirdiğimiz DSDT editör bozuk o zaman..Sağlamı yükle hocam bizde alıp kullanalım

Uygulamayı, Snow leo da anlattığım şekilde kullanıyorsunuz değilmi? Reset atmadan yapıcaksınız tüm yükleme ve yamaları?

• ŞŞŞT Beyler aramızda kalsın kurdum kurucam yakındır, hadi hadi

• Alın bakalım sağlam çalışanı DSDT auto patcher
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assasinate

ŞŞŞT Beyler aramızda kalsın kurdum kurucam yakındır, hadi hadi

Ha gayret
  • quote:

Alın bakalım sağlam çalışanı DSDT auto patcher

Benim makine PPC mac sadece programı görmeye çalıştım diğer auto patcher de java 1.6 sordu senin dosyayı hiç açmadı hocam Neyse artık yeni laptopu aldığım zaman denerim tüm patcherleri...Benim linkteki bozuk mu DSDT editor

• quote:

Orijinalden alıntı: head-breaking

quote:

Alın bakalım sağlam çalışanı DSDT auto patcher

Benim makine PPC mac sadece programı görmeye çalıştım diğer auto patcher de java 1.6 sordu senin dosyayı hiç açmadı hocam Neyse artık yeni laptopu aldığım zaman denerim tüm patcherleri...Benim linkteki bozuk mu DSDT editor

Ben ne bilem bozuk mu? :) Şu an Win7 deyim

• quote:

Ben ne bilem bozuk mu? :) Şu an Win7 deyim

ok o zaman sorun yok
  • hocam 3. videonu birebir yaptım ve reset attım malesef apple logosunda alttaki dönemeye başladı ama sonra perde yavaaş yavaaaş indi you need to restart vsvsvsvs die başladı aşşıya inmeye :D şimdi ben bu maci nasıl açıcam :D
  • tamam güvenli modda açtımda şimdi bişiy yapmadan reset atarsam normal şekilde açılırmı mac.
  • quote:

hocam 3. videonu birebir yaptım ve reset attım malesef apple logosunda alttaki dönemeye başladı ama sonra perde yavaaş yavaaaş indi you need to restart vsvsvsvs die başladı aşşıya inmeye :D şimdi ben bu maci nasıl açıcam :D

No Panic !!

Şimdi sen 3. video dakilerin hepsini aynen yaptın , eksiksiz olarak? Böyle kabul ediyoruz. DSDT.aml ni oluşturdun? Sana verdiğim linkteki, GTX275 Sürücü kext lerini aynen uyguladın? Değilmi?

Eğer bunların tümünü eksiksiz yaptıysan, güvenli kiple açmayı dene bakalım bir, -x -v busratıo=20 cpus=8 olarak... yeniden modifiye etmiş olacaksın MacOsx'i Bu şekilde açarsa, şifren ile güvenli modda giriş yapacaksın Sonra ilgili işlemleri bir kontrol et bakalım ?

• quote:

tamam güvenli modda açtımda şimdi bişiy yapmadan reset atarsam normal şekilde açılırmı mac.

Yukarıda yazdım ama sen zaten halletmişin bu arada :) Hayır reset atma videoyu tekrar izle atladığın birşeyler olmalı, örneğin dediğim gibi GTX 275 Yüklemesinde bir sorun olabilir?
  • quote:

quote:

hocam 3. videonu birebir yaptım ve reset attım malesef apple logosunda alttaki dönemeye başladı ama sonra perde yavaaş yavaaaş indi you need to restart vsvsvsvs die başladı aşşıya inmeye :D şimdi ben bu maci nasıl açıcam :D

No Panic !!

Şimdi sen 3. video dakilerin hepsini aynen yaptın , eksiksiz olarak? Böyle kabul ediyoruz. DSDT.aml ni oluşturdun? Sana verdiğim linkteki, GTX275 Sürücü kext lerini aynen uyguladın? Değilmi?

Eğer bunların tümünü eksiksiz yaptıysan, güvenli kiple açmayı dene bakalım bir, -x -v busratıo=20 cpus=8 olarak... yeniden modifiye etmiş olacaksın MacOsx'i Bu şekilde açarsa, şifren ile güvenli modda giriş yapacaksın Sonra ilgili işlemleri bir kontrol et bakalım ?

aynen şuanda güvenli modda açıyor. ve açıldı girdim ne yapmam lazım tam olarak

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.