Şimdi Ara

i5 ve i7 farkını biri anlatsın bana lütfen acemiyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamün Aleyküm şimdi bilgisayar almayi dusunuyoum da nasipse i7lerde fiyat oynuyor boraz ben unibersiteye yeni gectim ucak muhendisligindeyim beni gotursun istiyorum 5 6 yil kadar ve universite hayatimda herhangi bir program kullanmam gerektiginde bana sıkıntı olusturmasin istiyorum fiyatta da 2000i gecmemeli simdi i7 ve ve i5 islemci arasinda benim durumu goze alirsak fazla bir fark var mi bir de bunlarin degisik modelleri oluyor mesela i5 al derseniz hangi modelini tavsiye edersiniz ekran karti 2 gb yeterli bence ama sizin de fikrinizi alayim ram 8 gb harddisk 500 gb olsa isimi gorur mu sizce bir de ben gecen laptopta isinmadan dolayi cok cektim simdi isinma problemi olsun istemiyorum nasil bir sey onerirsiniz bir arkadasim da sjnu soyledi mesela millet 16gb ram aliyor dedi ama ekran karti 1 gb oluyor veya 512 oluyor bu uyumsuz oluyor dedi sizin dusunceleriniz neler uzun oldu ama hepsini toplayayim istedim model tavsiyeleti de alabilirim lenovo toshiba gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Nerede kullanacağına bağlı oyun için kullanacaksanız i5 ile i7 arasında çok fark onun için oyun pc si alanlar hep 4690 filan tercih ederler sanırım siz laptop istiyorsunuz peki bilgisayarınızda ne yapacaksınız oyun için filan alıyorsanız msi marka öneririm ama pahalıdır tam olarak nasıl bir pc istiyorsun eğer illa laptop demiyorsan masaüstü al daha hem daha iyi ve ekonomik olur

• Yukarida da yazdim universitede bana herhangibir programla calismam gerektiginde yetsin ben fazla oyun meraklisi degilim yukarida detayli yazdim

• Marka söylediğine göre diz üstü istiyorsun. Bu konuyu o bölüme aç sen.
  • http://forum.donanimhaber.com/m_96720065/tm.htm

Burayı incele neyin ne olduğunu farkını özelliklerini sadece işlemci değil anakart ekran kartı ram ve ssd uyumluluğu hakkında hem gözlerinle görürsün hemde bilgi alabileceğin kişilere ulaşabilirsin sana yardımcı olacaklardır.
  • I5 ile i7 arasındaki en büyük fark fiyat farkı hocam

• Sagolun arkadaslar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.