Şimdi Ara

i7 6700k sistem toplama Ufaktan resimler ve videolar geliyor :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
3
Favori
2.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Biraz uzun sürdü ama Klavye geldi. Son kalan şey masa o da tamamlandıktan sonra detaylı video ve resimler geliyor :)

i7 6700k sistem toplama Ufaktan resimler ve videolar geliyor :) i7 6700k sistem toplama Ufaktan resimler ve videolar geliyor :) i7 6700k sistem toplama Ufaktan resimler ve videolar geliyor :) i7 6700k sistem toplama Ufaktan resimler ve videolar geliyor :) i7 6700k sistem toplama Ufaktan resimler ve videolar geliyor :) i7 6700k sistem toplama Ufaktan resimler ve videolar geliyor :) i7 6700k sistem toplama Ufaktan resimler ve videolar geliyor :) i7 6700k sistem toplama Ufaktan resimler ve videolar geliyor :) i7 6700k sistem toplama Ufaktan resimler ve videolar geliyor :) i7 6700k sistem toplama Ufaktan resimler ve videolar geliyor :)

Masa dışındaki herşey alındı.

i7 6700k sistem toplama Ufaktan resimler ve videolar geliyor :)

2 Adet Samsung 256GB 950 PRO M.2 V-NAND SSD (Okuma Hızı 2200MB / Yazma Hızı 900MB)

CORSAIR RMx SERİSİ 80PLUS GOLD 750W FULL MODÜLER GÜÇ KAYNAĞI

CORSAIR HYDRO SERİSİ H110i GTX SIVI SOĞUTMA SİSTEMİ

WD 3.5" 1TB Caviar Black Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm Harddisk

Intel Core i7 6700K Soket 1151 4.0GHz 8MB Önbellek 14nm İşlemci

CORSAIR 32GB (2X16GB) DOMINATOR Platinum DDR4 3200Mhz CL16 Dual Ram Kit

MSI Z170A XPOWER GAMING TITANIUM EDITION Soket 1151 DDR4 3600MHz(OC) Anakart

MSI Steelseries Siberia V2 Kulaklık Kırmızı

ASUS 27" PG278Q 1ms 144Hz 2K DP G-Sync 3D Gaming Monitör

CORSAIR OBSIDIAN SERIES 750D FULL TOWER ATX KASA Siyah

MSI GTX1080 SEA HAWK EK X 8GB GDDR5X 256Bit DX12 Nvidia GeForce Ekran Kartı ( İŞLEM TAMAM :) )

i7 6700k sistem toplama Ufaktan resimler ve videolar geliyor :) i7 6700k sistem toplama Ufaktan resimler ve videolar geliyor :) i7 6700k sistem toplama Ufaktan resimler ve videolar geliyor :) i7 6700k sistem toplama Ufaktan resimler ve videolar geliyor :) i7 6700k sistem toplama Ufaktan resimler ve videolar geliyor :) i7 6700k sistem toplama Ufaktan resimler ve videolar geliyor :) i7 6700k sistem toplama Ufaktan resimler ve videolar geliyor :)

LOGITECH C920 HD WEBCAM

Corsair Gaming CH-9000220-UK K95 RGB Cherry MX Red Performance Multi-Colour RGB Backlit MMO/RTS Mechanical Gaming Keyboard UK, Black

LOGITECH G900 CHAOS SPECTRUM

LOGITECH G933 ARTEMIS SPECTRUM GAMING HEADSET

SteelSeries QcK Heavy Mousepad (Gaming Pad)

DXRACER GAMING CHAIR TANK SERIES

http://www.dxracer.com/us/en-us/product/1/gaming_chairs/racing_series/oh-rl1-nr/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrMeC -- 1 Eylül 2016; 9:43:28 >

• 950 pro ssd her kuruşunu hak ediyor inan bana

Sistem çok güze , uyumsuzluk gibi bir durum yok ama ekran kartını özellikle mi sıvı soğutmalı olarak düşündünüz
  • quote:

Orijinalden alıntı: General Darknes

950 pro ssd her kuruşunu hak ediyor inan bana

Sistem çok güze , uyumsuzluk gibi bir durum yok ama ekran kartını özellikle mi sıvı soğutmalı olarak düşündünüz
    Kararsızlıktan dolayı yaklaşık 1 haftadır debeleniyordum alsam mı almasam mı başka birşey mi yapsam parçalarda değişiklik mi derken sıvı soğutmalısını çıkardılar. Ekran kartında daha iyi verim alacağımı düşünüyorum soğutma adına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrMeC -- 10 Temmuz 2016; 6:14:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Laertes34

Of of of sistem bomba olmuş. Bu sistemin toplam bedeli ne kadar acaba monitör kulaklık felan da dahil olarak ?

