Şimdi Ara

I5 Plus Bluetooth IP67 Akıllı Saat İncelemesi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
499
Cevap
20
Favori
23.365
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • uygulama konusunda katılıyorum size ios ta da zeroner uygulaması pek kullanışlı değil ancak saat gerçekten fiyatını hakediyor bence 10 gün sonra yaklaşık 2 ay olacak her hangi bir sorunla karşılaşmadım. sadece pili sonuna kadar bitirince bazen eşleşme konusunda bildirimleri göndermediği oluyor ama ondada cihazı kapatıp açtıktan sonra düzeliyor.

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • Geçen hafta perşembe almıştım.Şarj edip hemen kullanmaya başladım.Şarjı dün akşam bitti.Bildirimler hep açıktı,net olarak 1 hafta gidiyor.El hareketi ile açmayı kapattım.

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • android'de de ayarlarda erişilebilirlik kısmında zeroner'i etkinleştirmek gerekiyormuş bildirim içeriğinin okunması için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ürünü alıpta memnun olmayan var mı arkadaşlar ios için
  • Arkadaşlar en ucuz aliexpresstemi şuan 22 dolar civarı sanırım. Kupon kodu olan ya da başka bir site önerecek var mı acaba??
  • StereoLove kullanıcısına yanıt
    ben ios ile kullanıyorum fiyatına göre oldukça iyi olduğunu söyleyebilirim. gördüğüm kadarıyla aliexpreste şuan makul fiyatlar var
  • dostum sence 22 dolar uygun mu 3 dolar kodu alamıyorum sabırsızlandım alsam mı hemen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gecenlerde bangood da saniyorum 19.99 usd ye satildi eger aceleniz yoksa bence birkac gun bakinin

• 3$ kuponu almaya bakcam olursa vercem siparisi.. sorum olursa özelden yazarim sağol dostum.

• 19 dolara aldım aliexpressten dostum. teşekkür ederim
  • arkadaşlar ios 9 ile desteklmi acaba? imzalar kapanmadan sürüm düşüreyim eğer desteklemiyorsa. aliexpress sayfasinda açıklama kısmında " No support ios 9 " yazıyorda?
  • yeni güncelleme geldi.(1.1.0.4-1.1.0.7)

• hocam ben saati guncelleyemedim yarim saat acik kaldi sonra uygulamayi kapatip actim ama guncellememis. Telefondan tekrar baglanip updateye girdim yine baya bir bekledim upgrade... Yaziyor sadece saat de calismiyor şu an. Siz nasil yaptiniz guncelleme bitince bir uyari verdi mi

• daha önce once kol çevirme hareketi ile saat çoğu zaman açılmıyordu güncellemeden sonra sorun kalmadı. ayrıca bluetooth kopması sık oluyordu (telefon red mi note) güncellemeden sonra daha iyi gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: taner97

hocam ben saati guncelleyemedim yarim saat acik kaldi sonra uygulamayi kapatip actim ama guncellememis. Telefondan tekrar baglanip updateye girdim yine baya bir bekledim upgrade... Yaziyor sadece saat de calismiyor şu an. Siz nasil yaptiniz guncelleme bitince bir uyari verdi mi

Uygulama içindeki update bölümünde belirdi (1 şeklinde ) tıkladım.Yalnız saat ile bağlı olsun telefon.Hemen saatin yanındaki beyaz ışık yandı ilk indirdi,sonra yükledi 25-30 sn almıştır toplam.Bağlantıları tekrar kontrol edin,öyle bir deneyin hocam.İyi bayramlar

• quote:

Orijinalden alıntı: yufat

daha önce once kol çevirme hareketi ile saat çoğu zaman açılmıyordu güncellemeden sonra sorun kalmadı. ayrıca bluetooth kopması sık oluyordu (telefon red mi note) güncellemeden sonra daha iyi gibi.

Aynem 1 haftadıe bir bağlantı sorunu vardı,şimdi gitti bluetoothtu açınca bağlanıyor direk.Kopma hiç yaşamadı

• benim saat pert oldu sanirim arada isik yanip sonuyor isik yaninca bluetoothu calisiyor baglanmaya calisinca isik sonuyor ve bluetoothu da kapaniyor. Simdi iwown'a usb uzerinden nasil yuklenir diye mail attim bekliyorum hocam size de iyi bayramlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taner97 -- 24 Eylül 2015; 18:04:39 >
  • iOS 9 da bağlamayı başarabilen birileri var mı? Bende zeroner ile eşleşiyor fakat bildirim göstermiyor. Unpaired yapıp tekrar connet yapıncada defalarca ios eşleşme yapılsın mı diyor ama eşle de desen vazgeç te desen soruyu yineliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: desvelado

iOS 9 da bağlamayı başarabilen birileri var mı? Bende zeroner ile eşleşiyor fakat bildirim göstermiyor. Unpaired yapıp tekrar connet yapıncada defalarca ios eşleşme yapılsın mı diyor ama eşle de desen vazgeç te desen soruyu yineliyor.

ios9 desteklemiyor hocam.Birkaç arkadaş daha eşleştiremedi.Konu dışı alalı 1.5 ay oldu elimizi yıkarlen falan su gelir ama su geçirmez olduğu için çok düşünmedim.Bir haftadır arada şarjı artıyor arada azalıyor.Su mu geçirdi acaba ? Pert olmasın saat

Edit:yazım hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2jz1993 -- 28 Eylül 2015; 9:50:47 >

• arkadaşlar gearbest te fiyat 17.99 usd olmuş ihtiyacı olup almak isteyenler için;

http://www.gearbest.com/smart-watches/pp_180797.html
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.