Şimdi Ara

DOLARLA MI MAAŞ ALIYORSUNUZ? CEVABINIZ HAYIR İSE İADE'YE GELİN, ERTESİ GÜN PARA İADESİ ALIN! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
563
Cevap
35
Favori
56.119
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlısı olsun ortaklık programınıza katıldık
  • Merhaba, ortaklık programına ben de kayıt oldum. Umarım uzun soluklu başarılı bir proje olur.
  • Ortaklık Programına kayıt oldum gönderim bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemoktem

Merhaba, ortaklık programına ben de kayıt oldum. Umarım uzun soluklu başarılı bir proje olur.
    Çok Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ortaklık programına katıldığım ve hızlı sorunsuz çalışmaları için takdir ettiğim girişim. Başarılar diliyorum
  • Siteyi test etme şansım oldu. Bence gayet başarılı bir sistem köstek olacak kadar destek olmayı deneseniz daha iyi olmaz mı arkadaşlar. Sitede eksik gördüklerimi arkadaşlara ulaşarak ilettim sonuçta oda bir girişim içinde sorunları düzelterek tarafıma dönüş yaptı. Yakın şehirlerdeyiz yakında ziyaretine giderek çayını içme fırsatım olacak inşallah. Gelişmeleri ilerleyen günlerde yeniden paylaşırım.

Sevdiğim bir sözü not bırakmak istiyorum.

Senin dünya'ya bakan penceren kirli ise, benim çiçeklerim sana çamur gözükür...
  • bende ortalık programına katılmak istiyorum özel mesaj attım.

uzunn.aa@gmail.com
  • özelden yazdim ama herhangi bir olumlu dönmediniz, ortaklık programı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S20FE -- 3 Haziran 2020; 6:22:41 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüm arkadaşlara sırayla dönüş yapıyoruz.

Yoğunluk için özür dileriz.

İlginiz için çok teşekkürler.

• Benim merak ettiğim şey şu.
    Sisteminiz suistimale çok açık.
    Zaten ilk postların birinde bi arkadaş da bu konuya değinmiş.
    Kastettiğim şey, ertesi gün ödeme denen olayınız.
    Bunun risk maliyeti az değil,
    Hele ki DH Ölücüleri diye bir gerçekliğin tam adresinde.
  • Arkadaşlar merhaba,

PM atıp yanıt alamayan varsa tekrar yazsın lütfen, yoğunluktan dolayı görmemiş olabiliriz.

Bonus ödemelerini yapmaya devam ediyoruz.
  • Ortaklık programına katıldım, sağolsun hemen ilgilendi. Başarılarınızın devamını diliyorum umarım güzel şeyler görürüz :)
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rakuy -- 5 Mayıs 2021; 2:20:44 >
  • Sitenize üye oldum, umarım başarılı ve kalıcı olur, emeklerinize değer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onuncu_köy -- 4 Haziran 2020; 16:54:35 >
  • Doory kullanıcısına yanıt
    Bu yolla para kazandığını sanıp e ticaret sisteminden banlanan çok kişi var diye biliyorum. Eğer ürünü iptal ettiyse ücretide iptal etmeli yoksa bir şekilde zarar veriyorlar. He ben 300lira kazanırım bundan sonra e ticaretle işim olmaz denilirse o başka. Ayrıca sadece e ticaret olarakta kalmıyor olabilir. İyice araştırmak lazım. Ödeme yaptığınız bankalara vs sizin hakkınızda bu yollara başvurulduğu hususunda geri dönüş yapılırsa durum nerelere varır bilemiyorum. Veya denetleyen inceleyen kuruluşlar vardır mutlaka bugün kazanacağınız 100lerce tl için değer mi bilemem.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iade.com

Arkadaşlar merhaba,

PM atıp yanıt alamayan varsa tekrar yazsın lütfen, yoğunluktan dolayı görmemiş olabiliriz.

Bonus ödemelerini yapmaya devam ediyoruz.
    Ben de PM attım, okunmuş ancak dönüş olmadı.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.