2 Adet Samsung 256GB 950 PRO M.2 V-NAND SSD (Okuma Hızı 2200MB / Yazma Hızı 900MB) 1.350,00 TL

CORSAIR RMx SERİSİ 80PLUS GOLD 750W FULL MODÜLER GÜÇ KAYNAĞI 563,75 TL

CORSAIR HYDRO SERİSİ H110i GTX SIVI SOĞUTMA SİSTEMİ 673,02 TL

WD 3.5" 1TB Caviar Black Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm Harddisk 300,09 TL

Intel Core i7 6700K Soket 1151 4.0GHz 8MB Önbellek 14nm İşlemci 1.335,64 TL

CORSAIR 32GB (2X16GB) DOMINATOR Platinum DDR4 3200Mhz CL16 Dual Ram Kit 1.071,98 TL

MSI Z170A XPOWER GAMING TITANIUM EDITION Soket 1151 DDR4 3600MHz(OC) Anakart 1.238,50 TL

MSI Steelseries Siberia V2 Kulaklık Kırmızı 0,01 TL

ASUS 27" PG278Q 1ms 144Hz 2K DP G-Sync 3D Gaming Monitör 2.918,29 TL

CORSAIR GRAPHITE SERİSİ 780T FULL TOWER BEYAZ PENCERELİ KASA 829,14 TL

MSI GTX1080 SEA HAWK EK X 8GB GDDR5X 256Bit DX12 Nvidia GeForce Ekran Kartı 3.399,82 TL

LOGITECH C920 HD WEBCAM 505,46 TL

RAZER BLACKWIDOW CHROMA STEALTH 634,00 TL

RAZER OUROBOROS GAMING MOUSE 457,00 TL

RAZER GOLIATHUS CONTROL GAMING MOUSEPAD 129,00 TL

TOPLAM: 15.405,7

• quote:

Orijinalden alıntı: Laertes34

teşekkürler bilgilendirme için. güle güle kullanın hocam

Ben teşekkür ederim.

Bu arada yeni eve girdim bugün ufak çaplı bir araştırma yaptım sağda solda gezdim ve ek olarak;

DXRacer DX-OHRY1-NR-1 Profesyonel Çalışma ve Pc Oyun Koltuğu

Birde masa arıyorum ancak adam gibi kaliteli masa malesef bulamadım. Razerın kendi masası var ahşağ halinde ancak kol destek yerleri plastikten yapılmış o yüzden yeltenmedim bile. Hala arayış içerisindeyim.

• O kadar fazla bütçeniz varsa koltuk ölçülerini verin Marangoza , OSB Kaplamalı bacaklar ayarlanabilir aşağısı çok geniş bir çekmeceli altına ayak koyma sistemi falan ne dilersen yapsın derim..
  • Eğer bu kadar para vereceksiniz kesinlikle sıvı Soğutma öneriyorum fakat kasa yeşil yada siyah olmalı. İçini de nvidia yeşili neonlarla kapladınız mı Of Of offf. İsterseniz Nvidia'nın resimlerdeki su sistemli kasasını araştırın belki satılıyordur .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sistem çok iyi dostum. Resimleri bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reys -- 10 Temmuz 2016; 22:57:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: expressimo

Eğer bu kadar para vereceksiniz kesinlikle sıvı Soğutma öneriyorum fakat kasa yeşil yada siyah olmalı. İçini de nvidia yeşili neonlarla kapladınız mı Of Of offf. İsterseniz Nvidia'nın resimlerdeki su sistemli kasasını araştırın belki satılıyordur .

