Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (345. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
29.266
Cevap
202
Favori
1.965.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 343344345346347
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

28.000 TL ye Dizel Esp style bir araç için galeriyle anlaştık.

Ertesi gün kapora yatırmak için aradım ve Bandrolunde bana ait olduğunu söyledi galerici.
    içime sinmedi ve vazgeçtim. sonuçta onların ödemesi gerekir .

haa 28 milyarı veren bir bandrolu ödeyemez mi?
    öder ama dediğim gibi içime sinmedi.

sanki kazık yemiş gibi olacaktım ve sinek küçük ama miğde bulandırır derler.
    benimkisi de o hesap.

anlıyacağınız bu da gol olmadı arkadaşlarrr

• quote:

Orijinalden alıntı: Transporter67

Arkadaşlar,

28.000 TL ye Dizel Esp style bir araç için galeriyle anlaştık.

Ertesi gün kapora yatırmak için aradım ve Bandrolunde bana ait olduğunu söyledi galerici.
    içime sinmedi ve vazgeçtim. sonuçta onların ödemesi gerekir .

haa 28 milyarı veren bir bandrolu ödeyemez mi?
    öder ama dediğim gibi içime sinmedi.

sanki kazık yemiş gibi olacaktım ve sinek küçük ama miğde bulandırır derler.
    benimkisi de o hesap.

anlıyacağınız bu da gol olmadı arkadaşlarrr

bahsettiğiniz araç ikinci el değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: legendboxer

www.i20turkiye.com a beyler

evet sitenin açılması iyi oldu, ama bu tarz tek taraflı çağrı güzel olmuyor. beyler i20türkiye.com'a da bekleriz tarzı bir yazı daha doğru olur heralde. yoksa çıktığımız kabuğu beğenmemek güzel olmaz yanlış mıyım? oraya da yazacaz buraya da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koray987 -- 15 Ocak 2010; 16:29:48 >
  • evet ikinci el.
    hatta sonradan bandrolu yarı yarıya ödemeyide kabul ettik.
    çok yardımcı oldular sağolsunlar.
    fakat içime sinmedi işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: Transporter67

evet ikinci el.
    hatta sonradan bandrolu yarı yarıya ödemeyide kabul ettik.
    çok yardımcı oldular sağolsunlar.
    fakat içime sinmedi işte

kısmet bu işler. bide dediğiniz gibi insanın içine sinecek. 1-2 milyar değilki beğenmezsen değiştiresin.
  • Koray abi bahsettiğin şekilde yazayım

i20ciler 'www.i20turkiye.com ' burayada bekleriz,buyurun gelinn
  • evet kuşbakışı i20

HYUNDAİ i20  ANA KONU

HYUNDAİ i20  ANA KONU
  • şu resimlere bi kere daha bakıyorum. bu jantlar nasıl bazılarımız tarafından beğenilmiyor, anlamıyorum. ya ben jantlardan hiç anlamıyorum, yada kor metal dedik diye ön yargılı yaklaşılıyor. yoksa benim gördüğüm bu jantlarla aracım son derece sportif bir havaya bürünmüş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak0708

Koray abi bahsettiğin şekilde yazayım

i20ciler 'www.i20turkiye.com ' burayada bekleriz,buyurun gelinn

• quote:

Orijinalden alıntı: mesut616

bunlar nasıl koray:) jant budur abicim

HYUNDAİ i20  ANA KONU

evet abi bunlar güzel, ama ben fiyat/performans orantısı yaptım. yani verdiğim paraya bakınca çokta kötü jant almadım. bi ara bana burada bu jantları hiç takma plastikleri tak daha iyi filan dendiydi, o bakımdan yazdım.

bu resimdeki jantlar tahmini 1000tl eder heralde. ben 400 tl'ye aldım jantları.

