Şimdi Ara

i30 ses sistemi önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aracım 2014 model i30. Kapılar 16cm. Elimde groundzero 20cm subbass, cadence 4ga kablo seti mevcut. Ekranlı multimedya taktirmayi düşünüyorum. Öncelikle midrange önceki aracimda kullandığım ve bana hitap etmediği için direk eliyorum. İstediğim kaliteli ses almak fakat çok büyük beklentim yok uçup kaçmasına da gerek yok. Bunun için amfi ve hoparlör tavsiyesi verebilecek arkadaşlara teşekkür ederim. Bütçe: 10-15k civarı sadece hoparlör ve amfi için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marquez2k -- 23 Şubat 2024; 17:36:20 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• marquez2k M kullanıcısına yanıt
    ön kapılara Audison 165p
    arka kapılara Audison apx 6.5
    amfi 2. el temiz 5 kanal olur. illa sıfır olacaksada bütçe kısıtlı olduğu için Reiss t5100
    ana ünitenin 3 çift rca çıkışlı olmasına dikkat edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecrasniann -- 24 Şubat 2024; 0:22:49 >
  • ecrasniann kullanıcısına yanıt
    Amfi de dikkat etmem gereken alt limit rms sınırı varmıdır yoksa herhangi bir 5 kanal amfi yeterli olur mu? Bir de 3 çift rca çıkışı olmazsa olmaz mı diyoruz?
    Öneri için çok teşekkür ederim ayrıca

• bişey değil. stereo kanalı 4ohm kanal başı 80w rms den aşağı olmamasına dikkat edin. çok ta giriş seviyesi marka önermem. o bütçe ile Qline, Reis, Forx, Massive gibi markaların ürünleri olur. temizse iş görür. 5 kanal amfi kullanacaksanız 3 çift rca daha iyi olur. ama bulamazsanızda minimum 2 çift rca olsun. stereo kanalları y kablo ile çiftlenebilir.

• ecrasniann kullanıcısına yanıt
    Hocam tekrar merhaba bütçeminde doğrultusunda son olarak önlere alpine spg 17cs arkalara da 17c2 almaya karar verdim.
    Bu ürünleri 5 kanal 4x70 veren bir amfi ile rahat besleyebilirmiyiz onu sormak istiyorum.
    Forx 4000.5 modeli ile mesela? Yada o segmentte onerebileceginiz bir amfi varmıdır?

• Bahsettiğiniz alpine komponent takımı 70 rms görünüyor , bahsettiğiniz amfi de aynı rms gücünde. Bence besleyecektir sıkıntı yaşamazsınız. 2 sene önce mobass 3000.5 kullandım ve fiyatına göre tatmin edici bir amfi. Zaten üst seviyelere çıkmak için bütçeyi bayağı aşmak gerekiyor maalesef.

• MonkeyDLuffy_ kullanıcısına yanıt
    Evet forx 5 kanal 3700tl fakat bunun bir tık üstüne çıkmak istendiğinde yani 5 kanal 4x80 veren bir amfi 6 7 bin liraya geliyor. O yüzden zaten komplar 70rms coaks lar 60 rms istiyor amfi de 4x70 veriyor. Sadece endişem yetmezmi acaba zorlar mı diye düşünmüştüm.

• marquez2k M kullanıcısına yanıt

Yeter hocam merak etmeyin , keyifli dinlemeler şimdiden

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.