Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (1271. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
29.266
Cevap
202
Favori
1.965.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12691270127112721273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ugur.k

1.2 modeli tavsiye eder misiniz arkadaşlar ? 52 bin lira fiyat teklifi almıştım elite(sanırım) cam tavan navigasyon gerigörüş kamerafilan herşey vardı.

1.2 motordan korkuyorum bitek.

2012 yılından bu yana i20 Sense 1.2 modelini kullanıyorum normal 1400 cc otomobil gibi hatta dahada iyi performansında hiç bir kayıp yok ideal. hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cello1234
    Konya irent plaza i20 nin bakımı geliyor götürcem bakalım ne fiyat çıkartacaklar

2012 i20 Sense Model için 3.yıllık periyodik bakım için Bursa'da 600 TL İstediler, Buna 4 adet Buji değişecek dediler,
    Bu nedenle Özel Servislerde Yaptırmak istiyorum.Garantiside çok önemli değil yani.Geçen yıl 320 Tl ye Yapmışlardı.
    NOT: Forumda Kasko ve Trafik Sigortası yaptıracak Arkadaşlar Özelden yazabilir.(Uygun Fiyat )

Bugün Servis Haricinde Yağ , Hava Filtresi ve Yağ Değişimi Yapıldı 190 TL. Ödedim, Yani Aynı işi Servis 600 Tl ye Yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scil -- 14 Kasım 2015; 19:36:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scil

quote:

Konya irent plaza i20 nin bakımı geliyor götürcem bakalım ne fiyat çıkartacaklar

2012 i20 Sense Model için 3.yıllık periyodik bakım için Bursa'da 600 TL İstediler, Buna 4 adet Buji değişecek dediler,
    Bu nedenle Özel Servislerde Yaptırmak istiyorum.Garantiside çok önemli değil yani.Geçen yıl 320 Tl ye Yapmışlardı.
    NOT: Forumda Kasko ve Trafik Sigortası yaptıracak Arkadaşlar Özelden yazabilir.(Uygun Fiyat )

Yengemde 2013 i20 var 1.4 otm. Geçen sene serviste bakımını 200 tlye yaptırdı abim bende gidecem ay sonu bakalım ne diyecekler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar ,

İzmir Yükseliş oto. dan kaporamı verip , beyaz 1.2 pan. smart ı ayırttım. Haftaya işlemleri tamamlayacağım.
    53k ya anlaştık bilmiyorum iyi mi (nakit). Kauçuk paspas , trafik seti , motor - boya - döşeme koruma dahil.

Bir önerisi var satıcı arkadaşın bilmiyorum yaptırayım mı ?
    Aracın alt aksamına zift gibi bir yumuşak malzeme koruma çekiyorlarmış ?
    Bu koruma + ön cam hariç 3m uv film için 800 tl gibi fiyat istedi.
    Bu koruma ile ilgili görüşlerinizi bekliyorum.
  • 2013 model 1.4 sense otm. brc lpg kitli, 36.000 km de hatasız (ön tampon serviste değiştirilmiş) ne kadar eder değerli dostlar?
  • Yeni i20 , style + versiyon 1.4 dizel için 66 milyar teklif aldım , araçta yalnızca panoramik cam tavan yok fiyat nası

Ankara Ata plaza

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan.berkcan

Yeni i20 , style + versiyon 1.4 dizel için 66 milyar teklif aldım , araçta yalnızca panoramik cam tavan yok fiyat nası

Ankara Ata plaza

i20 1.4 Dizel Style+ ve Panorama Tavan 56.000tl uçar otomotiv aldım

Edit 2 ay oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jessie2012 -- 15 Kasım 2015; 9:58:14 >
  • quote:

Yeni i20 , style + versiyon 1.4 dizel için 66 milyar teklif aldım , araçta yalnızca panoramik cam tavan yok fiyat nası

Ankara Ata plaza

Hocam B sınıfı arabaya 66 k vermek koyar insana
    İ30 lar zaten 71.500 lira arayın bayileri kırdırın birbirine i30 alın 67-68 e falan

• quote:

quote:

Ankara Ata plaza

İ30 lar zaten 71.500 lira arayın bayileri kırdırın birbirine i30 alın 67-68 e falan

66 değil teklif 56

Yazım hatası olmuş araç sipariş verildi haftaiçi gelecek
    Kırmızı panoramik cam tavanlı 68milyar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhan.berkcan -- 15 Kasım 2015; 13:23:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Ankara Ata plaza

56 ise olur :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Davidoffmath

Merhabalar ,

İzmir Yükseliş oto. dan kaporamı verip , beyaz 1.2 pan. smart ı ayırttım. Haftaya işlemleri tamamlayacağım.
    53k ya anlaştık bilmiyorum iyi mi (nakit). Kauçuk paspas , trafik seti , motor - boya - döşeme koruma dahil.

Bir önerisi var satıcı arkadaşın bilmiyorum yaptırayım mı ?
    Aracın alt aksamına zift gibi bir yumuşak malzeme koruma çekiyorlarmış ?
    Bu koruma + ön cam hariç 3m uv film için 800 tl gibi fiyat istedi.
    Bu koruma ile ilgili görüşlerinizi bekliyorum.

