Şimdi Ara

HYUNDAİNİN ZAMLI FİYATLARI BELLİ OLDU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
3.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    İ10 da 75 bin tl i3 yok mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni kasa elantra ile ayda 2-3 defa uzun yol yapiyoruz, benim gözümde 80 bin etmez. Çok keyifsiz bir araba. Bunun yaninda 2016 model 1.5 at dizel focus kullandim şaşirtici derecede motoru canli çok beğendim. Diğer hyundai modellerini bilmiyorum ama elantra yi ikinci elde ucuza bulsam bile almam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trojana -- 19 Ağustos 2018; 9:22:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dionysos_07

hatırlıyorumda 2012-13 yıllarında full i30 54 falandı, hatta memur indirimi ile 48 e alan vardı, hey gidi günler
    2012 mart'ta full paket 1.6 ix35 (tucson'un o zaman ki adı) 63.000 tl idi indirimle 58.000 tl'ye alabiliyordun. 0.89 faiz oranıyla kredi kullandırıyorlardı... o dönem i30 hb yeni çıkmıştı ve full paketi 54 bin'idi evet, sw olanı da 56 ya da 57 bin lira idi yanılmıyorsam... i20 troy 30 küsür bin'den başlıyordu...
  • 2015 yılında 55 bin lira idi otomatik dolu blue

• quote:

Orijinalden alıntı: ugur.k

İ10 da 75 bin tl i3 yok mu

bu gidişle yakında gelir i1 smart gibi olur boyutları, akülü araba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hahahaaaa.şunu anlamıyorsunuz,kur artışını hayatınıza geç akredite ediyorsunuz.eskiden 150.000 e ev alan hala aynı fiyata ev alacağını sanıyor çünkü maaşı halrn aynı.😂😂paramız para değil, fa kir leş tik...bu kadar basit,pahalı vs demesin araba ev alacak olan alsın.arabaların prim yaptığı 80 90 lı yıllara döndük.emin olun o beğenmediğiniz accent 2 3 seneye 200k olacak.maaşlar yerinde sayacak dolayısıyla daha da fakirleşeceğiz,alım gücümüz daha da düşecek. git gide alamaz hale geleceğiz ve polonya bulgaristan gibi ülkelerin 20 30 sene önceki haline döneceğiz.kimse yeni araba alamayacak eldekileri kullanacağız onlarda zamanla dökülüp gidecek.

• -Nefer- kullanıcısına yanıt
    dostum fiyatlar 2. ele daha yansımadı, kimse aracını satamıyor alacaksan acele et, üç beş aylık araçlar sıfırından 3/2 fiyatına bupunabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: jowood1

dostum fiyatlar 2. ele daha yansımadı, kimse aracını satamıyor alacaksan acele et, üç beş aylık araçlar sıfırından 3/2 fiyatına bupunabiliyor.
    Hocam, aracımı oyaktan almak niyetindeyim. Nice zamandır araç almak için para biriktiriyorum olmuşken sıfır olsun dedim ama bilemiyorum. Dediğiniz gibi 3-5 aylık araçlara bakmak daha mantıklı şuan da. Bugün iyice bir inceleyeyim. Dilediğim opsiyonda araç bulmakta zor. Çok önemli şeyler değil tabi ama onca para verince ıvırı zıvırı da olsun istiyor insan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nefer- -- 19 Ağustos 2018; 20:52:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nanoona

Dünyada batmayacak 3 otomobil şirketi var

Toyota

Honda

Hyundai/Kia

..... temelleri öyle atılmışki... aklın şaşar...

Alıntıları Göster
    orda değil, burdaki distribütörun batmasını istiyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Nefer- kullanıcısına yanıt
    ben megane 4 aldım 2. el (oyakmış) bir ay önce, şubat çıkışlıymış, 68 e aldım. şu an sıfırı 110 oldu. 2. el fiyatlarına bakıyorum aynı sayılır yükselmemiş, aynı stratejiyi uygula bence.

• trojana T kullanıcısına yanıt
    Bahsettigin motorun 300 nwtn torku var

Ford bu konuda çok iyi ama arabanın içi kutu gibi sıkıcı boğucu ve konfordan uzak

• jowood1 J kullanıcısına yanıt
    Hocam sizede hayırlı olsun inşallah, dediğiniz gibi bakacağım. Şu şartlarda zaten sıfır araca bu kadar para verirsem gözüme uyku girmez. Çok teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.