Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (857. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29.266
Cevap
202
Favori
1.965.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 855856857858859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • klima kontrol paneli resimlerde ki yeni i20 gibi değil. trip tuşu da sola getirilmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAMET/ -- 20 Mayıs 2012; 13:05:24 >
  • bende o fotograf nasil hareketli cikmis onu anlamadim..eve gelince farkettim..
    bugun bayilere giden olursa arkadaslardan daha net fotolar gorebiliriz..
    rengin ismini soyledi ama unuttum bende cok begenmistim.gece mavisimi neydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emasu83

bende o fotograf nasil hareketli cikmis onu anlamadim..eve gelince farkettim..

Evet gece mavisi sanırım. Bir türlü renk beğenemyirouz. Sanırım ilk olacaüından dolayı :)
  • Dün Bolvadindeki Q pet ten motorin aldım 3.74tl litresi 50tl alanada iç-dış yıkama bedavaydı

• Arkadaşlar merhabalar. Yeni çıkan kasa ile beraber makyajsız kasanın fiyatında bir değişme olur mu? Yukarıda arkadaş 30.950 tl olan modelini 27.500'e aldım demiş. İkinci el bir i20 alacağım. Araç 2010 1.2 team 45000'de değişensiz boyasız. 23.250 fiyat çekmişti bana galerici ama sanırım bu fiyata almak ahmaklık gibi. Ya da yanlış mı düşünüyorum. İkinci el piyasasında bu aracın ederi nedir acaba? Eğer bir regulasyona gidecekse fiyatlar bu ne zaman olur. Bu galerici bu fiyata bir aracı bana satabilir mi? Aklımdan 20000 tl geçiyor. Bu fiyata alabilir miyim sizce?
  • Arkadaşlar merhaba yeni i20 tune 1.4 benzinli almayı düşünüyorum.Yakıt açısından başımı çok ağrıtır mı?Dizel olanı ile arasında 6000-6500 arasında fiyat farkı var.Acil bilgi verirseniz çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: colt18

Arkadaşlar merhabalar. Yeni çıkan kasa ile beraber makyajsız kasanın fiyatında bir değişme olur mu? Yukarıda arkadaş 30.950 tl olan modelini 27.500'e aldım demiş. İkinci el bir i20 alacağım. Araç 2010 1.2 team 45000'de değişensiz boyasız. 23.250 fiyat çekmişti bana galerici ama sanırım bu fiyata almak ahmaklık gibi. Ya da yanlış mı düşünüyorum. İkinci el piyasasında bu aracın ederi nedir acaba? Eğer bir regulasyona gidecekse fiyatlar bu ne zaman olur. Bu galerici bu fiyata bir aracı bana satabilir mi? Aklımdan 20000 tl geçiyor. Bu fiyata alabilir miyim sizce?

Araba haşatsa alınır belki. O fiyata getz satıyolar çünkü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vagojeo

quote:

Orijinalden alıntı: emasu83

bende o fotograf nasil hareketli cikmis onu anlamadim..eve gelince farkettim..

Evet gece mavisi sanırım. Bir türlü renk beğenemyirouz. Sanırım ilk olacaüından dolayı :)

okyanus mavisi de olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emasu83 -- 21 Mayıs 2012; 12:19:24 >
  • Arkadaşlar km de benzinli araç kaç tl yakıyo 0.35 i geçer mi? Kullanan bir Allah'ın kulu yokmu ya benzinlisini :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rmzn3450

Arkadaşlar km de benzinli araç kaç tl yakıyo 0.35 i geçer mi? Kullanan bir Allah'ın kulu yokmu ya benzinlisini :))

1.2 kullanıyorum ben. 1.4 ten daha düşük yakıt tüketimi. ona rağmen 0.35 i geçiyo. gerçi yeni aldık arabayı onun da etkisi var elbet.
    dizelle benzinli arasında seçim yapacaksanız ikisinin de fabrika verilerini alın ona göre hesap yapın. benzinli sapıyosa dizel de sapıyo teknik verilerden çünkü.
  • Millet kafayı mı yemiş ? 20.000 TL ye i20 mi olur ? Ha kazalıysa olabilir ama 2.el fiyatlar 25-26 bin TL civarında benzinlilerde
  • fotograf on numara..i20 katolguna kapak olur derecede..