Öncelikle hayırlı olsun. Boya koruma için Meguaris makasını şiddetle tavsie ederim. Boya korma uygulaması çok kolay bir işlemdir. Özellikle sıfır araçta. Kendiniz dahi yapabilirsiniz. Temiz araca sürün. En az 1 saat beklerin ve silin hepsi bu. Faydası olan bir işlem. Altına yapılacak işlem araca yük bindirir. Ağırlık yapar. Ama sesi %10 oranında keser. Cam filmi ve boya koruma için çok fahiş fiyat istemişler. Cam filimi en kalitelisi en babası 200 TL Sadece boya koruma kendiniz yaparsanız en kalitelisin 100 TL ye alırsınız bozulmadan muhafaza ederseniz, 4 yıl yeter. Dışarda yaptırırsanız onuda 100 TL ye yaparlar. Yani en azından Tokatta fiyatlar böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enisocal -- 15 Kasım 2015; 14:02:53 >

• enisocal E kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim .

Boya koruma değil ,

Alt tarafın komple koruması + film için 800 tl istediler.
    Ziebart ta araç altı koruma diye geçir (pütür atma gibi) , ne derece faydalı , sıfır araç için gerekli mi izmir koşullarında bilemedim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Davidoffmath -- 15 Kasım 2015; 18:36:19 >
  • Hatasiz otomatik i20 Sense arıyorum. Buradan satmak isteyen arkadaşlar olursa gorusebiliriz. Ankaradayim.

• scil kullanıcısına yanıt
    Ben ilk 2 yıl bakımı yetkili serviste yaptırdım. sırasıyla 260 ve 290 tl aldılar. 3. yıl bakım için ise bir ay önce 695 lira fiyat verdiler. ne farkı var dedim bujiler değişecek dediler.
    sordum ki en baba buji 10 liraymış. özeldeki eski ustama gittim. Bujileri 30.000 den önce değiştirmem dedi. 21.000 deki arabamın 3. yıl bakımını komple 140 liraya yaptı. Yetkili servis 300 dese ona yaptıracaktım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurmulazimoglu

Ben ilk 2 yıl bakımı yetkili serviste yaptırdım. sırasıyla 260 ve 290 tl aldılar. 3. yıl bakım için ise bir ay önce 695 lira fiyat verdiler. ne farkı var dedim bujiler değişecek dediler.
    sordum ki en baba buji 10 liraymış. özeldeki eski ustama gittim. Bujileri 30.000 den önce değiştirmem dedi. 21.000 deki arabamın 3. yıl bakımını komple 140 liraya yaptı. Yetkili servis 300 dese ona yaptıracaktım.

Malesef ki garanti söz konusu olunca bazı şeyleri gözardı etmek gerekiyor. Eski aracım ibizayı 2014 yılında 8,000 km de iken 30,000 bakımına soktum. Servise bujileri değiştirmek istemediğimi söyledim. Merkeze pasladılar. Merkezi aradım. Bujinin ömrünün, geçen zamandan çok ateşleme adedi ile bağlantılı olduğunu, 30,000 km boyunca standart ateşleme sağlayabilecek parçanın 8,000 km de değiştirilmesinin mantıksız olduğunu söyledim. Cevap " GARANTİ DEVAMI İÇİN DEĞİŞTİRMENİZ LAZIM " İnternette 4 x 8,- = 32,- tl olan bujileri mecburen 250,- tl ye değiştirdim :( . Oysaki 32 tl lik parçayı 250 yerine 80 - 100 tl yazsalar birçok kullanıcı sanayi ye gitmektense yetkili servislere gidecek, bunu neden düşünmezler bilemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgurmulazimoglu

Arkadaş aynen dediğin gibi bende buji değiştirmedim ve dışarıda yaptırdım. Hayırlı olsun.
    i20 için internet satın alabileceğim Buji ve Cam Silecek lari için Adres bilen yazabilirmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scil -- 17 Kasım 2015; 15:06:23 >
  • Arkadaslar yeni style i20 1.4 otom dusunuyorum ama alir almaz lpg taktiricam sizce problem cikarir mi

• Hocam ben de lpg yanlisiyim lpg takılıyor diyorlar.
    Takilir takilmasina da verim alınıyor mu bu soruya samimi olarak cvp veren yok.
    Ben musteri hizmetlerine de mail attim aklimdaki soru işaretleri giderilmedi.
    O yüzden biraz daha lpg konusunda bilindik araclara yönelmek mantıklı gibime geliyor.
    i10 modelinde olduğu gibi ileride belki fabrika çıkışlı lpg li i20 piyasa ya sürülür su kesmekesden kurtuluruz ..

• quote:

Orijinalden alıntı: ekrem742

Arkadaslar yeni style i20 1.4 otom dusunuyorum ama alir almaz lpg taktiricam sizce problem cikarir mi

Sorun çıkarmaz ben Ankara Ata Hyundai servisinde 2013 otomatik i20 ye garantili Landirenzo taktırdım (zaten başka marka takmıyorlar) memnunum. Sıfır araca da garantili taktıklarını düşünüyorum...
  • ealtin E kullanıcısına yanıt
    Tüp denen şey iyi bir şeyse neden fabrikada takmıyorlar?
  • 
Sayfa: önceki 12691270127112721273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.