Şimdi Ara

i7 Hızı hakkında yardımcı olurmusunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Ben geçenlerde sony vaio i7 3537U işlemcili notebook aldım. Fakat dikkatimi çeken birşey var i7 2.00 ghz olmasına rağmen turbo boost denilen özellikle 3.1 e kadar çıkıyormuş sanırım ama görev yöneticisinden performans cpu da iken hız göstergesi en fazla 2.38 2.40 ghz kadar yükseliyor ve dahada çıkmıyor bilgisayara ne kadar yüklensemde photoshop gibi vs. yüksek şekilde bilgisayarı zorlasamda 2.40 ün üzerine çıkmadı acaba bir sorun mu var yada turbo boost aktif değilmi anlayamadım bir türlü. Yardımcı olursanız sevinirim.

• emre1834 kullanıcısına yanıt
    Photoshop ile mi bilgisayarı zorluyorsun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre1834

Merhaba arkadaşlar. Ben geçenlerde sony vaio i7 3537U işlemcili notebook aldım. Fakat dikkatimi çeken birşey var i7 2.00 ghz olmasına rağmen turbo boost denilen özellikle 3.1 e kadar çıkıyormuş sanırım ama görev yöneticisinden performans cpu da iken hız göstergesi en fazla 2.38 2.40 ghz kadar yükseliyor ve dahada çıkmıyor bilgisayara ne kadar yüklensemde photoshop gibi vs. yüksek şekilde bilgisayarı zorlasamda 2.40 ün üzerine çıkmadı acaba bir sorun mu var yada turbo boost aktif değilmi anlayamadım bir türlü. Yardımcı olursanız sevinirim.

Intel unsitesinden indirdin mi

• Niye photoshop zorlamıyomu bilgisayarı

• İntelin sitesinde turbo boost programini indirdim orda 3.1 e kadar cikiyor ama neden görev yöneticisinden cikmiyor onu anlamadim bir sorunu var acaba

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.