Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (1270. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: dimontales
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
29.264
Cevap
201
Favori
1.964.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12681269127012711272
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: murrix

Garanti standart olarak 3 yıl. Kalan iki yıl "üretici firma garantisi" mi ne ... Zaten servislere gittiğinizde aracınızdaki arızaya % 90 ihtimalle kullanıcı hatası tesbiti yapılıyor :) Yine de karar sizin tabii, garanti garantidir. Arada 100 tl gibi bi fark olursa ben garantinin devamından yanayım. Ama serviste 550-600 verdikleri fiyat sanayide 250 ye düşüyorsa düşünmek lazım. Bie de kapıda servis hizmeti veren internet siteleri var. Ne derece güvenilir bilmiyorum ama araştırmakta fayda var. Çok uygun fiyat veriyorlar kimi zaman. mesela 15,000 bakımını 209 tl fiyatlandırmışlar. Servis fiyatı sanırım 400 civarı ?

Hocam biz 7,5 sene Hyundai kullandık babamın aracıydı 5 yıl içerisinde hiç kullanıcı hatası diye bir şey söylemediler
    Arabanın yan aynasına birisi çarpmış motoru arızalanmıştı babamda değiştirin dedi fiyatı 800 liraymış oradaki usta boşver değiştirmeyelim dedi geçici olarak yaptı sonra i30 lardan çıkma parça buldu öyle tamir etti
    Sonra kızdırma bujileri bozuldu hepsi değişti garanti 2 ay içinde 2 tanesini karşılarmış servis hepsini değiştirdi biz bunu 2 ay sonra ya diye gösteririz dediler
    Ben böyle servis görmedim adamlar para almayacaz diye uğraşıyorlar resmen ve bunların hepsi 4-5. Senelerce oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• cello1234 C kullanıcısına yanıt
    Hangi servis bu ? Yakınsa biz de ona gidelim. Daha servis zamanımız gelmedi hiç O serviste siftah ederiz :)
  • murrix M kullanıcısına yanıt
    Konya irent plaza i20 nin bakımı geliyor götürcem bakalım ne fiyat çıkartacaklar

• Arkadaşlar bugün msj geldi ceptelefonuma
    bilgilerinize...
    Kampanya-Hyundai'den 30 Kasim'a kadar i10 ve i20 modellerinde %0 faize ek olarak ogretmenlere ozel ilave indirim!

Ne yapsam 2013 ü verip yeni kasayimi alsam..☺

• quote:

Orijinalden alıntı: cello1234

Konya irent plaza i20 nin bakımı geliyor götürcem bakalım ne fiyat çıkartacaklar

bizide bilgilendir hocam ;-) benimde yaklaşdı i20 2015

• quote:

Orijinalden alıntı: Jessie2012

quote:

Tabi tabi bilgilendiririm bu Arada cam tavanından ses gelen varmı daha 3bin km'de çıtırtı sesleri var gibi

• cello1234 C kullanıcısına yanıt
    İstanbul'a uzakmış :D
  • quote:

quote:

quote:

Tabi tabi bilgilendiririm bu Arada cam tavanından ses gelen varmı daha 3bin km'de çıtırtı sesleri var gibi

Cam tavandan mevsim dönümlerinde ses gelmesi normaldir. Genleşme-toplanma konusu.....
  • quote:

İstanbul'a uzakmış :D

İstanbuldaysa yapacak birşey yok
    Ya gelin Konyaya etliekmek yiyin hem bakımını yaptırın :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Cam tavandan mevsim dönümlerinde ses gelmesi normaldir. Genleşme-toplanma konusu.....

Yazın ara sıra çıtırtı sesleri geliyordu ilk başlarda bende öyle zannediyordumda şimdi çukurlardan geçerken gelmeye başladı gibi neyse bekleyelim bakalım

• arkadaşlar merhabalar, 2015 i20 otomatik ile ilgileniyorum. Kullanan arkadaşlar yorumlarını benimle paylaşırsa çok sevinirim. yaşadıkları problemler var mıdır?

corsa ile arasında kaldım, gelen yotumlara göre karar vereceğiim artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: brightonn

arkadaşlar merhabalar, 2015 i20 otomatik ile ilgileniyorum. Kullanan arkadaşlar yorumlarını benimle paylaşırsa çok sevinirim. yaşadıkları problemler var mıdır?

