Şimdi Ara

i865 Anakart Sıfır Nerede?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bende P4 3.0 Ghz Prescott işlemci,400 MHz DDR,SATA diskli sistemimde anakartım yandı.
    2.ele güven olmadığı için sıfır Socket 478 HT işlemci destekli sıfır anakart almayı istiyorum. Satan yer war mı? Yardım lütfen.

• Zannetmiyorum... Yinede forumdaki 2. el bölümüne bakmanı tavsiye ederim. Referansı sağlam arkadaşlardan bi sorun çıkmaz.
  • sıfır bulamazsın mecburen 2. el alıcan sana tavsiyem 2. elde 875 ciplere bak bulamazsan asusun p4p800 p4p800-se p4p800-x serilerini şiddetle tavsiye ederim harika anakartlardı gercekten
  • Bende de Asus vardı malesef rahmetlik oldu. Sıfır piyasada onboard vga+ses li ASROCK var.Sizce nasıldır?
  • quote:

Orjinalden alıntı: shekerabi

Bende de Asus vardı malesef rahmetlik oldu. Sıfır piyasada onboard vga+ses li ASROCK var.Sizce nasıldır?

asusun yan ürünü bence al ama 2. elde abit ıc-7 max vardı cok güzel anakarttır bak derim asusun oserisi cok harikaydı ya ben olsam düsünmeden alırım yani
  • quote:

Orjinalden alıntı: shekerabi

Bende de Asus vardı malesef rahmetlik oldu. Sıfır piyasada onboard vga+ses li ASROCK var.Sizce nasıldır?

Bahsettiğin kart p4i65g budur büyük ihtimal birde asusun bu modeli var P4S8X-MX sis chipsetli ama asrock'un bu kartına yakın zamanda p4 3.0 bir sistem topladım çalışması çok iyi asrock'u önerebilirim ikiside şu anda arena stoklarında var.
  • bilgisayarcıları gezmen gerek bazılarınının elinde oluyor bir arkadaşımda aynı şekilde aradı bir pc cide bulmuştu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.