Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (660. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
29.266
Cevap
202
Favori
1.965.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 658659660661662
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güya yıl başı indirimi için yine fiyatlara tüm markalar bindirdi. Milleti akılsız fikirsiz sanıyorlar herhalde. B sınıfı bir araç 40 bini geçiyor diğer sınıflara bakıyorum da şaka gibi 50bin 60bin fiyatlar
  • Bu saatten sonra 0 km araç alınmaz arkadaşlar...
    Hele ki B sınıfı araç hiiiçç alınmaz...
    Ya alacaksınız kiralık şirket aracı gibi en baz donanımlı olanını , siyah aynalarla , jant kapakları ile iç mekanda en ufak bir konfor donanımı olmadan dolaşacaksınız , ya da 40K ya yaklaşan fiyatları görüp , temiz ikinci el C veya D sınıfı araçlara yöneleceksiniz..

Ben otomobil tercihlerimi bu son zamlardan sonra kesinlikle değiştirdim... Yok arkadaş B sınıfı arabaya 35-40 K fiyatları vermek bence anlamsız..
  • GÜNAYDIN HERKESE.. ARKADAŞLAR İKİ KONUDA YARDIMA İHTİYACIM VAR YARDIMCI OLABİLİRSENİZ SEVİNİRİM
    1-ARACIMIN GÖĞSÜNDE YOLCU AİRBAG'IN ÜST KISMINDA YEĞENİN MARİFETİYLE ÇİZİKLER OLUŞTU BUNUN İÇİN BİŞEY YAPILABİLİRMİ?
    2-YOL BİLGİSAYARINDA DEPODAKİ YAKITLA KAÇ KM.GİDİLECEĞİNİ GÖSTEREN KISIM --- ŞEKLİNDE ÇIKIYOR.YANİ GÖSTERMİYOR BUNU AKŞAMDAN BERİ YAPIYOR SORUN ÇIKARIRMI ? YADA Bİ AYARI VARMI
  • quote:

Orijinalden alıntı: seferozsoy

GÜNAYDIN HERKESE.. ARKADAŞLAR İKİ KONUDA YARDIMA İHTİYACIM VAR YARDIMCI OLABİLİRSENİZ SEVİNİRİM
    1-ARACIMIN GÖĞSÜNDE YOLCU AİRBAG'IN ÜST KISMINDA YEĞENİN MARİFETİYLE ÇİZİKLER OLUŞTU BUNUN İÇİN BİŞEY YAPILABİLİRMİ?
    2-YOL BİLGİSAYARINDA DEPODAKİ YAKITLA KAÇ KM.GİDİLECEĞİNİ GÖSTEREN KISIM --- ŞEKLİNDE ÇIKIYOR.YANİ GÖSTERMİYOR BUNU AKŞAMDAN BERİ YAPIYOR SORUN ÇIKARIRMI ? YADA Bİ AYARI VARMI

2. sorunun cevabı: biran önce yakıt al demek istiyor
  • arkadaşlar, normal kullanımda gösterge panelindeki O/D (over drive) işareti yanmalı mı.gösterge ışığı yandığında O/D off diye yanıyor.
  • quote:

GÜNAYDIN HERKESE.. ARKADAŞLAR İKİ KONUDA YARDIMA İHTİYACIM VAR YARDIMCI OLABİLİRSENİZ SEVİNİRİM

sonax plastik çizik giderici olması lazım deneyin belki işe yarar
  • quote:

Orijinalden alıntı: dendesox

quote:

İYİDE ABİ DEPODA BENZİN DE VAR (YANİ AZDA OLSA) HEMDE 15 DAMLA BENZİNLİKLER ARTIK DAMLALIKLA VEREBİLECEKLERMİŞ ÖYLE DUYDUM. ŞAKA BİYANA DA BENZİN LAMBASI YANMIYORDU AMA YİNE ALACAZ ZATEN UMARIM GEÇER TEŞEKKÜR EDERİM

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dendesox

quote:

İYİDE ABİ DEPODA BENZİN DE VAR (YANİ AZDA OLSA) HEMDE 15 DAMLA BENZİNLİKLER ARTIK DAMLALIKLA VEREBİLECEKLERMİŞ ÖYLE DUYDUM. ŞAKA BİYANA DA BENZİN LAMBASI YANMIYORDU AMA YİNE ALACAZ ZATEN UMARIM GEÇER TEŞEKKÜR EDERİM

Bundan yıllaar önce aracımı benzinle kullanırken yol bilgisayarında gidielcek mesafe 70-80 km kala o ... benzin al işareti geliyor, ondan sonra 15-20 km daha gidince yakıt uyarı lambası yanıyordu.
    yani eş zamanlı değiller.

• quote:

Orijinalden alıntı: mesut616

quote:

Orijinalden alıntı: legendboxer

Beyler 1.2 benzinli ile 1.4 crdi 75 hp kalkışta kim önde olur sizce.
    Haftasonu ışıklarda biriyle denk geldimde 50 km ye kadar yavaş kalktık sonra ikimizde gaza geldik sanırım birden yüklendik. Ben 1.2 aracımda öne geçtim.

bu soruyu bana sorulmuş sayıyorum

Sonuç olarak?

