Şimdi Ara

i7 2600k almaya değer mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • assassins creed unity ve gta 5 için yeni işlemci almayı düşünüyorum anakartımı değiştirmeyeceğim için işlemcim 1155 soket olacak

şuan i5-2400 kullanıyorum eğer i7-2600k veya o düzeyde bişey alırsam fps de ne kadar artış olur verdiğim paraya değer mi ?

ekran kartı r9 290 pcs+

not: overclock yapmayı düşünmüyorum (beceremem diye )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheSentry -- 1 Mart 2015; 23:40:12 >

• Min. fpslerin artar.Temiz uygun birşey bulursan geçmene değer.290 ile güzel ikili olur.
  • I5 2500k ile gtx970 darbogazsiz kullaniyorum. Yen islemciye ihtiyacin oldugunu dusunmuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değişime gerek oldugunu bende düşünmüyorum i5 2400 güçsüz bir cpu değil gideri halen var fakat i7 3770'i 500tlye satan var forumda adetli ikinci el bir bakabilirsin değişim istiyorsan fakat ne kadar gerek var tartışılır 2600 yerine 3770 al bide k modeli alma sonuçta anakartın yetersiz kalacak oc için
  • Cevaplar için teşekkürler fakat can you run it te istenilen değerin altında kaldığımı görünce üzüldüm açıkçası ama çok bütçem yok

eğer 4-5 fps fark edecekse hiç almiyim zaten anakartım bayağı eski

@Khan Aitmatov
    @DirtyDan
    @DH | equ*

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheSentry -- 2 Mart 2015; 1:14:39 >
  • İşlemci alacaksanız K olan modelleri almayın, çünkü anakartınız pek güçlü değil oc için.
  • oc yapmayı düşünmüyorum zaten hocam performans için alacaktım ama vazgeçtim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.