• quote:

Orijinalden alıntı: Koray987

quote:

Orijinalden alıntı: mesut616

bunlar nasıl koray:) jant budur abicim

HYUNDAİ i20  ANA KONU

evet abi bunlar güzel, ama ben fiyat/performans orantısı yaptım. yani verdiğim paraya bakınca çokta kötü jant almadım. bi ara bana burada bu jantları hiç takma plastikleri tak daha iyi filan dendiydi, o bakımdan yazdım.

bu resimdeki jantlar tahmini 1000tl eder heralde. ben 400 tl'ye aldım jantları.

yakındaben size göstereceğim jantları

• sonunda arabamız geldi

resimlr biraz kalitesiz

HYUNDAİ i20  ANA KONU

HYUNDAİ i20  ANA KONU

HYUNDAİ i20  ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krkmz1666 -- 15 Ocak 2010; 23:12:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: HePsİ1LeŞmE

sonunda arabamız geldi

resimlr biraz kalitesiz

HYUNDAİ i20  ANA KONU

sonunda kavuştun. ilk izlenimlerini bekliyorum
  • Hayırlı olsun,kazasız belasız sürüşler
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

bugun araba 94 km oldu peder depoyu fullemiş yakıt 6.5 dan aşağı daha düşmedi göstergesi zamanla alışacak dizel arabaya daha yeni biniyorum aslında beni en çok etkileyen bayır çıkarken banamısın demiyor atıyor kendini yanlız frene kafam takıldı tutmuyor gibi bugun deneyim dedim ani frenden kaçıındım aslında test aracındki fren daha iyiidi sanki yada bana öyle geldi ilerleyen zamanlar göreceğiz
    araba 3bin devirden sonra bağırmaya başlıyor vites değişimi kaçbinde yapmak gerekir sabit kaç devirde sürmeliyim
    motor için biraz bilgi verirsen iyi olur
  • arabayı alırken babama sölemişler set varmış 12 parça 1.500 tl miş
    paça seti arka rüzgarlık kollar perde falan tek tek satılmıyormu bunlar sadece çamurluk paça seti çok çamur atıyor da
  • quote:

quote:

bugun araba 94 km oldu peder depoyu fullemiş yakıt 6.5 dan aşağı daha düşmedi göstergesi zamanla alışacak dizel arabaya daha yeni biniyorum aslında beni en çok etkileyen bayır çıkarken banamısın demiyor atıyor kendini yanlız frene kafam takıldı tutmuyor gibi bugun deneyim dedim ani frenden kaçıındım aslında test aracındki fren daha iyiidi sanki yada bana öyle geldi ilerleyen zamanlar göreceğiz
    araba 3bin devirden sonra bağırmaya başlıyor vites değişimi kaçbinde yapmak gerekir sabit kaç devirde sürmeliyim
    motor için biraz bilgi verirsen iyi olur

yol şartına göre vites değişim devriniz farklı olacaktır ama normal yol şartında 2500 3000 arasında vites değişip aracı 1800 2200 arasında normal seyir etmeniz motor açısından en iyi devir aralığı olacaktır. araca alışında freni debriyajı hepsine alışırsınız.

• quote:

arabayı alırken babama sölemişler set varmış 12 parça 1.500 tl miş
    paça seti arka rüzgarlık kollar perde falan tek tek satılmıyormu bunlar sadece çamurluk paça seti çok çamur atıyor da

paçalık 30 40 tl kadar birşey. bende servis zamanı gelince düşünüyorum.
  • quote:

yol şartına göre vites değişim devriniz farklı olacaktır ama normal yol şartında 2500 3000 arasında vites değişip aracı 1800 2200 arasında normal seyir etmeniz motor açısından en iyi devir aralığı olacaktır. araca alışında freni debriyajı hepsine alışırsınız.

iyi ozzamn frene kafam takıldı 1 ara deneyeceğim bakalım frene nasıl virajlara sert girdim biraz banamısın demedi
  • quote:

sonunda arabamız geldi

resimlr biraz kalitesiz

HYUNDAİ i20  ANA KONU

HYUNDAİ i20  ANA KONU

HYUNDAİ i20  ANA KONU

hayırlı olsun sizde opak kırmızı almışsınız hele şükür aynı renk alan oldu

• 
Sayfa: önceki 343344345346347
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.