• Yeni i30

• 55 Bin den Başlar , 63 e kadar yolu var....
  • yeni i30 çok güzelmiş, ne zaman geliyor?
  • sonunda kavuştum i20'me :D araçttan memnun kaldımö diyebilirim :) ama yokustta kalkamadım adam akıllı. oda baya bi yokusttu ama sanki 90 derece gibi :D baya bi bagırttım arabayı orda :S. su an 50 km yaptım yol bilgisayarı 6.6 gösteriyor yakıt tüketimimi. umarım 6 nın altına çekerim :) ozaman istediğim seviyelerdde olur... aracın performansı beklediğim gibi cıktı beni üzmedi, her ne kadar diğer aracımız olan honda civic gibi performanslı olmasada tatmin edici ozellikle 1.25 motor göze alınınca.

arac 1.25 mode ve donanım olarak cidden sasırttıcı, premimum civictte olmayan özellikler var, otomatik katlanan yan aynalar, sogutmalı torpido gözü ve benim için önemli olan ipod baglantısı kablosunu bile veriolar :) gercektten taktir ettim. ancak cruse kontrol yok sanırım vardı diye hatırlıyorum???? bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

bunun dısındda aracı kullanirken yapmamam gereken seyler varmıdır bilgilendirirseniz sevinirim...

• quote:

Orijinalden alıntı: bugrahan18

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: legendboxer

Beyler 1.2 benzinli ile 1.4 crdi 75 hp kalkışta kim önde olur sizce.
    Haftasonu ışıklarda biriyle denk geldimde 50 km ye kadar yavaş kalktık sonra ikimizde gaza geldik sanırım birden yüklendik. Ben 1.2 aracımda öne geçtim.

bu soruyu bana sorulmuş sayıyorum

Sonuç olarak?

tabi ki benzinli arac geçer hocam. 75 hp dizel 16 saniyede 0-100 e cıkarken benzinli 78 hp motor 12.9 saniyede hızlanıo...

• quote:

Orijinalden alıntı: VoLKaN067

quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

Artık 0 araç almak hayel ötesi

Aynen öyle Serkan, en iyisi ikinci el

Aynen abi hatta 3.el bile olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugrahan18

quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

Artık 0 araç almak hayel ötesi

2009 yılındaki ÖTV indirimi olmasaydı alamayacaktık, bu zamlardan sonra iyice zorlaştırdı.

Evet Bugrahan ötv indirimi iyi denk geldi
    Biz aracı satarsak ne olursa olsun pek zarar etmiş olmayacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sfzb67 -- 7 Eylül 2011; 21:23:44 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: besttrr

sonunda kavuştum i20'me :D araçttan memnun kaldımö diyebilirim :) ama yokustta kalkamadım adam akıllı. oda baya bi yokusttu ama sanki 90 derece gibi :D baya bi bagırttım arabayı orda :S. su an 50 km yaptım yol bilgisayarı 6.6 gösteriyor yakıt tüketimimi. umarım 6 nın altına çekerim :) ozaman istediğim seviyelerdde olur... aracın performansı beklediğim gibi cıktı beni üzmedi, her ne kadar diğer aracımız olan honda civic gibi performanslı olmasada tatmin edici ozellikle 1.25 motor göze alınınca.

arac 1.25 mode ve donanım olarak cidden sasırttıcı, premimum civictte olmayan özellikler var, otomatik katlanan yan aynalar, sogutmalı torpido gözü ve benim için önemli olan ipod baglantısı kablosunu bile veriolar :) gercektten taktir ettim. ancak cruse kontrol yok sanırım vardı diye hatırlıyorum???? bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

bunun dısındda aracı kullanirken yapmamam gereken seyler varmıdır bilgilendirirseniz sevinirim...

Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin.hayırlı uğurlu olsun.

ne kadara aldnız merak ettim.

27.250 tl ??? nasıl sizce :D zamddan once almıstık biz ama listte fiyatı 28.600 dü ozmn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi besttrr -- 7 Eylül 2011; 22:28:11 >

• arkadşlar oto vitesin altındaki o/d düğmesi tam olarak ne işe yarıyor ve ne zamanlar hangi anlarda kullanmalıyım bu tuşu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emasu83

arkadşlar oto vitesin altındaki o/d düğmesi tam olarak ne işe yarıyor ve ne zamanlar hangi anlarda kullanmalıyım bu tuşu.

bu düğme aracın 3. viteste kalmasını, 4. vitese geçmesini önlüyor, böylelikle rampa çıkarken düşük devirde kullanımı önlemiş oluyor, aynı şekilde rampa inişlerinde motor freninden faydalanmak içinde kullanabilirsiniz
  • Bugün sabah işe gidecektim aracın başına gittim bi baktım sol arka lastik canta kadar oturmuş lastik patlamış yavaş yavaş yaklaşık 1km ilerdeki lastikçiye gittim,lastikten çivi çıktı iki yıldır ilk defa lastiğim patladı diyebilirim
  • 
Sayfa: önceki 658659660661662
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.