• quote:

Orijinalden alıntı: Rmzn3450

Arkadaşlar km de benzinli araç kaç tl yakıyo 0.35 i geçer mi? Kullanan bir Allah'ın kulu yokmu ya benzinlisini :))

1.4 otomatik kullaniyorim bir senedir..kullanim tarzin..yasadigin sehir. hava durumu.aldigin benzin istasyonu bile etkiler belki..ama ort. 35 krs civarinda bazen yukarisi bazen assagsi (uzun yol oduginda genelde) degsyo..

• otomatik dizel hiç mi yok acaba ?
    varsa baskı yapsakta gelse
    hemen satarım prime ı
  • arkadaşlar hepinize iyi akşamlar öncelikle..herkesin hesabı ayrı ona bişey demem.ama ikinci el alıp sıkıntı yaşamaktansa sıfır alıp 5 yıl garantili araca binmek benim için daha mantıklı..ha bu arada her ikinci el alan sıkıntı yaşarmı orasını bilemem ama en azından arabayı aldın diyelim sağına soluna baktır bakımını yaptır filan derken problemde varsa o arıza içinde uğraşayım derken nekadar cepten para çıkar belli olmaz bu birazda şans işi..belki hiç masrafsız binilecek bi araca denk gelinmiştir..karar tamamen kişinin kendine kalmıştır..cep,araç,mantık..

bu arada benzin sarfiyatı sormuş arkadaşlar..ben 1,2 mode kullanıyorum ilk aldığımdan itibaren 650 km yaptım ve ortalama araç bilgisayarına göre 6,5 sarfiyat var 100kmde..lpg ye göre daha fazla yol gidiyorum..problemsiz,depoyu 2inci defa doldurup daha sakin kullanımda veriler 5,4-5,5 /100 km diye çıktı.. km kaç kuruş yakar onuda siz çıkarın artık..ben memnunum 1,6 benzin ve lpg den sonra..

• Siyah bulabildik :) Hayırlısıyla haftaya geliyor arabamız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: vagojeo

Siyah bulabildik :) Hayırlısıyla haftaya geliyor arabamız :)

Hayırlı olsun siyah inciniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: necoocen

arkadaşlar hepinize iyi akşamlar öncelikle..herkesin hesabı ayrı ona bişey demem.ama ikinci el alıp sıkıntı yaşamaktansa sıfır alıp 5 yıl garantili araca binmek benim için daha mantıklı..ha bu arada her ikinci el alan sıkıntı yaşarmı orasını bilemem ama en azından arabayı aldın diyelim sağına soluna baktır bakımını yaptır filan derken problemde varsa o arıza içinde uğraşayım derken nekadar cepten para çıkar belli olmaz bu birazda şans işi..belki hiç masrafsız binilecek bi araca denk gelinmiştir..karar tamamen kişinin kendine kalmıştır..cep,araç,mantık..

bu arada benzin sarfiyatı sormuş arkadaşlar..ben 1,2 mode kullanıyorum ilk aldığımdan itibaren 650 km yaptım ve ortalama araç bilgisayarına göre 6,5 sarfiyat var 100kmde..lpg ye göre daha fazla yol gidiyorum..problemsiz,depoyu 2inci defa doldurup daha sakin kullanımda veriler 5,4-5,5 /100 km diye çıktı.. km kaç kuruş yakar onuda siz çıkarın artık..ben memnunum 1,6 benzin ve lpg den sonra..

Teşekkürler Samet Bey :)

necoocen kesinlikle katılıyorum. Aynı düşünceden dolayı gittim sıfır aldım arabayı. Etrafımda görüyorum ikinci el, km' si az alıyorlar bi uzun yola çıkıyorlar 1000 TL masraf...

• Otomatik i20 sahiplerine bir sorum olacakti. Araci yeni calistirdiginizda motor sogukken vitesi P den R ye aldiginizda vites biraz sarsintili geciyor ve sanzimandan hafif girc diye ses geliyormu ?

Ben kendi aracimi bugun park sahasinda denerken buna sahit oldum ancak araci henuz teslim almadim.

• 
Sayfa: önceki 855856857858859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.