Şimdi Ara

i7 950 icin en iyi anakart butce 700 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    baslıkta belırttıgım gıbı overclockta hic sorun yasamak istemiyorum o yuzden sorunsuz anakart almak istiyorum we kafam cok karsıtı
    gigabayt mı asus mu suan Hİ-LEVEL 2000 mhz ddr3 cl9 ram larım var bu ramlerle sorun yasamak istemedıgım bir anakart ıstıyorum

sımdıden yardımlarınız ıcın tessekeru ederım

• üst düzey performans istiyorsan gigabyte x58a-ud7 bütçeni sadece anakarta harcayacaksan
  • ASUS P6X58D-E DDR3 COREI7 GLAN+SATA6 16X USB 3.0

http://www.pcdepo.com/asp/product/72206/ASUS-P6X58D-E-DDR3-COREI7-GLAN-SATA6-16X-USB-3-0

Eğer +5ghz hız aşırtma yapılmayacak ise üst modellere para verilmez. ASUS anakartlarında rem yelpazesi GIGABYTE'lardan daha geniştir.

Eğer elindeki remlerde çift kanal ise X58'den tam performans almak için üç kanal rem almalısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tornado42

üst düzey performans istiyorsan gigabyte x58a-ud7 bütçeni sadece anakarta harcayacaksan

ASUS P6T Deluxe V2, X58&GIGABYTE GA-X58A-UD7 .Asus Rampage II Extreme X58 NOT:asus exterme alanlara baktım en az 30 kısıye yakın kulanıcıdan porblemlerın bitmedıgını sureklı problem yasadıklarını solıyorlar
    banada UD7 alamanın daha mantıklı oldugunu dusunuyorum ud7 almak mantıklımı elımdekı Hİ-LEVEL 2000mhz ddr3 ramlerım var ramlarımı deyıstırmek we sorun yasamak ıstemıyorum UD7 bu ramlerle sorun yasarmıyım?
    bu ramlerle sıkıntı yasıyacagım anakart almak ıstemıyorum butcemı cork sarsar.

ılgın ıcın tessekur ederım
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4yashiro

quote:

üst düzey performans istiyorsan gigabyte x58a-ud7 bütçeni sadece anakarta harcayacaksan

ASUS P6T Deluxe V2, X58&GIGABYTE GA-X58A-UD7 .Asus Rampage II Extreme X58 NOT:asus exterme alanlara baktım en az 30 kısıye yakın kulanıcıdan porblemlerın bitmedıgını sureklı problem yasadıklarını solıyorlar
    banada UD7 alamanın daha mantıklı oldugunu dusunuyorum ud7 almak mantıklımı elımdekı Hİ-LEVEL 2000mhz ddr3 ramlerım var ramlarımı deyıstırmek we sorun yasamak ıstemıyorum UD7 bu ramlerle sorun yasarmıyım?

Arkadaşım o kartları alıp napacaksın elinde LN2 mi var, 300 TL'lik ve 700 TL'lik kart arasında performans farkı olacağını sanıyorsan yanılıyorsun. İkiside aynı köprü olduğu için testlerde aynı sonuç olar verir.

Eğer illa alacam diyorsan paranı sokağa atarsın...

• quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

quote:

Orijinalden alıntı: 4yashiro

quote:

Arkadaşım o kartları alıp napacaksın elinde LN2 mi var, 300 TL'lik ve 700 TL'lik kart arasında performans farkı olacağını sanıyorsan yanılıyorsun. İkiside aynı köprü olduğu için testlerde aynı sonuç olar verir.

Eğer illa alacam diyorsan paranı sokağa atarsın...

bencede haklısın

• quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

ASUS P6X58D-E DDR3 COREI7 GLAN+SATA6 16X USB 3.0

http://www.pcdepo.com/asp/product/72206/ASUS-P6X58D-E-DDR3-COREI7-GLAN-SATA6-16X-USB-3-0

Eğer +5ghz hız aşırtma yapılmayacak ise üst modellere para verilmez. ASUS anakartlarında rem yelpazesi GIGABYTE'lardan daha geniştir.

Eğer elindeki remlerde çift kanal ise X58'den tam performans almak için üç kanal rem almalısın.

arkadaslar ılgınız ıcın cok soalun

belki ilerde alarım ama ramler le suan bı sorun yasarmısyım ?
    UD7 alak ıstememın sebebi 120tl gibi bi ındırım soz konusu ama sorun yasıycaksam almam senın fıkrın nedır UD7 hakkında

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.