Şimdi Ara

i5 4690k + asus z97 pro gamer 1000tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 i5 4690k + asus z97 pro gamer 1000tl
    uzun süredir 4.4 ghzde stabil kullandığım anakart ve işlemcim satılıktır. işlemcinin kutusu,faturası var. anakartın kutusu var faturası yok. işlemcinin garantisi yok anakart 02/18 e kadar garantilidir.penta bilgisayardan seri numarası ile sorguladım. stok soğutucu ile yollayacağım. fiyat 1000 tl
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Kocaeli Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• https://forum.donanimhaber.com/satilik-i7-4790k-msi-gaming-5-z97--128819311

4790k ve msi z97 gaming 5 anakart ı 1200 tl ye satıyorlar. Fiyatınıza muazzam bir revize şart hocam bilginiz olsun.

4690k 600tl z97 gaming 5 veya asus pro gamer tarzı anakartlarda 400 tl civarından satılıyor forumda.. Yani 1000 liraya düşerseniz kişilere hitap edersiniz. İyi günler iyi forumlar..
  • melihkamarat M kullanıcısına yanıt
    almaya niyetli olan insan pm atabilir fiyatı böyle parçalara pek denk gelemediğimden tahmini yazdım

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Tabiki de hocam. Zaten fiyatınıza kimse karışamaz kimse size gelipte niye bu fiyat diyemez. Dikkat ettiyseniz ben bilgilendirme amaçlı yazdım konuya. Hem forumdaki fiyatlar konusunda bilgilendirdim. Hemde fiyatınıza revize şart bilginiz olsun dedim. Yardımcı olmak maksatlı yanlış anlaşılmasın amacım konuyu baltalamak değil. İyi günler iyi forumlar dilerim..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.