Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (1144. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
29.266
Cevap
202
Favori
1.965.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11421143114411451146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sami2221

hayırlı olsun, mtv ve sigorta dahil mi bu fiyata?

Peder bey ilgilenmişti o işlerle ama yanlış hatırlamıyorsam dahil değildi.Evet evet değildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dervishx

Ben de mazot ışığı yanınca 100 TL'lik mazot doldurdum 20 gün önce bugün tam 300 Km oldu (hepsi şehir içi) ışık tekrar yandı. Bu değerler normal mi? Yoksa fazla mı yakıyor ?

100 tl , mazotla agrasif kullansam bile sehir ici 450 km yol yapiyorum.Yer Bursa.Sabah ve aksam trafigi yer yer tikali.En iyi uzun yol ise 515 km oldu.Sabit 90 km ile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1EE7697A5 -- 20 Kasım 2020; 16:50:11 >
  • Hocam heyecan yapma. Motor suyu vardır ve eksilmez. Birinci yıl bakımında bakarlar. Bu arabalar şahinlere, broadwaylere benzemez. Dakka başı motor suyuna, fren yapına bakmana gerek yok. Bin keyfine bak...
  • EMOZEY E kullanıcısına yanıt
    Şehir içi agresif kullanımla 100 liralık mazotla 450km gittiysen bizim arabalarda sorun var demektir. Ben agresif kullanımla 260 km gittiğimi biliyorum ş.içinde. uzun yolda sıkıntı yok ama 500km rahat deviriyor 100 lira ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ümit Güzel

quote:

Orijinalden alıntı: sami2221

hayırlı olsun, mtv ve sigorta dahil mi bu fiyata?

Peder bey ilgilenmişti o işlerle ama yanlış hatırlamıyorsam dahil değildi.Evet evet değildi.

Hocam şimdi sordum dahilmis

• Arkadaşlar aracın hoperlörü şarkılarda cızırtı yapıyor.Acaba tek bende olan bir sorunmu yoksa herkestemi mevcut ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurmulazimoglu

Hocam heyecan yapma. Motor suyu vardır ve eksilmez. Birinci yıl bakımında bakarlar. Bu arabalar şahinlere, broadwaylere benzemez. Dakka başı motor suyuna, fren yapına bakmana gerek yok. Bin keyfine bak...
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1EE7697A5 -- 20 Kasım 2020; 16:50:2 >
  • Yağa da bi şey olmaz. Ona da stres yapma. Bakımda bakarlar yağına. İlla stresleneceksen sen bir tek yakıta kafa yor kardeşim.
  • arkadaşlar bende i20 sense otm. var.ne hikmetse kendi telefonumu bluetootla tanıtıyorum.ama samsung s3 ne yaptıysam tanıtamadım.bilgisi olan var mı?
  • Merhabalar
    2010 Model 1.2 Team benzinli model aracımı geçen hafta alarak yıllardır kaçtığım hyundai alemine dahil oldum :)
    Araç keyifli sayılabilecek bir araç şimdilik seçimimden memnunum...

Konu içinde arama yaptım ama bulamadım merak ettiğim bir şey var Bu araca ELEKTRİKLİ AYARLANABİLİR YAN AYNA takılabilir mi. deneyen oldu mu ( tabii ki istenirse takılır ama merak ettiğim sonuç tatmin edici olur mu)

bir de karter koruma sacı konusunda kafa karışıklığı yaşıyorum. Sonradan yaptırıp kullanan arkadaşlar tavsiye eder mi? ses yaptığını söyledi servislerden biri bir başkası da yok öyle bir şey diyor. bilirsiniz servisçilerin aklına uyup işe girişmek pek mantıklı değil.
    o yüzden sizden bu iki konuda bilgilerinizi rica ediyorum...
  • ozgurmulazimoglu O kullanıcısına yanıt
    +1, yakıt :(
  • heredot_abi_ H kullanıcısına yanıt
    bu kadar karamsar olmayın biraz düşük hızda yuksek vites ve asırı gaza basmalardan kacının 30 krş hiç hayal degil ...
  • Araba 1.2 olmasından dolayı ivmelenmesi çok düşük seviyelerde.Eğer ki bu şekilde sürerim derseniz 5-6 arası bir ortalama tutturursunuz şehir içi.Ancak ben buna hiç gelemiyorum 1 2 ve 3. vitesleri gazı kökleyerek geçiyorum çoğu zaman ve nispeten istediğim şekilde hızlanıyor araba.Bu şekilde oluncada 7.2den aşağı inmiyor şehir içi .Hatta bazen 7.5'a kadar çıkıyor.Tamamen kullanıma bağlı anlayacağınız
  • horsanali kullanıcısına yanıt
    araba zaten alçak bir de karter koruma taktırırsan her kasiste cart sesini duymaya hazır ol...
  • i20 sahibiyim ve forumu görmek bugune denk geldi fotoraf yüklemeyi bulamadım nasıl oluyo acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: qazçşp

i20 sahibiyim ve forumu görmek bugune denk geldi fotoraf yüklemeyi bulamadım nasıl oluyo acaba

Yorum yazarken altta Resim Eklemek İçin Tıklayın yazan yere tıklayın ve eklemek istediğiniz resmi seçin.

• arkadaşlar aranıza yeni katıldım...
    2012 i20 troy sahibiyim...
    eski aracım 2004 getz di...
    dış sesi çok fazla alıyor gibi geldi bana... sizde durum nedir???
  • quote:

Orijinalden alıntı: horsanali

Merhabalar
    2010 Model 1.2 Team benzinli model aracımı geçen hafta alarak yıllardır kaçtığım hyundai alemine dahil oldum :)
    Araç keyifli sayılabilecek bir araç şimdilik seçimimden memnunum...

Konu içinde arama yaptım ama bulamadım merak ettiğim bir şey var Bu araca ELEKTRİKLİ AYARLANABİLİR YAN AYNA takılabilir mi. deneyen oldu mu ( tabii ki istenirse takılır ama merak ettiğim sonuç tatmin edici olur mu)

bir de karter koruma sacı konusunda kafa karışıklığı yaşıyorum. Sonradan yaptırıp kullanan arkadaşlar tavsiye eder mi? ses yaptığını söyledi servislerden biri bir başkası da yok öyle bir şey diyor. bilirsiniz servisçilerin aklına uyup işe girişmek pek mantıklı değil.
    o yüzden sizden bu iki konuda bilgilerinizi rica ediyorum...

Öncelikle hayırlı olsun..Karter korumayı ben yaklaşık 1.5 yıldır kullaıyorum ve hiç bir sıkıntı yaşamadım..ses gelme veya yere yakınlık gibi bir problemle asla karşlaşmadım..Karter korumanın zararı yok, faydası var..Herşeyden önce aracın motorun alt kısmını güvence altına alıyorsunuz daha ne olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: H1903

arkadaşlar aranıza yeni katıldım...
    2012 i20 troy sahibiyim...
    eski aracım 2004 getz di...
    dış sesi çok fazla alıyor gibi geldi bana... sizde durum nedir???

Bende yeni i20 jump var...dış sesle ilgili, yani rüzgar vb herhangi bir ses sorunu yaşamadım...kapı ayarlarını ve kapılardaki fitilleri kontrol ettirmenizde fayda var.
  • 
Sayfa: önceki 11421143114411451146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.