Anakartım beyaz o yüzden beyaz kasa tercih ediyorum. İçine led ve custom sıvı soğutma sistemini yapacak birilerini bulmakta neredeyse imkansız. Hani işini yapacak kişinin tecrübeli olması gerekiyor o da malesef yok :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Borayldrmm

O kadar fazla bütçeniz varsa koltuk ölçülerini verin Marangoza , OSB Kaplamalı bacaklar ayarlanabilir aşağısı çok geniş bir çekmeceli altına ayak koyma sistemi falan ne dilersen yapsın derim..

https://youtu.be/4vesU4Jh2AQ

bu koltuğu yapacak marangozu bulursam neden olmasın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrMeC

quote:

O kadar fazla bütçeniz varsa koltuk ölçülerini verin Marangoza , OSB Kaplamalı bacaklar ayarlanabilir aşağısı çok geniş bir çekmeceli altına ayak koyma sistemi falan ne dilersen yapsın derim..

https://youtu.be/4vesU4Jh2AQ

bu koltuğu yapacak marangozu bulursam neden olmasın :)

O koltuk 1400 TL civarında ise marangoz onu 2000den aşağıya yapmaz :)) koltuk dışardan alınabilir ama masa evinizin ve sizin kullanımınıza göre ölçülüp tasarlanıp yaptırılabilir, masaya led de döşeyebilirsiniz isterseniz

• Bugün bauhaus a gidip birde oraya bakacağım. Ölçüleri verildiği taktirde orada kesim işlemi yapılıyormuş.
  • Konu güncellenmiştir. Sistem son olarak bu şekildedir. Yarın siparişler ve satın alma işlemleri başayacak.
  • Aynen, öyle de yapılabilir şimdiden hayırlı olsun :) bende sistem topluyorum
    I7 skylake 6700K 4.00 ghz 8 mb cache
    Asus z170 pro gaming
    16 corsair vengeance 16gb ddr4 3000 mhz
    250 gb samsung 850 evo m.2 ssd
    1 tb toshiba 7200 rpm hdd
    Corsair h115i sıvı soğutma
    Cooler master mastercase pro 5
    Evga 650 watt g2
    Evga gtx 1060 rc gaming 3.0
    5.500 TL gibi bir bütçe çıkıyor

Başladım toplamaya yavaş yavaş gidiyorum :)

• quote:

Aynen, öyle de yapılabilir şimdiden hayırlı olsun :) bende sistem topluyorum
    I7 skylake 6700K 4.00 ghz 8 mb cache
    Asus z170 pro gaming
    16 corsair vengeance 16gb ddr4 3000 mhz
    250 gb samsung 850 evo m.2 ssd
    1 tb toshiba 7200 rpm hdd
    Corsair h115i sıvı soğutma
    Cooler master mastercase pro 5
    Evga 650 watt g2
    Evga gtx 1060 rc gaming 3.0
    5.500 TL gibi bir bütçe çıkıyor

Başladım toplamaya yavaş yavaş gidiyorum :)

Masa için istediğim şey aslında bu ama yapacak biryer bilmiyorum :'(

https://youtu.be/ul0T3C9vLD0

• hddyi de 2 tb yapın bari garip kalmış
  • Hdd yetiyor ya şuan 500 gb kulanıyorum işimi görüyor ssd ile beraber 1 tb yeter diye düşünüyorum :)

Yapılır aslında ama o mod nerden bulunur bilmiyorum , camdan çekmeceli bir masa içi ledli falan yapilabilir çok hoş durur ama içerdeki renkli su gibi olan bi hazne var o mod nerden bulunur dediğim gibi bilmiyorum

• MrMeC M kullanıcısına yanıt
    Ağzımın suyu aktı terbiyesizim,iyi günlerde kullanın.
  • quote:

Hdd yetiyor ya şuan 500 gb kulanıyorum işimi görüyor ssd ile beraber 1 tb yeter diye düşünüyorum :)

Yapılır aslında ama o mod nerden bulunur bilmiyorum , camdan çekmeceli bir masa içi ledli falan yapilabilir çok hoş durur ama içerdeki renkli su gibi olan bi hazne var o mod nerden bulunur dediğim gibi bilmiyorum

Sistemi aldığınızda kitleri beraber geliyor anladığım kadarıyla. Tabi eğip bükme işi sıkıntılı. Videoları izledim ısı tabancasıyla bükme yapıyorlarda çıt diye kırılıyo bazen sonra bekle ki yenisi gelsin :D Vazgeçtim ben bu işten gibi. Bauhaustan yeni geldim hiçbirşey yok.. Açılı kesim yapmıyorlarmış malzemelerde gereksiz yani marangoza gitsem daha kalitelisini bulurum ki yarın öyle yapıcam :) Belki bu masadan yaparız abi derlerde denerim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Nastyobi

hddyi de 2 tb yapın bari garip kalmış

Şu anda kullandığım PC de 1 TB HDD var o bile fullenmiyor. 2 tane ssd alma sebebim 1. ye sistemi 2. ye oyunları kurmak olacak. 1 TB HDD Resim müzik için yeterli olacaktır diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.