Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (1378. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
29.266
Cevap
202
Favori
1.965.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13761377137813791380
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet dün youtube de videolarını izledim gideri var gerçekten.benimde kafama yattı.zaten yüksek bi araç alırsam 4x4 almadıktan sonra bi anlamı yok diye düşünüyorum.kafamda fiat 500x cross plus var.1.4t 170 hp. 0–100 8.5 sn.en önemlisi de motor lpg ye uyumlu.bizim motor gibi mpi motor.birde 9 ileri tam otomatik vitese sahip.bu özelliklerden dolayı 500x biraz daha ağır basıyor😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.4 sense 2014 otomatık vites aracıma atiker gold tup taktırdım subablara zarar verir mi i20 de gazlı kullanıp sıkıntı yasayan oldumu acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hhd82 -- 15 Mayıs 2018; 7:19:2 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hhd82

1.4 sense 2014 otomatık vites aracıma atiker gold tup taktırdım subablara zarar verir mi i20 de gazlı kullanıp sıkıntı yasayan oldumu acaba
    Atiker Gold iyidir eğer takan usta da iyi ise uzun yıllar sorunsuz binersiniz subaplara zarar verme ihtimali tabiki var çelik subap olmadığından dolayı aracı zorlarsaniz sürekli devirli kullanırsanız evet bir müddet sonra size sorun çıkaracaktır ancak sakin kullanımda uzun süre binersiniz bu arada subap maliyeti 1300 TL çelik subap ile değiştirme şansınız var en kotu ihtimal arıza verirse bu şekilde telafi edilebilir ama size tavsiyem devirli kullanıp motoru zorlamayin

• quote:

Orijinalden alıntı: Kadirdalgic

Atiker Gold iyidir eğer takan usta da iyi ise uzun yıllar sorunsuz binersiniz subaplara zarar verme ihtimali tabiki var çelik subap olmadığından dolayı aracı zorlarsaniz sürekli devirli kullanırsanız evet bir müddet sonra size sorun çıkaracaktır ancak sakin kullanımda uzun süre binersiniz bu arada subap maliyeti 1300 TL çelik subap ile değiştirme şansınız var en kotu ihtimal arıza verirse bu şekilde telafi edilebilir ama size tavsiyem devirli kullanıp motoru zorlamayin

Alıntıları Göster
    cok tesekurler hocam

• Ön cam için servis 1200tl fiyat verdi bende sanayide taktırıcam 400tl halledeceğiz inşallah...
  • 2013 sense 1.4 otomatik LPG'li araç aldım 38 bin km de. Kullanım rahat.
    #Teyp açınca hafif bir cızırtı oluyor.
    1-Düşük ses seviyesinde belli oluyor. Harita sd kartı yok. Nasıl temin ederiz.
    2- Geri görüş kamera taktıran var mı, uyumlu mudur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bortecinenumu -- 19 Mayıs 2018; 16:17:21 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bortecinenumu kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam geri gorus kamerası uyumlu

Navigasyon icin igo wince olan bulursanız herhangi bir hafıza kartına atarak calıstır abilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ahmet Ongan A kullanıcısına yanıt
    Dizel partikül filtresi sebebiyle yağa mazot karışıyormuş. Aynı sorunu 2016 mondeo da yaşadım. Ford otosan bu ayıpla yaşasın, kabul etmediler. Yağı garantiden değiştirdiler. Ama araç değişimi talep ettim. Üste 36 bin TL para istediler. Ben çok sevdiğim mondeo yu sattım. 5 kez servise girmek zorunda kaldım. Araba ya şehir içi binemeyceksem o kadar paraya yazık. Sorun bence fanın devreye girmeyip motorun yeterince ısınmaması. Dpf ise temizlenmemesi. Teknisyenlerle teste çıktık, partikül seviyesi doluluk %100 idi. Ama yol sonunda seviye %21 altına düşmedi. Bence sizde gözünüzle görün.

