Şimdi Ara

i7 vs i5

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • i5-gtx 860m vs i7-850m. Yaklaşık olarak aynı fiyata geliyorlar, 2250 lira civarında (victor 501-701). Hangisi daha mantıklı olur sizce ?

• 860m al işlemciyi sonradan değiştirebilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba eğer oyun ağırlıklı bir pc istiyorsan i5 gtx 860m den daha yüksek performans alırsın yada i7 li olanı seçip daha uzun bir süre kullanabilirsin seçim senin
  • Tiegro kullanıcısına yanıt
    Bu şekilde düşünmüştüm, teşekkürler.
  • i7 nin i5 den daha uzun süreli olmasının nedeni nedir acaba ?
  • Amacin oyunsa gtx860m ve i5 gayet yeterli i7 ye yatiracagin parayi gtx860m e yatirman daha mantikli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ......................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-349768E0E -- 19 Ağustos 2015; 21:55:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tr.duman

Amacin oyunsa gtx860m ve i5 gayet yeterli i7 ye yatiracagin parayi gtx860m e yatirman daha mantikli

Gıcıklığına GTX 850M diyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Victor Gaming Machine

quote:

Amacin oyunsa gtx860m ve i5 gayet yeterli i7 ye yatiracagin parayi gtx860m e yatirman daha mantikli

Hocam gtx850m kucumsenecek bir kart değil gta4 yuksek ayarlarda kendini oynatiyor ama gtx860m en yuksek ayarda bile daha akici farki hissediyorsunuz. İyi ki paraya kiyip sonradan bu kartli olani almisim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Victor Gaming Machine

quote:

Hocam gtx850m kucumsenecek bir kart değil gta4 yuksek ayarlarda kendini oynatiyor ama gtx860m en yuksek ayarda bile daha akici farki hissediyorsunuz. İyi ki paraya kiyip sonradan bu kartli olani almisim :)

Ben şu anda 880M olanını kullanıyorum bir harika anlatamam. Bence bunu denemeniz lazim :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.