Yeğenim 2015 corsa aldı. Bende de 2015 i20 var. Ne yalan söyliyeyim corsa yanında oyuncak gibi görünüyor. Belki de bana kendi arabam güzel görünüyordur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: brightonn

arkadaşlar merhabalar, 2015 i20 otomatik ile ilgileniyorum. Kullanan arkadaşlar yorumlarını benimle paylaşırsa çok sevinirim. yaşadıkları problemler var mıdır?

Bu yorumu yeni i20 kullanıcısı olarak yazıyorum
    Bence atmosferik ve 4 ileri otm. Şanzımanlı arabaya 56 k verilmez Skoda fabia ya bakın bence daha çok tatmin edecektir

• Beyler 1.4 dizel baz Donanım 50000 tl fiyat vermişler fiyat iyi mi?

• Selam arkadaşlar 2012 makyajsız 1.2 Dohc troy mode benzinli 52.000KM HATASIZ bir araç alıcak gibiyim bugün ustaya göstericem sizce nasıl 32.000TL yazmıştı 30.000 ikna ettim sonra param çıkışmadı 29.500TL son Dedi
    Ok dedik anlaştık ama iyimi ettim bilmiyorum araç Nasıl ilk kez hyundai alıcam gerek yakıt gerek yoltutuş gerek motoru ve
    Araç pazarı nasıldır.? Fiyat iyimi hatasız olana 31-32 aşağı değil cevap lütfen...?!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altinbas07 -- 11 Kasım 2015; 8:11:43 >
  • celal_55 C kullanıcısına yanıt
    Hangi bayi vermiş bunu, %10 civarı indirim olur ki türkiye şartlarında çok gerçekçi gelmedi bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: skapudan

Hangi bayi vermiş bunu, %10 civarı indirim olur ki türkiye şartlarında çok gerçekçi gelmedi bana.

Avrupa yakasında bir bayi isim vermem ama 2-3 yeri birbirine düşürün yakın bir fiyat alırsınız.
  • 2009 1.25 team aracıma Osram H7 night breaker ampülü taktım arkadaşlar. Yanılıp doğrudan H4 almayın uzun ve kısa farkarın aynı ampulde olduğu farlar H4. Ama model yılı ve donanıma göre nasıl değiştiğini bilmiyorum. Görüş eskiye nazaran muazzam değişti. Henüz gece yolculuğu yapmadım yakın zamanda yola çıkarım. Ancak oldukça büyük bir otoparkın ışıklandırılmayan kısmında deneme şansım oldu. Gerçekten hem ışık şiddeti hem de mesafe açısından etkili. Bu night breaker olanı plus ya da ultimate modelleri daha üst modeller. Çiftini 30 liraya aldım. Ömürleri de uzun olursa parasını sonuna kadar hakediyor demektir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, yeni kasa 1,2 Style+ ile aranızdayım. i10 dan terfi etmiş olmanın mutluğu içerisindeyiz :)) Neyse orasını karıştırmayalım. Aracımız derin mavi renginde. Şu an için tanışma evresindeyiz. Yan kapı çıtaları sanırım elit modellerde var. Kromlardan bahsetmiyorum. Plastik yan kapı çıtaları nerde satılır kaç paradır, bilgisi olan arkadaş var ise paylaşımda bulunursa sevinirim. Kapı çıtalarının çok şey kattığı düşüncesindeyim.
    HYUNDAİ i20  ANA KONUHYUNDAİ i20  ANA KONUHYUNDAİ i20  ANA KONU

• 1.2 modeli tavsiye eder misiniz arkadaşlar ? 52 bin lira fiyat teklifi almıştım elite(sanırım) cam tavan navigasyon gerigörüş kamerafilan herşey vardı.

1.2 motordan korkuyorum bitek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12681269127012711272
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.