Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (859. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
29.266
Cevap
202
Favori
1.965.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 857858859860861
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar arkadaşlar iphone bağlantısı nasıl yapılıyor bilen var mı aux kablosu var servise telefon açtık getirin ben ayarlayayım diyor ben yapamaz mıyım?
  • sense donanım fiyatına sis farı dahil olsaymış keşke.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.kaya

quote:

Orijinalden alıntı: mrtgkce

Merhaba arkadaşlar,

Bugün makyajsız i20 1.4 CRDI 90hp MODE donanım için 35.100tl ye anlaştım bayi ile. Hayırlısı inşallah yarın alıyoruz. :)

Yarın beni de ekleyebilirsiniz.

Hayırlı olsun güle güle eskitin

Hayırlı olsun, Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rmzn3450

quote:

Merhaba arkadaşlar,

Bugün makyajsız i20 1.4 CRDI 90hp MODE donanım için 35.100tl ye anlaştım bayi ile. Hayırlısı inşallah yarın alıyoruz. :)

Merhaba ,

Yanlış anlamayında sizin bahsettiğiniz o model 30bin tl olması lazım.35 biraz fazla değilmi makyajsıza?

Nerede 30bin mesela? Link falan var mı ya da telefon?
  • Dizel mode otuz bine imkansız.
    arkadaş benzinliyle karıştırdı heralde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: techstat

Dizel mode otuz bine imkansız.

İnşallah öyle olmuştur. :) Çünkü bugün yüksek ihtimalle almış olacağız.

Valla bu fiyattan iyisini bulamadım ben. 3 aşağı, 5 yukarı önemli değil de 5000tl fark canımı yakar yani
  • Kardes cok ozur dilerim ya iyi fiyat almissin bayi arkadasima sordum.Ben karistirmisim kusura bakma.

• quote:

quote:

Valla bu fiyattan iyisini bulamadım ben. 3 aşağı, 5 yukarı önemli değil de 5000tl fark canımı yakar yani

Gayet güzel fiyat almışsınız. Oluru bu zaten 3000 den fazla indirim biraz zor. Donanım tercihiniz de iyi. bende de mode var gayet memnunum tercihimden. Fiyat farkını hak ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rmzn3450

Kardes cok ozur dilerim ya iyi fiyat almissin bayi arkadasima sordum.Ben karistirmisim kusura bakma.

Ne demek kardeş eyvallah. İçime daha da sindi şimdi. :D
  • quote:

quote:

quote:

Gayet güzel fiyat almışsınız. Oluru bu zaten 3000 den fazla indirim biraz zor. Donanım tercihiniz de iyi. bende de mode var gayet memnunum tercihimden. Fiyat farkını hak ediyor.

Teşekkür ederim. Aslında 1.4 CRDI 75BG TEAM olana 33.100tl dediler, niyetim başta onu almaktı ama sadece 2bintl farka 90BG - 6 ileri Şanzıman - Park Sensörü - Direksiyondan Kumanda - Renkli kapı kolları aynalar - Elektrikli katlanır ısıtmalı aynalar falan olunca MODE çok daha mantıklı geldi tabi.

• team de yol bilgisayarı da yok mesela. benim aklımı en çok bu çeldi bence çok önemli çünkü. arka kapılarda hoparlör, yükseklik ayarlı sürücü koltuğu, renklendirilmiş camlar falan da yok. bikaç ufak şey daha var. iç lambalardan biri eksik mesela

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techstat -- 23 Mayıs 2012; 11:55:07 >
  • quote:

team de yol bilgisayarı da yok mesela. benim aklımı en çok bu çeldi bence çok önemli çünkü. arka kapılarda hoparlör, yükseklik ayarlı sürücü koltuğu, renklendirilmiş camlar falan da yok. bikaç ufak şey daha var. iç lambalardan biri eksik mesela

Evet evet yol bilgisayırı da önemli etken. Arka kapılar ile beraber tweeterları da sayarsak toplam kaç hoparlor var, 8 mi?
  • quote:

quote:

team de yol bilgisayarı da yok mesela. benim aklımı en çok bu çeldi bence çok önemli çünkü. arka kapılarda hoparlör, yükseklik ayarlı sürücü koltuğu, renklendirilmiş camlar falan da yok. bikaç ufak şey daha var. iç lambalardan biri eksik mesela

Evet evet yol bilgisayırı da önemli etken. Arka kapılar ile beraber tweeterları da sayarsak toplam kaç hoparlor var, 8 mi?

4+2 diye biliyorum ben. arkada tweeter yok heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techstat -- 23 Mayıs 2012; 13:26:39 >
  • quote:

quote:

quote:

4+2 diye biliyorum ben. arkada twitter yok heralde

Hmm yani arka kapılarda olmasaydı sadece önde 2 ve 2 de tweeter mı olacaktı? Ben arka koltukların üzerinde kenarlarda da vardır diye tahmin etmiştim. Dikkat etmemişim. Peki TEAM donanımda arka koltuktakiler nasıl duyacak müziği :)

• arabaların baz modellerine boş donanım denmesi nafile değil :D
  • Bu kadarı da biraz fazla boş olmuş. :)
  • Ben az kalsın 39.000 TL'ye Fiesta alma gafletinde bulunuyordum. Tamam iyi hoş arabada, arkadaş o kadar para verecem arabada güvenlik paketini geçtim topu topu 2 hava yastığı olacak öyle mi? Neymiş efendim " Türkiye'de talep olmadığından dolayı güvenlik paketi satmıyorlarmış, sadece 2 adet satmışlar!!!!" Ya arkadaş o zaman sitene niye koyuyorsun, koyma. Hem talebi geçtim insan hayatı bu ya! Bari esp standart olsaydı. Avrupa, Amerika olunca hepsi standart konuluyo ama!!! ama Allah razı olsun yani ben Hyundai hiç düşünmüyordum, forumdan bir arkadaş yeni kasayı incele dedi. Ya baktım bizim boş donanım dedğimiz en alt model de bile tüm güvenlik paketleri, hatta bazı üst donanım araçlarda olmaya güvenlik önlemleri bile var. 2. kez düşünmedim bile alırken. İşte o japon profesör ( adını hatırlayamadım şimdi) boşuna dememiş " Türkiye Avrupa'nın Kölesi Olacağına, Asya'nın Kralı OLabilirdi" diye...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vagojeo -- 23 Mayıs 2012; 14:16:25 >

• quote:

Merhaba arkadaşlar,

hayırlı olsun sizi de ilk sayfaya ekledim aramıza hoş geldiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurlion

Selamlar arkadaşlar iphone bağlantısı nasıl yapılıyor bilen var mı aux kablosu var servise telefon açtık getirin ben ayarlayayım diyor ben yapamaz mıyım?

20 sayfa kadar geriye giderek sayfaları okursanız bu konuyu detaylı olarak anlattım.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

4+2 diye biliyorum ben. arkada twitter yok heralde

Hmm yani arka kapılarda olmasaydı sadece önde 2 ve 2 de tweeter mı olacaktı? Ben arka koltukların üzerinde kenarlarda da vardır diye tahmin etmiştim. Dikkat etmemişim. Peki TEAM donanımda arka koltuktakiler nasıl duyacak müziği :)

Team donanımı ön kapılarda 2 hoparlör + 2 tweeter toplam 4 hoparlör var, arka kapılarda sadece tesisatı çekili hoparlör yok. yeni i20 modelinde arka kapıları da full donanımda çift hoparlör yapmışlar. yani toplam 8 hoparlör var yeni i20 modelinde.

• 
Sayfa: önceki 857858859860861
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.