• Hız göstergesi çalışmama sorunu yaşayan var mı?
    Varsa çözümü nedir arızası ne olabilir?
  • Mrb, Bende artık dün itibariyle i20 crdi sahibiyim benide ekler misiniz?
  • bahrilli B kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun Allah kaza belâ göstermesin.

Eklenecek birşey yok hocam.her türlü bilgi paylaşımı yapabilir,soru sorabilirsiniz.aramıza hoş geldiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: M.ERTEN

Hayırlı olsun Allah kaza belâ göstermesin.

Eklenecek birşey yok hocam.her türlü bilgi paylaşımı yapabilir,soru sorabilirsiniz.aramıza hoş geldiniz.
    hocam ne oldu araba satıldı mi

• Kadirdalgic kullanıcısına yanıt
    67.250 verdiler en son.bende 68 den aşağı düşmem dedim kaldı öyle.satılırsa satılır satılmazsa kurbandan sonra tekrar deneriz şansımızı.

Zaten sıfır araçlara kur farkı gelsin 2. El fiyatları da yükselir.kurbandan sonra 70 e gider diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: M.ERTEN

67.250 verdiler en son.bende 68 den aşağı düşmem dedim kaldı öyle.satılırsa satılır satılmazsa kurbandan sonra tekrar deneriz şansımızı.

Zaten sıfır araçlara kur farkı gelsin 2. El fiyatları da yükselir.kurbandan sonra 70 e gider diye düşünüyorum.
    anladım hayırlısı olsun bakalım

Teşekkür ederim

• Arkadaşlar merhaba, Atiker Grand ile ilgili yorumunuz nedir acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: cedrus32

Arkadaşlar merhaba, Atiker Grand ile ilgili yorumunuz nedir acaba?
    Atiker grand Gold dun gelişmiş versiyonudur.Gold gibi oda sorunsuz bir sistemdir.Bir önceki aracimda Gold vardı yeni aldığım araca da 10.000 km de iken grand taktirdim.Nedir öğrenmek istediğiniz sorun aciklayim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kadirdalgic -- 25 Mayıs 2018; 4:2:21 >
  • Hayirli geceler. 2012 model i20 1.4 cvvt sense 53bin km de (duz vites) buldum. (Gumus gri) 43bin tl son fiyat diyor. Bu arabayi alip 2.5-3 bin tl lik lpg taktirmayi dusunuyorum. Araba hakkinda bilgisi olanlardan yorum alabilirmiyim. Aracin sag arka kapi deismis sag arka camurluktada bi islem var boya muhtemelen yarin ekspere sokucAm. Goruntude bir sorun yok aracin kaportasinda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi holyturk06 -- 25 Mayıs 2018; 23:24:21 >
    Nasipse bu hafta gaz taktıracağım. Çevremde herkes Brc öneriyor. Öneriyor ama Grand ile arasında neredeyse 2 katı fark var. O nedenle Grand’a yönelmiş durumdayım. Yalnız Grand için kimileri arıza lambası yakması, subap erimesi ve rölantide titreme yapması gibi sorunlardan bahsetti. Bından dolayı da endişeliyim açıkçası.

• quote:

Orijinalden alıntı: holyturk06

Hayirli geceler. 2012 model i20 1.4 cvvt sense 53bin km de (duz vites) buldum. (Gumus gri) 43bin tl son fiyat diyor. Bu arabayi alip 2.5-3 bin tl lik lpg taktirmayi dusunuyorum. Araba hakkinda bilgisi olanlardan yorum alabilirmiyim. Aracin sag arka kapi deismis sag arka camurluktada bi islem var boya muhtemelen yarin ekspere sokucAm. Goruntude bir sorun yok aracin kaportasinda.
    1.4 benzinli ve manuel i20 yok yalnız

• 
Sayfa: önceki 13761377137813791380
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.