Şimdi Ara

I Phone 4 Mıknatıslı Deri Kılıf Tel'e zarar verir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Aşağıdaki linkteki ürünü satın aldım. Yeni satın aldığım Iphone 4'ümde kullanmayı düşünüyorum. Deri kılıfın mıknatıslı olan yan kapağının telefonun ekranına filan bir zararı olur mu bu konuda sizlere danışmak istedim. Ayrıca içi süet olan deri kılıf sizce yeterli mi teli korumak için yoksa telefonun ön ve arka yüzeyine şeffaf koruma (shield) uygulamalı mıyım ne dersiniz.

Teşekkürler.

Satın aldığım ürün:

http://urun.gittigidiyor.com/iphone-4-Premium-Deri-Kilif-Yan-Kapakli_W0QQidZZ31676067#aciklama[simage][/simage]

• Benimde merak ettiğim ama cevap bulamadığım bi konu acaba mıknatısın oluşturduğu manyetik alan telefonun elektronik aksamına zarar veriyormu?
    (SGP nin sitesinde kapaklı kılıflarında özellikle mıknatıslı olmadığı belirtilmiş
  • bakalım konu hakkında teknik bilgisi ya da fikri olan arkadaşlar var mı? Onlardan gelecek cevap ve önerileri bekliyorum.

Konu ile ilgili apple'ın kendi sitesindeki tartışma (discussion board) bölümünde de konu açtım. Bakalım oradan bir bilgi gelirse burada paylaşırım.

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hmgurel -- 26 Ekim 2010; 16:50:39 >
  • 3gs in klavuzunda manyetik alanlardan koruyun yazıyordu diye hatırlıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.